Ubuntu 10.4 a Fruity Loops Studio 9

Sekcia: Aplikácie & Desktop 21.10.2010 | 14:49
Avatar strudliak   Používateľ
Ahoj, chcem sa opytat na FL Studio 9 a Ubuntu 10.4 - kompatibilitu, resp. ci je potreba nieco specialne pre spravny chod takejto hudobnej aplikacie...mam wine cez kt. tuto app spustam, takisto ako aj napr. hru Half Life 2. Ked spustim hru, ide absolutne bez problemov, bez sekani,...skratka ide ok.. ked vsak spustim FL Studio, co je menej (aspon si myslim) naroc. aplikacia ako spominana hra, tak zacne sekat, zvuk v nej trha...ked vsak spustim FL Studio po restarte alebo zapnuti notebooku, tak ide uplne v poriadku...nic neseka, netrha,...to len ked uz na notebooku frcim nejaku chvilu a zapnem FL S, tak zacxne robit takuto neplechu...nic nestahujem, neinstalujem a ziadna ina vec ani aktivita nepracuje v tej danej chvili...stretli ste sa niekto s niecim takymto?? kde by mohol byt problem?? nejaky driver ci co??
Vopred dakujem
    • Re: Ubuntu 10.4 a Fruity Loops Studio 9 21.10.2010 | 14:57
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      na appdb.winehq.org nie je medzi podporovanymi softami
      • Re: Ubuntu 10.4 a Fruity Loops Studio 9 21.10.2010 | 15:20
        Avatar strudliak   Používateľ
        aha...cize ist ide, ale v podstate moze byt problem v podpore vo wine..tam asi je tazke urcit ci mne nieco chyba alebo to robi wine...?? aaa...neda sa to nejako rozfrcat napr cez playonlinux?? neviem ako ta aplikacia funguje, nikdy mi neslo nic cez to nainstalovat...ta app si ten program / hru ak ju ma stiahne sama a nainstaluje, alebo tiez je to emulator ze to co mam mi len pomoze nainstalovat a spustit...dalo by sa tam nainstalovat aj napr. to FL9??
    • Re: Ubuntu 10.4 a Fruity Loops Studio 9 06.03.2011 | 23:00
      roland   Návštevník
      A to sa da na ubuntu hrat cs 1.6 ?pls ak ano ako ? :) vopred dakujem :)
      • Re: Ubuntu 10.4 a Fruity Loops Studio 9 07.03.2011 | 00:37
        Avatar default Debian  Používateľ
        to CS by spravit slo 100%
        R.K
        • Re: Ubuntu 10.4 a Fruity Loops Studio 9 11.03.2011 | 00:52
          Avatar atheros Ubuntu 10.10  Používateľ
          hmmmm ked používaš linux prečo namiesto FL si nedaš LMMS..... LMMS je obdoba FL len je to na linux.....