ActiveSync For WM

Sekcia: Aplikácie & Desktop 12.01.2010 | 22:26
Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
Nazdarek linuxaci...
Raz som tu zalozil temu kde sa tento problem riesil uz jedna sa o Active Sync pre Windows Mobile...
Chcem sa opytat ma niekto verziu AS ktora by isla pod Wine ?
Alebo ak je nieco take ako program do Linuxu ?
Diky
    • Re: ActiveSync For WM 12.01.2010 | 23:21
      WlaSaTy   Návštevník
      Ahoj,
      My vieme ze si tu riesil podobnu ak nie identicku otazku. Staci predsa kliknut na meno a dat si bylistobat diskusie.

      Ale obavam sa ze zverziu Active Sync pre Linux nema ani jej vyrobca, firma Microsoft inc. Ale existuju moznosti ktore ju dokazu plnohodnotne nahradit. Dokonca az tak plnohodnotne, ze na rozdiel od spomenuteho produktu tieto linuxove programy zvladnu pracu aj s inymi mobilnymi systemami ako symbian a podobne. Odkaz na jeden z nich je v tej tvojej starej otazke.

      Ale pokial Ti ide len o instalaciu programov pre WinCE ktore su distribuovane vo formate *.exe, tak o tento sposob uz stratil zaujem aj vyrobca cieloveho OS. A asi by bolo neefektivne keby linuxaci plytvali silami na zaplatanie trhliny vzniknutej na odpilenej vetvy. Skus z takeho exe nainstalovat aplikaciu do mobilu napriklad na viste a pochopis preco vytvarat nieco take na linuxe je ozaj zbytocne.
      • Re: ActiveSync For WM 12.01.2010 | 23:35
        Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
        Super, tak o tom ze ked kliknem na meno som nevedel ze mi zobrazi moje prispevky .
        Aspom viem nieco nove :))
        A nejde mi len o instalaciu exe suborov to je najmenej kedze uz je vsetko v cab.
        Ide mi skor o zalhu dat resp. tel cisel atd ...
        • Re: ActiveSync For WM 13.01.2010 | 00:03
          WlaSaTy   Návštevník
          A ktoru cast linku od Bednu si nepochopil ze si musel radsej zakladat novu temu?
          • Re: ActiveSync For WM 13.01.2010 | 00:05
            Avatar Vladimir Debian Sqeeze (ktorý mrzne)  Používateľ
            Ne to bolo tak ze som potom WM predal ale teraz mam dalsie zariadenie od WM a priznam sa ti nechcelo sa mi to hladat kedze som nevedel ze sa takto jednoducho daju zobrazit moje prispevky.
            • Re: ActiveSync For WM 13.01.2010 | 00:41
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
              takze uz mozes ist na tu temu, kedze si objavil druhy sposob vyhladavania ... :) tuto uzatvaram