Problem s Nvidia driver - Gentoo

Sekcia: Hardware a Drivery 08.08.2005 | 13:48
Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
Zdravím, včera som skúšal nainštalovať(ACCEPT_KEYWORDS="~x86" emerge nvidia-glx) Nvidia driver, driver sa nainštaloval OK, ale nejdu mi spustiť Xka. Vyhodia mi chybu: (EE) NVIDIA(0): The NVIDIA kernel module does not appear to be receiving (EE) NVIDIA(0): interrupts generated by the NVIDIA graphics device. (EE) NVIDIA(0): Please see the FREQUENTLY ASKED QUESTIONS section in (EE) NVIDIA(0): the README for additional information. Gooooogloval som, hladal som aj v README.txt kde som nasiel, ze by som mal skusit pridat parameter k jadru: pci=noacpi, pci=biosirq, noapic, acpi=off, lenze ani kobinacia tych moznosti mi nepomohla :-(. Jadro: 2.6.12-suspend2-r3 (robi mi to v kazdom jadre) Dakujem za kazdu radu ako to rozbehat :).
Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Problem s Nvidia driver - Gentoo 08.08.2005 | 13:48
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Vyriesene, cely postup najdete tu: http://www.abclinuxu.cz/forum/show/97063
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte