pripojenie O2 net na ubuntu

Sekcia: Hardware a Drivery 22.08.2009 | 23:51
Avatar reverse   Používateľ
Kto by mi mohol poradit ako rozbehat net. Mam nainstalovany aj GNOME PPP ked dam pripoji tak mi napise NO CARRIER, MAXIMUM Attempts Exceeded. Aborting nevie niekto co mam este nastavi alebo navod by sa nenasiel. Mam MT Sony Ericsson w 910i. vdaka
    • Re: pripojenie O2 net na ubuntu 23.08.2009 | 00:54
      Elven - nie hoferek. hoferek je hoferek   Návštevník
      Takze aj tu v databaze znalosti
      Aj tu
      Vyber si lahsie
      • Re: pripojenie O2 net na ubuntu 23.08.2009 | 12:03
        Avatar reverse   Používateľ
        podla toho som to mal nastavene ale stale je niekde chyba neviem ci treba nejako nastavit aj modem
        • Re: pripojenie O2 net na ubuntu 23.08.2009 | 23:44
          developer   Návštevník
          mal som podobny problem, a ten navod funguje. ten druhy isto!

          som prekvapeny aka odozva od ludi tu. tu sa odpovede nik nedocka, alebo su na debilne nezmyselom zraze? ked zadas wvdialconf co ti vipise? pasti to niekde sem alebo do inych for a pomozu ti isto, alebo aj ja ak tu budem. aj daky vypis lspci ci modem naslo a dmesg.
          • Re: pripojenie O2 net na ubuntu 24.08.2009 | 12:04
            Avatar reverse   Používateľ
            pripojil som MT SE K530i a pripojilo to v pohode a ked pripojim MT SE W910i tak ho pripaja a potom ho nepripoji neviem kde je chyba.
            • Re: pripojenie O2 net na ubuntu 24.08.2009 | 13:06
              Avatar Miloš Linux Mint, Ubuntu studio  Používateľ
              A nemas na nom len tak cistou nahodou zaspineny konektor (port) na mobile? Mne robilo tiez blbosti z mojim SE K610i a ked som vycistil konektor uz je vsetko v poriadku. Pripojim mobil a uz to hned ide.
              http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Linux
    • Re: pripojenie O2 net na ubuntu 24.08.2009 | 15:55
      SNS priaznivec   Návštevník
      Uz sem daj konecne tie vipisi, sak tam zistis co mas dojebane! Ved hore to mas napisane ze ich mas dat. Co si mame vytlacit z prstu ze ti pise ze nevie komunikovat s telefonom lebo neviem co? To ste drbli alebo co, ved nieco ked chcem tak daj aj to o co ziadame my! Sak nebud drbko! Chces pomoc, daj vipisi dmesg, lsusb, lspci.
      • Re: pripojenie O2 net na ubuntu 24.08.2009 | 20:46
        Avatar reverse   Používateľ
        Uz mi to slape aj na SE w910i.Musel som preinstalovat UBUNTU na vissju verziu.Pripojil so MT a hned to nabehlo vdaka vsetkym za pomoc.
      • Re: pripojenie O2 net na ubuntu 25.08.2009 | 01:38
        smk pisatel   Návštevník
        a si si isty ze "vipisi" ???