blueman

Sekcia: Aplikácie & Desktop 29.06.2010 | 23:29
Marek   Návštevník
Hoši ako pošlem fotky z mobilu do pc cez bluetooth? zariadenia mám spárované, mobil označený za dôverihodný a v nastaveniach mám zaškrtnuté akceptuj súbory z dôverihodných zariadení. Mobil sa pripojí na book, čaká na potvrdenie 5s a potom sa odpojí. už som debil z toho.
ďakujem za pomoc.
    • Re: blueman 30.06.2010 | 00:12
      Dragon   Návštevník
      Aky Mobil? Aky OS? Aky Bluetooth manager? Precital si si, co bolo napisane v uvode, ked si zakladal temu?
      • Re: blueman 30.06.2010 | 00:17
        Marek   Návštevník
        pardón, zabudol som na podrobnosti OS: Arch 64bit, mobil SE W595, z nadpisu by malo byť jasné že ide o bluez
    • Re: blueman 30.06.2010 | 09:08
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Ja som prenos cez historický bluetooth riešil dosť dávno, pamätám si že s tým boli problémy a napísal som o tom aj článok, mám to niekde doma (asi). Ja som riešil pripojenie sa k telefónu cez USB bluetooth a viem že jedna z vecí čo pomáhala bolo vytiahnúť bluetooth s USB, počkať 5sec a zasunúť naspäť, čo sa s pevným bluetooth nedá :) skúsim doma ten článok pohľadať. Bluetooth máš v notebooku, alebo USB?
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • Re: blueman 30.06.2010 | 12:16
        Marek   Návštevník
        bol by som ti vďačný keby si to pohľadal :) ono ide o to že z notebooku do mobilu pošlem hocičo bez problémov, len opačne to nejde. mobil čaká na potvrdenie že to chce book prijať, ale mne tu nič nevyskočí na potvrdenie, sice tá ikonka v trayi ukáže zelenú bodku a píše "1 active connection", len nemám možnosť to potvrdiť nikde že to chcem prijať, aspoň som to nenašiel nikde. bluetooth mám usb.