firefox

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.03.2011 | 13:34
adykr   Návštevník
dobry den. pouzivam greenie linux a kedze nefunguje forum na domovskej stranke tak pisem sem. mam notebook asus X51L a pouzivam greenie 8.1 . Mam problemy s firefoxom (dodavany v livecd). po instalacii systemu mi bezi normalne ale po niekolkych dnoch sa neda ovladat okno. maximalizuje sa a zmiznu tlacitka pre minimalizaciu maximalizaciu a zatvorenie okna. prekryje aj systemove listy. ked chcem prepnut na inu plochu musim to robit iba klavesovou skratkou. ked chcem okno vypnut, tak musim ist do menu okna. ak pouzijem klavesovu skratku, tak ma obcas vyhodi z grafickeho prostredia gnome, zobrazi sa terminal ziadajuci prihlasenie uzivatela. preinstalovanie firefoxu nepomoze ani jeho aktualizacia. preinstalovanie systemu pomoze len na par dni. aktualizacia systemu nepomoze. neviem co s tym. niesom programator. myslite ze je vadny system? v starsej verzii g7.1 mi toto nerobilo...
    • Re: firefox 08.03.2011 | 13:35
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      pravdepodobne ide o tzv fullscreen mode, ten sa vypina stlacenim klavesy f11
      • Re: firefox 08.03.2011 | 13:52
        adykr   Návštevník
        f11 stlacilo okno do svojich medzi. to znamena ze sa zobrazili sys. listy. ovsem absencia tlacitok zostala. ked som sa pokusal zmensit okno, tak sa mi to podarilo podrzanim tlacitka v dolnom pravom rohu. co je vsak divne ze sa nezobrazili posuvniky ale cele okno sa so vsetkym aj s pismenkami zmensilo. a dalej okno je "pripevnene" k hornej liste. neda sa s nim manipulovat. nemozem ho presunut cez obrazovku.
        • Re: firefox 08.03.2011 | 13:55
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          nepadol nahodou window manager? cize manager dekoracii okien? ostatne apps maju tu listu hornu s tlacidlami? pomohol by screenshot.
          • Re: firefox 08.03.2011 | 14:06
            adykr   Návštevník
            ostatne okna mi funguju normalne. problem sa zda sa zatial vyriesil. neviem co sa stalo. proste som si prepol na vedlajsiu plochu. mam nastavene na otacanie kocky aj s trasucimi oknami. a ked som sa vratil, tak uz bolo okno firefoxu normalne. vdaka za ochotu.