Google CHROME OS v2.00 beta

Sekcia: Aplikácie & Desktop 23.07.2009 | 21:49
Avatar [zmazany_uzivatel]   Používateľ
skusali ste uz niekto?
mate nejake screeshoty?
podelte sa
ja som nasiel len jeden http://img140.imageshack.us/img140/6420/chomore.jpg
    • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 23.07.2009 | 23:26
      Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
      No vyzera to celkom dobre :) ale ak to bude mat taky uspech ako TESCO OS tak dovi dopo.
      Ale kazdopadne si to skusim dat do pc :)
    • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 23.07.2009 | 23:40
      Avatar Zefram Cochrane MS Windows Vista Ultimate 64bi  Používateľ
      Jak to moze byt 2.0 ked este nic nezverejnili? Uhorkova sezona?
      • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 23.07.2009 | 23:54
        Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
        Inak to je tiez pravda :D to ma ani nejako nenapadlo :D
    • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 24.07.2009 | 00:18
      Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
      Ono to bude mat jadro Linuxu, alebo je to uplne nieco nove ?
      Slackware
      • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 24.07.2009 | 00:23
        Avatar Dušan Ďurech Debian Lenny 5.0  Používateľ
        Bude to mat jadro Linux

        (moj) zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Chrome_OS
        • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 24.07.2009 | 00:38
          Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
          Ja som riadne zvedavy co to bude. A najme ma zaujima ci to bude aj graficky pekne spracovane a ake HW poziadavky to bude chciet.
          • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 25.07.2009 | 01:42
            Dragon   Návštevník
            Poziadavky nebudu velke - vsak je to (zatial) urcene pre netbooky, nie?
        • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 24.07.2009 | 17:38
          Avatar antoan Vista/Ubuntu 9.04 64bit  Používateľ
          sice neviem, ci je to mozne ale ked ma chrome linuxove jadro budu, aplikacie kompatibilne pre oba systemy. taktiez je mozne, ze vdaka sile googlu sa dockame vacsej podpory od vyrobcov hw a sw. mozno pisem blbosti ale bola by to parada:)))
    • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 24.07.2009 | 09:01
      Avatar [zmazany_uzivatel]   Používateľ
      tiez ma napadlo...
      no nakolko som to vyguglil na warez f., jednotku mali urcite pred oficialnym oznamenim :)
      • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 24.07.2009 | 09:42
        emo   Návštevník
        mna zaujalo toto. instalacia do 10 min. a praca s PC/notebookom za 25 sec. som na ten OS strasne zvedavy: http://vat.pravda.sk/operacny-system-chrome-os-od-google-ma-prist-buduci-rok-pip-/sk_vkom.asp?c=A090710_003630_sk_vkom_p35
        • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 24.07.2009 | 10:42
          emo   Návštevník
          aj toto je zaujimave: http://www.cdr.cz/a/27410
    • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 25.07.2009 | 10:20
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
      No čakal som niečo normálne, ale toto fakt maximálne tak pre deti. Väčšinou ma vzhľad nezaujíma (veď na čo mi je vzhľad, podstatné je to, či sa s tým pracuje dobre), ale toto mi nedalo.
      • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 26.07.2009 | 00:56
        Lojzo Čistič   Návštevník
        chlapce nie vsetci maju cas sediet hodiny za PC a nastavovat system. pre bezneho cloveka je dolezite aby to bolo jednoduche a len taky system ma sancu na uspech. inak o tom vzhlade tvoje gentoo mi napadne pripomina vistu alebo widly 7. Takze vzhlad je dolezity aj pre teba lebo to tam mas riadne vycickane. ja mam radsej pekny vzhlad + funkcnost.
        • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 26.07.2009 | 12:13
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor
          Čo na tomto pripomína vistu (windows 7 možno trochu, ale takto nastavený desktop mám min. 3 roky, takže určite som win 7 nekopíroval)?
        • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 26.07.2009 | 13:32
          Avatar Tommy Angelo   Používateľ
          on ma tak system vazne dlho nastaveny. Ono je to len nevedomost, ale linux bol prvy kto prisiel s Eye Candy. Napr. vtedajsi Beryl a Compiz, a dneskajsi kral Compiz Fusion...
          • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 26.07.2009 | 17:50
            Lojzo Čistič   Návštevník
            tak nech zazaluje mrkwosoft ze mu okopiroval system. hahahaha skoda ze compiz mnohym nefunguje tak ako ma. vo vidlach to bohuzial funguje lepsie. 3 roky to ma tazko takto spravene
            • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 26.07.2009 | 18:26
              Psychiater   Návštevník
              Si chudák. :)
              • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 26.07.2009 | 22:56
                Lojzo Čistič   Návštevník
                psychiater ty si asi 15 rocny jebacik, ktory prave objavil linux a teraz si boh lebo ti tam nejde ani polovica softu co na widlach. najdi si radsej babu. hahahaha. linux ma este co dohanat. toto forum obohacuju taki ako psychiater, ktori nic nevedia len nadavat a zosmiesnovat. takze niekedy sa rad pridam a odpoviem mu jeho naucenym sposobom a potom je sranda sledovat tie reakcie. ja pouzivam aj najlepsi OS na svete LINUX /najmenej pouzivany os/ aj najhorsi OS na svete WINDOWS /najviac pouzivany os sveta/
                • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 27.07.2009 | 18:29
                  Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

                  Nemám moc rád flame ale toto mi nedá. Takže:

                  ktory prave objavil linux a teraz si boh lebo ti tam nejde ani polovica softu co na widlach. najdi si radsej babu

                  Hovorí človek, ktorý nemá nič iné na práci len kritizovať Linux na linuxovom fóre.

                  • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 28.07.2009 | 00:08
                    Lojzo Čistič   Návštevník
                    ujo Bendik ja nekritizujem linux. sam ho pouzivam a som s nim celkom spokojny, len mi neda zabrdnut do takich jebacikovych pubertakov, ktori sa hraju na bohov lebo maju linux. ja len vraciam blbeckom ako je PSYCHIATER - ONAN /asi pacient z psychiatrie/ ich priblble poznamky. a netreba si zakryvat oci pred tym, ze dost veci v linuxe nefunguje lebo to viem z vlastnej skusenosti a z linuxovych for. este som nezazil, ze by MUDr. Psychiater niekomu vo fore pomohol. a ak vsetko rozbehas v linuxe tak si boh a preto potrebujeme aj ten zly zly windows v ktorom to funguje, ze? na zabavu nech si psychiater vazne namiesto linuxu najde babu.
                    • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 06.08.2009 | 04:19
                      Psychiater   Návštevník
                      Ty si ale kokot :D
                • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 27.07.2009 | 20:04
                  Psychiater   Návštevník
                  Zaujimalo by ma kde si bol ked rozdavali rozum? :)
            • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 26.07.2009 | 22:40
              Avatar Tommy Angelo   Používateľ
              ma to tak 3 roky spravene :D kokos, ktoremu slovku z tej vety nechapes?! Si madarskej narodnosti alebo co? Linux je ozaj pokrokovy, ale bohuzial sem-tam ma svoje riadne velke muchy. Ale nie vsetko je dokonale. Ano, nieco ide na windowse lepsie, ale nieco ide zas na linuxe lepsie. Napr. mne na mojom notase ide lepsie linux nez windows. Takisto aj sestre a braskovi ide omnoho lepsie, sviznejsie a bezpecnejsie linux. Avsak to vsetko samozrejme zavisi od schopnosti pouzivatela. Takze aj dobry uzivatel moze vymakat windows ;) avsak na to aby BFU pokazil linux sa musi snazit. Na to aby BFU pokazil windows staci ze ho pouziva :D

              p.s. neodpovedajte na moju spravu. Nie je vysmesna, ani povysujuca. Neprikladam polienko do ohna ani neprovokujem. Len konstatujem. Dakujem za porozumenie
              • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 28.07.2009 | 14:23
                Avatar [zmazany_uzivatel]   Používateľ
                fajn, po par dnoch pridem s5, precitat si nazory na temu, namiesto toho sa to tu rozvetvuje, pisete veci, ktore s povodnou temou nemaju nic spolocne, urazate sa, reagujete na prispevky mensiny = mentalneho vakua, ale naco klesat ? drzme sa temy
                • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 28.07.2009 | 15:20
                  Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
                  Toto som často kritizoval na tomto fóre. Sú tu proste jeblinkovia. Niektorý samozrejme. A keď som sa ozval, No ale toto je fóooorum...na diskusiu .... čo už povedať...

                  Hlavne že máme dodoeda...

                  S pozdravom Tomáš Hanzel, LinuxSR Fórum
                  Close the Windows Open The Source
                  • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 05.08.2009 | 08:27
                    Imrich   Návštevník
                    Normalne by som vam ruky utrhol.Nevite si vazit diskusiu.Odrezal by som vase blbe hlavy a narazil na koly aby boli inym pre vystrahu.
                    • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 05.08.2009 | 23:28
                      Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
                      Je naozaj velka skoda ze vela serioznych diskusii konci nieako takto ako aj tato .
                      • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 06.08.2009 | 11:47
                        Avatar gUbA Ubuntu, Debian  Používateľ
                        85% Diskusii konci takto. Niektore sa ani nezacnu, pretoze prispievajuci, co temu zalozi je okamzite zprdnuty za formulaciu otazky.
                        sudo apt-get remove windows
                        • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 07.08.2009 | 22:54
                          Avatar trojsky.kon Ubuntu Jaunty  Používateľ
                          no prišiel som si tu niečo prečítať o CHROME OS a nič som sa nedozvedel :D
                          • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 08.08.2009 | 01:01
                            Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
                            hore mas 2 linky + obrazok o CHrome, inak pokial viem este o tom nic nie je, kedze sa to este len pripravuje ...
                            Slackware
                            • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 10.08.2009 | 16:23
                              dury   Návštevník
                              Jedna otazka je uz instalacka bo som stiahol nijakych 7linkov, nabehne instalacia googlu os, ale ked kliknem instalovat vyhodi len ciernu obrazovku...Nijaka rada alebo to bola len kacica??Dakujem
                              • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 10.08.2009 | 21:15
                                Avatar ninu Slackware, Android  Používateľ
                                Je to FAKE, pokial viem Google este nevydali ziadnu verziu, vsetko je to este len vo vyvoji. Oficialne vydanie by malo byt az v druhej polovici 2010 ... To co na nete koluje je niekoho vymysel, dokonca aj tie screeny su falosne ...
                                Slackware
                                • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 22.09.2009 | 10:48
                                  GOOGLE   Návštevník
                                  http://sites.google.com/site/chromeoslinux/download
                                  skusali ste niekto stiahnut? mne to nejde, rad by som to vyskusal
                                  • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 22.09.2009 | 11:41
                                    Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                                    Chrome OS is not related to Google. Service provided by SUSE Studio. See license. ... silne pochybujem, ze je to original, ked je to na subdomene sites.google.com ... na svoje projekty dava google ine adresy ...
                                    • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 22.09.2009 | 20:35
                                      GOOGLE   Návštevník
                                      uz to ide stahovat. akurat to taham tak som zvedavy ci sa stym bude dat nieco spravit
                                      • Re: Google CHROME OS v2.00 beta 22.10.2009 | 00:25
                                        r.kopca   Návštevník
                                        to bude fake ....keby to bolo fakt ono boli by togo plne internetove noviny a ine veci....................len mi nejde do hlavy ze som pocul ze google zazaloval stranku ktora toto poskitovala a oni si dokonca na ich stranke hodia odkaz ktory ide stahovat.............................zaujimave no ja to neskusim kedze by som sa urcite sklamal lebo to od googlu neni