ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.12.2010 | 00:01
Avatar Gabo Kohel lubuntu  Používateľ
mam jednu prozbicku ked dam video youtube napise v eng asi taeto nieco volny preklad skuste neskor chyba a tak som skusil adobe flash player 10 instal zo synaptick stale to iste kde moze byt chyba ?
    • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 06.12.2010 | 00:36
      Avatar default Debian  Používateľ
      Niekedy sa stava ze instalacka s repozitarou je nejak stara alebo daco podobne, skus to odinstalovat a chod sem: www.get.adobe.com/cz/flashplayer/ odtial si stiahni debian balik pripona .deb a s toho skus instalnut , myslim ze to pojde
      R.K
    • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 06.12.2010 | 08:39
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Aký používaš browser?
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 06.12.2010 | 19:58
        Avatar Gabo Kohel lubuntu  Používateľ
        opera firefox vsade je to to iste takze nie je chyba v prehliadaci
        • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 06.12.2010 | 20:16
          Avatar default Debian  Používateľ
          chyba je v baliku toho tvojho flashu, skusal si stiahnut debian instalacku ako som napisal? s originalnej stranky a poslednu verziu
          R.K
          • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 06.12.2010 | 21:14
            Avatar Gabo Kohel lubuntu  Používateľ
            poslednu mi ponuka 9.04 ubuntu a to je asi stare mam taky dojem jestli se nepletu hyhyhyhy :) ako vravieval stary Sam Heukins :)
            • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 06.12.2010 | 21:21
              Avatar default Debian  Používateľ
              nevies citat to je ubuntu 8.04+ to "+" je tam dolezite znamena to ze od verzie 8.04 a vyssie
              R.K
              • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 06.12.2010 | 21:27
                Avatar default Debian  Používateľ
                inac povedane je to aj pre tvoj system ak to potrebujes pocut , uz som to skusal , asi by som ti nedaval link na staru verziu :)
                , a originalny vyrobcovia ved Flashaci niesu zase tak pozadu s linuxom
                R.K
                • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 18.12.2010 | 22:45
                  Avatar Gabo Kohel lubuntu  Používateľ
                  tak niekde som musel spravit chybu :( lebo teraz ked spustim youtube tak stale nic a ked si dam ta3 tak sa to bije samo zo sebou :)
                  da sa nejako cez terminal prikazom uplne odstranit flash player a znova cistu instal kuk som wiki ubuntu a tam som nenasiel od instal iba instal :) tak prosim o pomoc nejak som bezradny ako ked som mal mint nemal som s tymto nikdy problem
                  • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 18.12.2010 | 23:03
                    Avatar default Debian  Používateľ
                    chod do menu a spravca balikov daj si vyhladat flash myslim tak sa to vola v minte ze flash-plugin, a ine veci co by mohli mat nieco spolocne s flash playerom a daj uplne odstranenie volba pravym tlacidlom , len daj pozor na to co mazes!
                    R.K
                    • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 26.12.2010 | 13:53
                      Avatar Gabo Kohel lubuntu  Používateľ
                      tak no video na youtube uz ide nainstal som 10.1.102.65-2 (adobe-flashplugin)
                      ale zas mam maly problem ci opera ci firefox neda sa pozriet archiv na ta3 ako vela cestujem a tak vzdy si kuk spravy z archivu ale teraz sa to bije neviem preco ako ked spustim archiv tak sa spustia normalne spravy ale ide tam aj nieco ine z ta3 ako takych par minut sa to bije pokym neskonci to co sa same spusti ako jedna sprava napr tak 2az3 minuty potom je to ok ale nechapem tomu najprv som odinstal vsetko co suviselo z flash player adobe a pre istotu som dal prec aj shockware falsh player alebo ako sa to presne vola :)
                      ak som spravil nieco zle skuste mi poradit
                      • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 26.12.2010 | 14:09
                        Avatar default Debian  Používateľ
                        mne to ide akurat ze to nemam spustene cez flash ale cez: "Prehliadač doplnkov programu Totem 2.30.2" , Prehliadač zásuvných modulov používajúci GStreamer 0.10.30 , cize jednoducho cez porogram ktory sa vola Totem, a ide mi to paradne na TA3, len moc ani ja nechapem co je to za program ale skus ho :)
                        R.K
                        • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 26.12.2010 | 14:50
                          Avatar Gabo Kohel lubuntu  Používateľ
                          poznam totem ale ako to tam spustas cez klasicku www adres ?
                          • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 26.12.2010 | 14:52
                            Avatar default Debian  Používateľ
                            isiel som sem http://www.ta3.com/sk/archiv , a potom som tam dole proste klikol na daky odkaz a ono to islo na stranku a spustilo video , na prehravanie pouzilo totem
                            R.K
                            • Re: ubuntu 10.10 netbook edition a youtube nejde video 26.12.2010 | 14:55
                              Avatar default Debian  Používateľ
                              tu je obrazok ked to ide http://www.rkopca.run.sk/vv.png
                              R.K