zabbix agent

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.03.2011 | 17:39
Avatar samuelm4   Používateľ
Ahojte ako nainstalujem zabbix agenta pod win7 mohol by mi prosim niekto napisat v kratkosti navod ? nejake som aj nasiel ale vzdy mi tam prislo k istej chybe ze mu pri instalacii cygal logfile. problem je ze v subore ktori stiahnem zo zabbix.com to nie je resp mi pride ze ten subor z agentom pre win nie je kompletny
za odpoved dakujem
    • Re: zabbix agent 14.03.2011 | 21:16
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      kedze sme na linux fore, nevieme, ako zriesit problemy zabbixu na windowse ;)
      • Re: zabbix agent 14.03.2011 | 22:03
        Avatar samuelm4   Používateľ
        tak som sa zamyslel zabbix agent instalujem na pc kde mam aj zabbix server alebo len na ten pc ktori chcem sledovat ?
        • Re: zabbix agent 15.03.2011 | 08:42
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          čo takto napísať čo to je a na čo je to dobré? potom by ti mohol niekto odporučiť program, ktorý má podobné funkcie a funguje všade :)
          • Re: zabbix agent 15.03.2011 | 08:54
            WlaSaTy   Návštevník
            Napríklad Tento. Je opensource, multiplatformný a zdarma.

            Len škoda, že deadline na projekt už skončila.
            • Re: zabbix agent 15.03.2011 | 10:22
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
              potom je este dobrou alternativou nagios/centreon/ine nagios based.
          • Re: zabbix agent 16.03.2011 | 11:51
            sadasda   Návštevník
            http://www.google.sk/search?hl=sk&source=hp&q=zabbix+agent&aq=f&aqi=g4g-s1g5&aql=&oq=
        • Re: zabbix agent 16.03.2011 | 13:38
          fx   Návštevník
          zabbix_agent davas na stroje ktore chces monitorovat. Potom podla typu item-ov (active/passive) funguje komunikacia server vs. agent (ci uz agent posiela serveru data, alebo server sa pyta agenta ake ma najnovsie data).