Vizualne efekty "Desktop effects could not be enabled"

Sekcia: Aplikácie & Desktop 09.02.2010 | 19:26
Avatar lavt-design   Používateľ
sry som na linuxe uplny amater s linuxom som sa stretol iba na praxi v skole
prosim ked by mi niekto pomohol

1. Neviem ake ovladace treba nainstalovat
2. Neviem kde je "/etc/X11/xorg.conf"
3. Neviem ako nainstalovat compiz

pls pomooooc :(
(grafika MSI-NX8600GT)
    • Re: Vizualne efekty "Desktop effects could not be enabled" 09.02.2010 | 19:31
      Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
      Pred chvíľkou som ti odpovedal a ty zase založíš nové vlákno... ty si jeden z tých lepších..!!
      Najprv sa pozri na moju odpoved!!
      Grafickú kartu už vieme..
      skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
      • Re: Vizualne efekty "Desktop effects could not be enabled" 09.02.2010 | 19:32
        Avatar lavt-design   Používateľ
        co??? kde si mi odpovedal tu je prve miesto kde davam nieco
        • Re: Vizualne efekty "Desktop effects could not be enabled" 09.02.2010 | 19:35
          Avatar lavt-design   Používateľ
          sory teraz mi povedal bratranec ze to uz niekde daval fakt sa ospravedlnujem a tuto temu vymazem ak sa da citim sa trapne :(
          • Re: Vizualne efekty "Desktop effects could not be enabled" 09.02.2010 | 19:40
            Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
            TU o dve nižšie
            skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
            • Re: Vizualne efekty "Desktop effects could not be enabled" 09.02.2010 | 19:42
              Avatar lavt-design   Používateľ
              bratranca zabijem ked sa mi este dotke pocitaca asi ked pojdem niekde prec tak ho nejak zablokujem lebo.....
              • Re: Vizualne efekty "Desktop effects could not be enabled" 09.02.2010 | 20:19
                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                tema locked (duplicita) -> riesi sa v tomto vlakne