Problem s prihlasenim

Sekcia: Konfigurácia 22.07.2009 | 19:00
matus   Návštevník
Potreboval by som pomoc s prihlasenim. Po vypnuti a zapnuti noutbuku ma to prestalo prihlasovat.
Po vybere uzivatela mi to vobec nezobrazi moznost vlozit heslo. Vypise mi ze sa nepodarilo autorizovat uzivatela. Takisto sa neviem prihlasit ani cez ine terminale, tam ale nevypise nic. Mam fedoru11 (betu).
    • Re: Problem s prihlasenim 22.07.2009 | 21:12
      WlaSaTy   Návštevník
      Na zaciatok si nastartuj LiveCD a pozri ci Ti torrent nepreplnil disk. Nezabudni premazat aj tmp na tom disku.
      • Re: Problem s prihlasenim 22.07.2009 | 21:46
        matus   Návštevník
        Mam vyse 80 giga volneho. tymto to asi ee:(
        • Re: Problem s prihlasenim 22.07.2009 | 22:32
          WlaSaTy   Návštevník
          Prepni sa do textoveho modu cez CTRL+ALT+F1 a skus sa prihlasit tam, mozno to vypise nieco zmysluplnejsie ako si napisal. Navyse niektore distribucie uz zvyknu mat vystup syslogu na poslednej konzole, takze tam by sa tiez mohlo dat nieco pozriet.

          \Bez toho mozem odporucit len korektny shutdown, start z LiveCD a kuk do /var/log prisluchajucemu tomu OS co blbne.
          • Re: Problem s prihlasenim 22.07.2009 | 22:58
            matus   Návštevník
            Ono mi to na konole prave nic nevypise. Len to preblikne a vyzera to tak isto ako pred tym. a ten vystup syslogu tu tiez nemam:( ajajaj. idem kuknut tie logy ale asi idem instalovat odznova:(
            • Re: Problem s prihlasenim 22.07.2009 | 23:36
              WlaSaTy   Návštevník
              :Len to preblikne a vyzera to tak isto ako pred tym.

              To akoze pri prepnuti z grafiky do textu drbne na papulu display manager a ten si zoberie naspet ovladanie PC? Tak to skus nastartovat pri boote s pridanim parametra vga=normal ci vga=text.
              • Re: Problem s prihlasenim 22.07.2009 | 23:48
                matus   Návštevník
                ee. preblikne mi to v konzole ked v nej som (proste mam tam localhost login:) a ked odenterujem meno preblikne mi to a je to ako predtym.
                • Re: Problem s prihlasenim 23.07.2009 | 18:45
                  WlaSaTy   Návštevník
                  :preblikne mi to a je to ako predtym

                  ako predtym, co? znovu sa aktivuje prihlasenie na grafickej konzole, alebo v textovej, alebo ?

                  Ked som isiel v dazdi, ospliechalo ma zelene auto. Vies kto to bol? Obcas vidavam zelene auta tak ako onehda.