Cad pre elektricku instalaciu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.01.2011 | 04:56
Avatar asi Gentoo  Používateľ
Po rokokch mi prichádza ze budem musieť stvoriť plán inštalácie. Zvykol som pracovať vo Visiu a Autocade.
Neviete (2D) CAD aplikáciu obsahujúcu elektrikárske objekty ako spýnač, boiler,v arič svetlo, požiarny senzor...
Občas sa hrám s qcad ale ten obsahuje len slaboprúdové značky a vlastné objekty si nechcem vytvárať keďže nájde sa pár kde si niesom istý ktorý je starý a ktorý nový plus cade nikdy neviem akú mám mierku.
Cycas je v freeware verzii nefunkčný keďže je stavaný na systém hladín ktoré vo verzii zdarma nepodporuje.
Napadá vás nejaký iný?
Ďakujem
    • Re: Cad pre elektricku instalaciu 14.01.2011 | 14:28
      Avatar default Debian  Používateľ
      co tento článok
      R.K
    • Re: Cad pre elektricku instalaciu 14.01.2011 | 16:39
      fero   Návštevník
      Ak si zvyknutý na Autocad Electrical, tak by bolo najjednuduhšie naištalovať si ho cez PlayOnLinux.
      Podporovaná je verzia 2008.
      • Re: Cad pre elektricku instalaciu 16.01.2011 | 18:13
        Avatar asi Gentoo  Používateľ
        Nerád sthujem pirátske kópie a na jednu dve schémy Autocad kupovat nebudem...
        Skušal som DIu a Qcad ale v DII keď pridám tvar prídem o kvalitu a v Qcade sa mi tvar pridať nepodarilo.
        Na tom odkaze ide o integrované obvody čoho je na nete ako maku, Ja potrebujem domovú inštaláciu
        • Re: Cad pre elektricku instalaciu 17.01.2011 | 00:30
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
          Pozri toto.
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org