zriadenie webhostingu

Sekcia: Ostatné 23.11.2009 | 19:45
Erino72   Návštevník
Zdravim, chcel by som sa spytat ktory webhosting odporucate.. ide mi skor o domenu ako hosting..mam zaujem zaregistrovat len domenu a nastavit si tam IP na svoj server.A zaujima ma ktory webhosting to dovoluje, viem ze nie vsetky. Dakujem za rady
    • Re: zriadenie webhostingu 24.11.2009 | 03:05
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      www.freeserver.sk , godaddy.com , yegon.sk (program alias myslim) ...
    • Re: zriadenie webhostingu 24.11.2009 | 08:35
      Avatar georw Ubuntu 12.04  Používateľ
      ja mam najlepsie skusenosti s exohosting.sk. Odporucil som ich aj kamosovi, ktori mal dlhotrvajuce problemy so svojim providerom a domena mu raz isla raz nie.
      • Re: zriadenie webhostingu 24.11.2009 | 09:22
        Mike Stuffel   Návštevník
        jedine exohosting, prehladne webove rozhranie, mozes si menit DNS zaznamy podla lubovole. Restart dns-ka robia 4x denne, tj. zmena sa premietne do 6 hodin.

        Ferovy a promptny support, ziadne vypadky dobre satistiky. Som ich klientom viac ako 4 roky s viacerimi domenami/hostingami a ziadny zadrhel. Doporucujem.
      • Re: zriadenie webhostingu 24.11.2009 | 19:57
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        Co hovorite na websupport? ( unlimited hosting )
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: zriadenie webhostingu 25.11.2009 | 00:18
          Dizie   Návštevník
          Mam ho zatial len 3 mesiace ale spokojnost.
        • Re: zriadenie webhostingu 25.11.2009 | 10:45
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
          Mám ho už druhý rok, pokiaľ nepotrebuješ s nimi komunikovať tak super, pokiaľ od nich niečo chceš tak sú to křupani, hoci hlásajú že urobia čo len chceš, ale pokiaľ chceš len regnúť doménu, kľudne si to tam daj.
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: zriadenie webhostingu 24.11.2009 | 23:27
      WlaSaTy   Návštevník
      NoIP by nepostacovalo?