hry virtual pc

Sekcia: Aplikácie & Desktop 18.11.2011 | 13:16
Avatar Mário Maršálek Mint 11  Používateľ
Dobrý deň chcel by som sa spýtať či je možnosť hrať hry v niakom virtual pc používam linux mint ale občas mám chuť zahrať si aj hry ktoré wine playonlinux nepodporuje... viužil som virtualbox avšak hry nefunguju pre začiatok som chcel skúsiť spellforce a nešlo to tak som skúsil gta sa cez wine ide pohode aj wirtual pc spĺňa teda asi až na grafiku....preto sa chcem spýtať či existuje niake virtual pc kde je možnosť používať full grafiku aj pre hranie hier...
    • Re: hry virtual pc 18.11.2011 | 13:18
      Avatar Mário Maršálek Mint 11  Používateľ
      mám 4 giga ram procesor amd2+ 7550 grafka geforce 9500gt a o dual boot proste nestojim...
    • Re: hry virtual pc 18.11.2011 | 13:43
      Avatar m4jkl   Používateľ
      nic take zatial mozne nie je
    • Re: hry virtual pc 18.11.2011 | 13:47
      Avatar Mário Maršálek Mint 11  Používateľ
      hmm tak to si ma moc nepotešil...
      • Re: hry virtual pc 18.11.2011 | 19:58
        WlaSaTy   Návštevník
        Dostal si logickú a pravdivú odpoveď. V nijakom programe vykonáš nič.
    • Re: hry virtual pc 20.11.2011 | 23:21
      johnny   Návštevník
      Skoro každá hra sa dá rozbehať vo wine. Odporúčam pozrieť winehq.org, tam sú návody,testy a výsledky ku každej hre samostatne.

      K tomu virtualboxu. Ak používaš uzavretý nvidia ovládač,nainštaluješ do virtuálneho OS guest-additions a dobre to nastavíš, tak ti podpora 3d grafiky pôjde aj tam. tiež odporúčam pozrieť virtualboxovú stránku na kompatibilitu...
      Ja som to skúšal s XP a Vistou. V XP sa mi niečo pokazilo, tak som tam mal menšie problémy, ale na Viste som toho rozfičal veľa.
    • Re: hry virtual pc 21.11.2011 | 08:21
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org