PLEASE HELP!!!

Sekcia: Ostatné 03.08.2005 | 03:31
lulker   Návštevník
aaa linuxa som nainstaloval len pred dnom, ale zatial to bol len problem na problem:(( (zatial to boly problemi ktore neboli fatalne a dali sa aj vyriesit - rozpad obrazu na pixle etc) ale teraz mam problem a vazne neviem co snim pri logine sa ma to spyta na username ten sa mi da vpohode napisat ale akonahhla mam napisat password akoby mi nesla klavesnica (mam 2x USB a internu v notebooku) a to aj v XEN a nudzovom rezime (jedine naco reauguje v nudzovom rezime ja stlacenie enter, a pretoze nemam heslo typu ziadne -je login incorecrt ) jak sa mam prihlasit ked sa mi NEDA napisat heslo...Dakujem
    • Re: PLEASE HELP!!! 03.08.2005 | 03:31
      andrew   Návštevník
      presne tak. linux je natolko inteligentny, ze ani nezobrazuje hviezdicky. niekto by si povedal, ze v com je tnto sposob lepsi; pri zobrazovani hviezdiciek vam niekto za chrbtom sice heslo nezisti, ale zisti jeho dlzku. a to je velmi velky krok vpred pri prelamovani hesiel. takze normalne si natukaj heslo aj ked ti nic nepise a potom daj enter
    • Re: PLEASE HELP!!! 02.08.2005 | 22:47
      lulker   Návštevník
      TOTO JE PRESNE MOJ PROBLEM : http://www.linuxquestions.org/questions/showthread.php?threadid=48022 takze niesom sam=)) lae co mam robit:((
    • Re: PLEASE HELP!!! 02.08.2005 | 22:47
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      ale funguje :), len sa nezobrazuju echo znaky, napis tam heslo a stlac enter. pls lepsi nazov topicu nabuduce ;)