Ubuntu 11.10 prihlasovaci zväzok

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.11.2011 | 16:17
Avatar default Debian  Používateľ
caute ako mam nastaviť dačo také ako bolo v predchodzich verziach ubuntu, aby nepisalo ze zadajte prihlasovaci zvazok klucov, alebo daco take a pyta to heslo, po kazdom starte pc, je to strasne otravne, v predchodzich verziach sa v klucenke dako dalo heslo prec a potvrdilo nezabezpecene ulozisko, ale tu to dako neviem spravit, a nemozem tu hlasku ani skopirovat, ani odfotit, lebo mi to v tej chvili zablokuje pristup k pc
R.K
    • Re: Ubuntu 11.10 prihlasovaci zväzok 15.11.2011 | 22:37
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      V Systém->Nastavenia->Heslá a šifrovacie kľúče je tuším niekde v nastaveniach ako má uchovávať heslá, tam to pohľadaj a vypni. Ubuntu nemám tak len po pamäti triafam.
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • Re: Ubuntu 11.10 prihlasovaci zväzok 15.11.2011 | 23:18
        Avatar default Debian  Používateľ
        no ved ja viem, byvavalo dakedy, kuk
        R.K
        • Re: Ubuntu 11.10 prihlasovaci zväzok 16.11.2011 | 12:19
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
          Tak ja neviem a pod tou ikonkou Online účty sa to nedá? Ešte ma napadlo, spusti Nautilus a pohľadaj v nastaveniach.
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • Re: Ubuntu 11.10 prihlasovaci zväzok 16.11.2011 | 15:47
            Avatar default Debian  Používateľ
            v online uctoch ziadny ucet nemam, a v nautilus sa toho netika, mozno keby som nainstaloval ten program ktory sa povodne pouzival? len sa bojim nestability , lebo ubuntu je nachylne na taketo integrovane riesenia :)
            R.K
            • Re: Ubuntu 11.10 prihlasovaci zväzok 16.11.2011 | 23:36
              Avatar default Debian  Používateľ
              uz som prisiel na to ako to spravit, ten program nieje sice v nastaveni, ale ked spustim seahorse, tak to je ono, a tam sa da dat na login a dat heslo ze ziadne, a tak som to spravil, dufam ze s tym daco spravia, to je dost dolezita funkcia, malo by to byt v tom menu, nechapem preco sa snazia vsetko osekat, ani init tam neni, to ma stve som chcel dat nano /etc/inittab a kukam nikde nic, daky upstart tam je od neviem akej verziie , som wayland testoval, a aj bez X ale len v root rezime, ked som volaky config zmenil, a to bolo nanic...
              R.K