keyboard, mys , hal , arch , hp pavilion

Sekcia: Konfigurácia 01.03.2009 | 14:15
Avatar lazzio F16  Používateľ
Zdravim vospolok ,
tak , na hp pavilione dv 6319ea , nesiel mi na touchpade scroll a click/2click , po 2 hodinach som to rozbehal, chcel som aj klavesnicu , kedze mi nefungoval ctrlaltdel , reku nieco je zle , nakoniec aj v csku odkedy vysiel novy xorg tak nereaguje klavesnica, no ked som rozbehal ten touchpad (zapis do xorg.conf to vyriesil) , tak som si pustil film, potom siel spat a vypol pc. Rano si vravim idem skusit tu klavesnicu zrobit, zapnem stroj , nabehne slim login , vopa a mys(usb) ani klavfesnica nefunguje,touchpad ano. NO , livecd-mount- zmenil som xorg , rr, opat to slo , ale uz nesiel click na touchpade ale scroll ano, klavesnica nesla teda ctrlaltdel,,tak som pozeral do policy zrobil nejake zmeny v prislusnych suboroch , dal rr, ziadna zmena, nasledne zmeny v xorg.conf a v policy dospeli do stadia ze nejde mys ani klavesnica pri logine, iba touchpad a snim sa dost blbo pise :-). V adresare /etc/....policy/ mam subory preferences,fdi , tak isto aj 10-keymap... 11-touchpad... plus adresar 10osvendor kde mam takisto tieto subory. Pisem z hlavy lebo book nemam momentalne pri sebe.

Prosba: Najde sa niekto ochotny, kto by mi napisal ktore subory maju byt kde a co v nich napisane ? Obsah mojich suborov pastnem hned ako budem mat book.

Vdaka

P.S. nefunguje ani automount cd,usb, , nastavene to mam snad spravne, neviem kde je problem.Subory dodam.

$ € £ > /dev/null ; fg human_mind [1] zazen