Adobe Flash player 10 - Ubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.08.2010 | 01:55
Avatar mpsucker   Používateľ
Čaute, hodnú dobu tu hľadám všade možne, no neviem nájsť odpoveď na moju začiatočnícku otázku.

Na prehrávanie videa cez moje Ubuntu 10.14 to od mňa chce ručne nainštalovať Adobe Flash 10 tku.

Návod na stránke je :

Linux (x86)

Instalační pokyny pro balíček tar.gz

1. Klepnutím na odkaz stahování spustíte instalaci. Zobrazí se dialogové okno s dotazem, kam se má soubor uložit.
2. Uložte soubor .tar.gz na plochu a vyčkejte na jeho úplné stažení.
3. Soubor rozbalte.
4. Zkopírujte soubor libflashplayer.so do složky zásuvných modulů prohlížeče. Umístění této složky zjistíte od dodavatele prohlížeče.
5. Chcete-li zkontrolovat, zda je zásuvný modul v prohlížeči Mozilla nainstalován, spusťte prohlížeč a vyberte příkaz O zásuvných modulech v nabídce Nápověda.

Vysvetlíte mi, prosím vás, kde nájdem tú zložku o ktorej sa bavia v 4 rke? Ďakujem !

    • Re: Adobe Flash player 10 - Ubuntu 08.08.2010 | 02:03
      Avatar mpsucker   Používateľ
      Prosím Admina o zmazanie daľších 5tich príspevkov (neviem, prečo taký lag, alebo čo) dík
      • Re: Adobe Flash player 10 - Ubuntu 08.08.2010 | 02:04
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        zmazal som ... server fici v poho ...

        a skusal si nainstalovat flash plugin cez spravcu balikov?
        • Re: Adobe Flash player 10 - Ubuntu 08.08.2010 | 02:08
          Avatar mpsucker   Používateľ
          No problém bol že mi nešli videá cez youtube...ale teraz som spravil jednu vec.. Šiel som na jednu inú stránku..a tam mi to šlo tak, že sa to samé nainštalovalo, a teraz mi ide už aj YT, čiže asi je táto téma mmntálne bezpredmetná, ale ďakujem ! :)) Som v Linuxe ešte krátko tak sorry :)
          • Re: Adobe Flash player 10 - Ubuntu 08.08.2010 | 02:53
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            za malo ;) pripadne este pozri databazu znalosti ;)