Takto sa to prorokuje v Knihe Zázrakov Greenportu

Sekcia: Ostatné 08.04.2009 | 20:57
Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • Re: Takto sa to prorokuje v Knihe Zázrakov Greenportu 08.04.2009 | 20:59
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      sa mi to zda, alebo ten cas na servery bezi o 5 minut skor?
      • Re: Takto sa to prorokuje v Knihe Zázrakov Greenportu 08.04.2009 | 21:01
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
        Zázrak ...-
        Aj čas sa posunul !!!!
        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
        • Re: Takto sa to prorokuje v Knihe Zázrakov Greenportu 08.04.2009 | 23:27
          Slay3r   Návštevník
          To je akoze nejaky detinsky vtip? (nemyslim odkazovanu temu)
          • Re: Takto sa to prorokuje v Knihe Zázrakov Greenportu 08.04.2009 | 23:56
            Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
            pardon, opravene
            Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Takto sa to prorokuje v Knihe Zázrakov Greenportu 08.04.2009 | 23:30
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      preco mam pocit, ze nemas v hlave vsetko v poriadku???
    • Re: Takto sa to prorokuje v Knihe Zázrakov Greenportu 08.04.2009 | 23:58
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      tak si to zhrnme. niekto si povie, ze napriek tomu, ze v minulosti velmi pomohol greenie, zacne rypat (a kedze nie je prihlaseny, mohol hocikto, napriklad ty dodoedo si toho schopny) stale tie iste nezmysli. potom pride dodoedo, velmi vychvali to "dielo", napise o tom este samozrejme clanok aby sa nasiel niekto, kto ho bude za to povazovat za boha...

      jedno Ti poviem. urazaj si kolko chces. ublizuj mi ked Ti to robi radost. kedze nemas svedomie, tak si neuvedomis svoju chybu ani ked dospejes.

      tolko od cloveka, ktoreho ty nenavidis.
    • Re: Takto sa to prorokuje v Knihe Zázrakov Greenportu 09.04.2009 | 00:08
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      znovu opakujem (viem ze na to reagovat nebudes), ze sa mi mozes ozvat cez IM a pisat trapnosti tam. neviem koho okrem teba a sem tam niekoho dalsieho zaujima tvoj nazor na greenie, ktory si sam nikdy neskusal, nikdy si do neho nic prospesneho nenavrhol a nikdy si si ani nevymyslel nic nove, len opakovanie toho isteho po ostatnych, tych istych nekonecnych kecov.

      ozvi sa, cakam...