openSUSE 10 RC1 64 bit a problem s rpm balickami

Sekcia: Konfigurácia 15.09.2005 | 14:28
Mihy   Návštevník
Nainstaloval som si Suse 10 RC1 64 bit ale ked stiahnem hocijaky rpm balicek tak mi ho nejde nainstalovat a yast napise ze nie je na mediu alebo tak nejak. Vie niekto ako na to alebo sa s tym niekto uz stretol???? Diky
    • Re: openSUSE 10 RC1 64 bit a problem s rpm balicka 12.09.2005 | 20:34
      Avatar marián Fedora,Vector,Slack  Používateľ
      a ako to instalujes ?
      • Re: Re: openSUSE 10 RC1 64 bit a problem s rpm bal 12.09.2005 | 22:19
        Mihy   Návštevník
        No stiahnem si rpm balicek z netu ale pre suse9.3 pretoze pre 10 este niesu a pre 64 bit suse na disk. Potom si dam install with yast a spusti sa yast (tak isto to robi spolubyvajuci na svojich 32 bit) a pocas spustania yastu mi vypise ze to nieje na mediu alebo tak a skonci to a nenainstaluje. A neviem co s tym pretoze bez toho sa neviem s nicim pohnut neviem si nic nainstalovat. Ak viete niekto preco to robi a ako na to popradte mi PROSIM Dakujem
        • Re: Re: Re: openSUSE 10 RC1 64 bit a problem s rpm 12.09.2005 | 23:55
          Avatar marián Fedora,Vector,Slack  Používateľ
          precitaj si toto
        • Re: Re: Re: openSUSE 10 RC1 64 bit a problem s rpm 15.09.2005 | 14:28
          Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
          skus si precitat tento prispevok a k nemu nadvazujuce linky. pokial mas pripojenie na internet tak nevidim dovod preco rpm balicek stahovat na disk a potom to instalovat cez yast. skus si nastavit external repositories. su tam uz aj nejake 10.0 tak by to mohlo fungovat. dalsia vec. pokial si zaciatocnik a nevies si ani poriadne rpm balicek nainstalovat preco skusas 10.0 RC1, skus si stiahnut 9.3 a hraj sa s nou, vyhnes sa kopec problemom ktore prinasa RC. potom ked vyjde oficialny release 10.0 tak si ho proste update-nes.