Ako v Openboxe donútiť, aby firefox zostal stále len na 1 ploche?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.06.2009 | 14:40
Avatar Izidor Matušov Archlinux  Používateľ
Rád využívam plochy. Keď mi niekto pošle cez pidgina nejaký link a kliknem naň, firefox sa mi premiestni na tú plochu

Konkrétne: firefox mávam na 1. ploche, pidgina na 3. Keď kliknem na odkaz, firefox je zrazu tiež na 3. ploche. Potom ho musím ručne presunúť naspäť, na 1ku.

Dá sa zamedziť tomuto chovaniu? Vo Fluxboxe nastavenie plochy bolo trvalé a okná nemohli preskakovať z jednej plochy na druhú bez môjho príkazu.

Díky za akýkoľvek tip...
    • Re: Ako v Openboxe donútiť, aby firefox zostal stále len na 1 ploche? 06.06.2009 | 21:16
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
      nemalo by sa toto spravanie nastavovat v nastaveniach panelu ??
      v openboxe mozes mat svetky mozne, viem ze sa to da nastavit v gnome-panel (tym ze sa nastavi obnovovat okno na povodnu plochu)

      ale ty asi urcite gnome-panel nepouzivas, inak neviem
      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: Ako v Openboxe donútiť, aby firefox zostal stále len na 1 ploche? 06.06.2009 | 21:18
        Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
        este by som opravil ze skor v nastaveniach appletu ktory zdruzuje/zobrazuje minimalizovane okna (sak vies co mylsim)
        Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • Re: Ako v Openboxe donútiť, aby firefox zostal stále len na 1 ploche? 07.06.2009 | 14:19
        Avatar Izidor Matušov Archlinux  Používateľ
        Používam čistý openbox (napriamo, bez gnome), takže cez gnome-panel to nemôžem nastaviť... :-(