Linux v LG KS20

Sekcia: Aplikácie & Desktop 22.08.2009 | 15:42
Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
Zdar all, chcem sa opytat ci je mozne dat Linux do LG KS20 povodne je to Windows Mobile 6.
Ak by sa nieco dalo poprosil by som navod a rady, postrehy .
Vopred Vam dakujem .
    • Re: Linux v LG KS20 23.08.2009 | 17:33
      Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
      to mam chapat ze sa to teda neda ?
      • Re: Linux v LG KS20 23.08.2009 | 19:01
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Mas tomu chapat tak ze sa tu ludia pre tvoj linux v LG K520 neroztrhnu ... Ale chce to cas, Linux vo vreckovych zariadeniach nie je sranda.

        Toto si uz skusal? http://tinyurl.cz/4x3
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Linux v LG KS20 23.08.2009 | 21:20
          Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
          hehe na tomto fore to ozaj tak funguje ze musis nasrat aby ti niekto napisal :)
          Diky ale to som skusal ako prve .
          • Re: Linux v LG KS20 24.08.2009 | 15:37
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Ja ti neviem povedat... So zavadzanim linuxu do Windows Mobile nemam skusenosti. Mam len skusenosti so zavadzanim linuxu do Palm zariadeni za pomoci zavadzaca cocoboot..

            Ale podla toho co som nasiel na http://handhelds.org/moin/moin.cgi/SupportedHandheldSummary Familiar linux JE spustitelny na LG KS20 .

            Tu mas info o Familiar linux: http://handhelds.org/moin/moin.cgi/FamiliarDistribution
            Tu je installation guide: http://familiar.handhelds.org/releases/v0.8.4/install/
            Nie je to nic tazke, staci citat a pozorne robit to co mas.

            Prajem vela stastia
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: Linux v LG KS20 24.08.2009 | 18:46
              Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
              Diky za prejavenu ochotu som ti vdacny .
              Ale zrejme to nemozem skusit kedze moja anglictina je na slabej urovni .
              Ale aj tak dakujem .
              • Re: Linux v LG KS20 25.08.2009 | 12:14
                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                skus si to dat prelozit na translate.google.com
              • Re: Linux v LG KS20 25.08.2009 | 20:17
                Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                Musim vsak raz a znova napisat, ze Linux NIE je vhodny pre vreckove zariadenia ci uz mobily alebo PDA. Jeho vyvojovy stupen - familiar linux alebo ine, je sice vysoky, ale pracovne prostredie je zastarale a pomale. Na mnoho hardwareu neexistuju drivere, a je celkovo problem so zavadzanim a celkovou spravou. Myslim si ze linux na PDA je pouzitelny iba ak mate presny typ PDA, na ktorom linux funguje 100 percentne. A hlavne je to pre ludi ktori sa s linuxom zaoberaju a su ochotni stravit nad tym kopec casu.
                There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
                • Re: Linux v LG KS20 25.08.2009 | 22:17
                  Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
                  No po dôkladnom zvazeni som zistil ze mas pravdu a nejdem stym dalej pokracovat.
                  Zatial tam neham Windows Mobile 6 ktory tam aj patri .
                  Diky za info .
                • Re: Linux v LG KS20 25.08.2009 | 23:00
                  Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                  dovolim si nesuhlasit v urcitom zmysle ... v aprili som bol na linuxexpo, kde bol stanok mladikov z CR, ktorym sa podarilo naportovat tusim slackware s prerobenym KDE alebo s cim na rozlicne PDA .. a slo to svizne, dobre to vyzeralo atd. ....
                  • Re: Linux v LG KS20 25.08.2009 | 23:38
                    anes   Návštevník
                    to je sice pekne, ale co aplikacie (kvantita, kvalita?), urcite sa jedna o specificke zariadenia (vacsinou starsie rocniky), pokial sa ma jednat o serioznu pracu tak v tomto stadiu urcite nedoporucujem