Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac?

Sekcia: Ostatné 17.10.2005 | 16:12
Avatar titanik mint  Používateľ
najviac/najcastejsie a je pre Vas najlepsia (max 2 distribucie) bez haadok pls
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 12:18
      Avatar titanik mint  Používateľ
      suse gentoo
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 14:07
      fredy   Návštevník
      mandrakelinux mandrivalinux
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 15:30
        kerberos   Návštevník
        fedora knoppix
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 15:50
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Fedora Core Gentoo
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 16:19
      dano   Návštevník
      debian slaxware
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 16:41
      Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
      - Kubuntu - Debian
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 16:48
      pepino   Návštevník
      mandrake mandriva
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 16:56
        Avatar Martin Beastie  Používateľ
        *buntu pc-bsd
        <br/> <br/>
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 17:34
      Jozef   Návštevník
      SUSE linux
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 18:15
        mlp   Návštevník
        1) Slackvare 2) Debian
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 19:34
      Avatar otrek Mandriva, Gentoo  Používateľ
      mandriva knoppix gentoo fedora (zalezi od toho kde to mam :) )
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 04.10.2005 | 23:50
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      debian slackware
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 05.10.2005 | 04:55
        zilo   Návštevník
        gentoo debian
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 05.10.2005 | 10:29
      tupec   Návštevník
      aj ja mam rad taketo fora o nicom ale inak pouzivam Windows XP a 2003
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 05.10.2005 | 10:31
        Avatar titanik mint  Používateľ
        a preco chodis na taketo stranky?
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 14.10.2005 | 14:55
        Thomas   Návštevník
        kamarat, teba zerem...konecne jeden z mala schopnych ludi co sem nahodou dosli a namieste okomentovali toto uuuplne onicom forum :))))
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 05.10.2005 | 10:30
      tupec   Návštevník
      aj ja mam rad taketo fora o nicom ale inak pouzivam Windows XP a 2003
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 05.10.2005 | 10:44
      Avatar titanik mint  Používateľ
      medzivysledky: ----------------------- | 4 | gentoo | ----------------------- | 4 | debian | ----------------------- | 3 | mandr* | ----------------------- | 3 | fedora | ----------------------- | 3 | slackware | ----------------------- | 2 | suse | ----------------------- | 2 | knoppix | ----------------------- | 2 | *buntu | ----------------------- | 1 | pc-bsd | -----------------------
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 05.10.2005 | 13:40
        jozef   Návštevník
        Suse 9.3
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 05.10.2005 | 13:40
      metla   Návštevník
      mandriva 2006 suse 10
      • gentoo 06.10.2005 | 02:55
        malina   Návštevník
        gentoo
        • Re: gentoo 06.10.2005 | 07:30
          Avatar jurajb Debian, K/Ubuntu  Používateľ
          basic - ZX Spectrum ;-))
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 06.10.2005 | 09:26
      adrive   Návštevník
      Gentoo pri ostatnych furt na nieco nadavam, neznamena ze ich nepouzivam RedHat EL3
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 06.10.2005 | 11:01
      Avatar KiO Kubuntu 5.10  Používateľ
      Mandriva
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 06.10.2005 | 16:25
      Avatar artrophy fedora core 4  Používateľ
      fedora debian
    • Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 06.10.2005 | 16:48
      mosi   Návštevník
      Gentoo 2.6 Gentoo 2.4
      • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 07.10.2005 | 16:47
        Avatar boro Ubuntu  Používateľ
        Ubuntu
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 07.10.2005 | 17:11
      HynX   Návštevník
      Gentoo
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 07.10.2005 | 18:11
      gg   Návštevník
      Gentoo - workstation Slackware - servery (povadsine)
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 07.10.2005 | 20:33
      Miro   Návštevník
      Slackware, teraz Gentoo
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 07.10.2005 | 21:53
        cin   Návštevník
        Debian
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 07.10.2005 | 21:53
      Avatar marián Fedora,Vector,Slack  Používateľ
      Fedora Core 4
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 08.10.2005 | 00:16
      Avatar titanik mint  Používateľ
      medzivysledky: ----------------------- |10 | gentoo ----------------------- | 6 | debian ----------------------- | 5 | mandr* ----------------------- | 5 | fedora ----------------------- | 5 | slackware ----------------------- | 4 | suse ----------------------- | 3 | *buntu ----------------------- | 2 | knoppix ----------------------- | 1 | pc-bsd ----------------------- | 1 | RedHat ----------------------- | 1 | basic - ZX Spectrum :) ----------------------- (dufam, ze dobre ratam, gentoo 2.6 a 2.4 ratam za jedno)
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 13.10.2005 | 23:55
        x   Návštevník
        Fedora
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 09.10.2005 | 00:03
      marfo   Návštevník
      suse
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 09.10.2005 | 16:01
      Avatar Andyp Archlinux  Používateľ
      Gentoo
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 09.10.2005 | 16:01
      Avatar Andyp Archlinux  Používateľ
      Gentoo
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 09.10.2005 | 17:09
      ivan   Návštevník
      Fedora (prip. Aurox) pre zacinajucich a pre skusenych urcite Gentoo
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 10.10.2005 | 15:58
        Kato   Návštevník
        Debian Ubuntu
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 10.10.2005 | 18:32
      Avatar xpetqa Ubuntu 5.04  Používateľ
      Ubuntu
      • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 10.10.2005 | 21:14
        Yellow   Návštevník
        Mandriva LE 2005 Knoppix 4.0.2 DVD
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 11.10.2005 | 20:24
        archer86   Návštevník
        archlinux
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 12.10.2005 | 18:22
      Michal   Návštevník
      SuSE 9.3
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 13.10.2005 | 17:39
        vlado   Návštevník
        mandrake pclinuxos
        • Re: Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najv 13.10.2005 | 23:16
          mich   Návštevník
          Ubuntu
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 14.10.2005 | 15:04
      Thomas   Návštevník
      taaaak, a ste spokojny, ze kazdy z vas powedal 2 distribucie a sprawilo sa vyhodnotenie? ....ste jak deti na pieskovisku.....linuxaci, co si o sebe myslia, ze su nejaki frajeri lebo slapu na linux engine a sem tam idu na taketo pripecene forum aby tu napisali a pripojili sa do tohto nezmyslu...ste trosku wedla, ak si myslite, ze windowsaci su lamery atd...je rozdiel medzi windowsakmi a vami...a to hodne welky (cest vynimkam ovsem) windowsaci si hladia svojej roboty a maju v pici linuxakov...proste makaju lebo im to win tiez aj umoznuje bez nejakeho zdrzovania sa ale vy, vy sa zoskupujete na takych to forach do jedneho welkeho stada, ktore wedie nejaky hucko a pisete ze hento vam nejde, tamto vam nejde, ako sprawim toto, hento, skusal som to a stale to nejde :))))))) dokym si vy z linuxu sprawite system funkcnostou aspon tak dobry OS ako je win, este wela sa popise na tomto fore :)) ....good luck with config your OOOSSS
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 14.10.2005 | 15:38
        Avatar Martin Beastie  Používateľ
        :D a ty si spokojnucky moje malinke? Bezkaj uz bezkaj hrajkat sa CSko.. pac a pusu
        <br/> <br/>
        • Re: Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najv 14.10.2005 | 19:25
          Thomas   Návštevník
          ved to poznas, som uzivatel okien(podla linuxakov nazyvany lama), ale som s oknami spokojny, lebo si to od niektorych linuxakov aspon viem nastavit tak, aby to "nepadalo kazdu hodinu" jak to dramatizuju drsny hosi od open source, ktory presli z okien.....takze zakial vy, big linuxaci (opakujem...cest vynimkam, su tu aj kapacity ale je ich tu welmi malo) sa budete snazit rozchodit zas nejaku kravinu, tak ja si sprawim svoju pracu v peknom grafickom prostredi bez toho, aby som saskoval v Bash :)) ked to dorobim, mozem si s kludom zahrat napr CS...no nieje mi dobre? ...a weril by si, ze mam PC 4 roky, 3 roky mam XP a nepadlo mi ani raz....to si uz asi aj pocul, len si sa robil, ze nepocujes, lebo ty si linuxax a vzasade okna neuznavas :D .....ach jaj, naco sa ja vobec obtazujem odpisovat, mozno aj preto, lebo nemam uz co robit...bye bye....take it easy...have a nice day
          • Re: Re: Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate 14.10.2005 | 20:00
            Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
            Nad takouto trápnou účelovou snahou vyvolať flamewar sa môžeme iba zasmiať. Nerozumiem, čo má povedať tvoj príspevok k tejto téme. Ak máš toľko času, choď poradiť ľuďom na zive.cz, preberajú tam veľmi zaujímavé témy - Ako zmazat subory??? PROC uz nechci padajici a kousajici se WINDOWS, V roce 2012 nastane konec světa, Instalace win95 disketami, Outlook-nejde odeslat email... atď. Choď ďalej hrať CS, ako väčšina tvojich rovesníkov.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouziv 14.10.2005 | 20:49
              Thomas   Návštevník
              olalaaaa...Pan Hucko....stvoritel tohto krasne fora kde sa zoskupuje stado, sa ozval...pan Hucko...prepacte, ale :D:D:D
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Anketa: aku distribuciu po 15.10.2005 | 00:16
                Avatar Martin Beastie  Používateľ
                Ty si kus blbecka.. mor na teba ;) nesiahas nikomu ani po paty.
                <br/> <br/>
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Anketa: aku distribuci 15.10.2005 | 03:14
                  Thomas   Návštevník
                  :) mor na mna? Snad nejako prezijem tie reakcie :) ...okej...piste dalej tieto pozoruhodne prispevky, ja uz sem pisat nebudem, bo to nema cenu....akoze len tolko powiem, ze inteligentni ludia co su tu, sa do takejto "ankety" ani nezapajaju, som si povsimol, ze ti napisu, len ked treba niekomu poradit...takze ich sa to netika, ale akoze vy....majte ma radi...ja vas za to budem mat nahaku a nebudem radsej ani reagovat na tieto bullshits
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Anketa: aku distri 15.10.2005 | 03:16
                    Thomas   Návštevník
                    a nesiaham nikomu ani po paty? ...hmmm, nebudem zo seba robit nejakeho profika, lebo nim ani zdaleka niesom, ale ktovie ci mi siahas aspon po paty ty :))
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Anketa: aku di 15.10.2005 | 12:11
                      Tomas   Návštevník
                      Vasa alebo skor tvoja reakcia na toto forum sa mi zda dost detinska. Toto forum sa snazi riesit problemy inych ludi, ktory sa chcu naucit aj nieco nove ako bezcielne klikat do klavesnice. Od cloveka, ktoremu sa nepodarilo "postrielat" superov v CS a teraz si riesi komplex na tomto fore sa ina reakcia ani cakat neda. Uz si daj pauzu s tym CSkom :-)
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Anketa: ak 15.10.2005 | 13:48
                        Thomas   Návštevník
                        Okej, dam na vase rady ;) ked ma prestane bavit ta bezproblemova praca s pc, zacnem sa zas zaoberat niecim ako je linux....aby som sa nenudil :) ....ak je moja reakcia detinska...co bolo potom tato "anketa"? :)) a mnoho inych prispevkov...tak sa teda uctesa a hladte si svojho OS linuxaci....naucte sa skromnosti a porozumeniu druhym...nekrakajte, ze okna su pi**vina a users okien su obycajny lamery...viete, ja uznavam linux (mal som ho dlho na pc a FreeBSD este aj mam) a vseobecne cely opensource, paci sa mi, ze ludia idu za svojim cielom, ucia sa nove veci, aby zdokonalovali vpodstate ich vlastny OS.....ale zial len welmi malo ludi toto chape, ked robia s oknami, citia sa asi uz znudeny alebo newiem co...preto si daju potom mandrake a citia sa ako kingovia (nie vsetci), idu na taketo forum a pisu blbosti (nie vsetci) atd....co mam k tomu dodat? ...ak su moje prispevky detinske, vporiadku, ale 9 z 10 "linuxakov" su tu trulkovia, ktori sa hraju v KDE a v konzole si vedia napisat nanajvis ls, shutdown -h now....snad vedia aspon to
                        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Anketa 15.10.2005 | 15:21
                          Avatar Martin Beastie  Používateľ
                          Nenapisal si nahodou ze uz nebudes nicim prispievat? No tak tvoje slovo to je ako voda v kosi vidim. A tak isto aj to co pises. Je to absolutna blbost, pretoze ak ti vadi co tu ludia pisu tak za prve, preco to vobec citas a za druhe, kde prosim ta, na ako fore o HOCICOM nenajdes ludi, ktorych by si najradsej zaskrtil.. Ved ked sa hras na taketo ohromneho machra tak aspon trosku uvazuj. Je to bieda tieto tvoje "argumenty" a trapne utoky na osoby. To si myslis, ze je normalne? Robis zo seba velkeho pana majstra resp. hadzes tu vsetkych do jedneho vreca (ano aj ked je za kazdym tvojim slovom "nie kazdy") k debilkom a nepozametas si pred vlastnym prahom.. Zato ze tu niekde niekto napise ze Windowsaci su lamy a n00bovia a ja neviem co este tak uz si tu musis vylievat svoje srdiecko? Cely net, na kazdom jednom fore sa ludia hadaju, nadavaju si a nenavidia sa. Kto to ma stale prosim ta citat. Ked sa ti nieco nepaci otoc sa a utekaj niekam kde ti pohladia hlavicku za tvoj nazor, povedia ti aky si mudry, krasny a zi si tam.. My tu niesme ziadny nad ludia ani nic podobne. Diskutuje o temach, ktore nas bavia a tebe moze byt UPLNE jedno o com!! A ked ti vadi, ze ti niekto napisal ze windowsaci su lamy tym padom aj ty tak sa prosim ta uvedom a povedz si ze je cast vyrast z tejto tvojej detinskosti a aspon prosim ta aspon dodrz slovo a chod niekam, kde som spominal o par riadkov vyssie. Ja uz si s tebou NA TUTO temu nemam co povedat. Peace
                          <br/> <br/>
                          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: An 15.10.2005 | 17:02
                            Avatar Bzuk Mandriva 2006  Používateľ
                            Nerozčiluj se zbytečně, to škodí zdraví :-) Raději mě pověz něco o PC-BSD které jak vidím používáš. Zajímá mě především jak to je u toho distra s počeštěním, pokud to tedy znáš v češtině a jak to celkově působí. Screnshoty jsou pěkné, to jsem viděl, ale z jejich domovských stránek jsem toho nějak moc nezjistil o tom počeštění/poslovenštění i když ve foru je např. něco o opravě češtiny tuším v instalačním programu nebo v čem. Neměl jsem na čtení moc času když jsem to tam zahlídnul. Dík předem
                            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 15.10.2005 | 17:10
                              Avatar Martin Beastie  Používateľ
                              No PC-BSD je teda jasne zalozena na FreeBSD momentalne na verzii 5.4 a zatial vo svojej verzii 0.8.2. Verzia 1.0 je planovana uz na verziu FreeBSD 6.0. Je to vlastne cistokrvne BSD s par revolucnymi vecami ako je napr. instalacia balikov. Na stranke http://www.pbidir.com/ si najdes uz predrobene baliky a tie potom velmi lahko odinstalujes resp. nainstalujes. S pocestenim/poslovencenim je to tak, ze som prekladal instalator a zopar veci co sa este chysta v novom PC-BSD do slovenciny a to uz som poslal Krisovi takze v novej verzii, ktora uz bude na 2 CD by to malo byt. Zatial som vsak nemal problem si system pretvorit tak aby mi to vsetko islo. Na ich forach sa dozvies kopec odpovedi na otazky co ta zaujima tak sa tam mrkni ;) inak rad poradim ak budem vediet ..
                              <br/> <br/>
                              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 15.10.2005 | 17:25
                                Avatar Bzuk Mandriva 2006  Používateľ
                                Olalá tak tomu říkám rychlá odpověď :-) Jestli tomu dobře rozumím tak by neměl být problém dejme tomu s počeštěním Kde které jsem viděl na srenshotech a tak ho v tom asi právem čekám. Jen nevím kterou ze tří možných instalaček mám stáhnout. Našel jsem tam totiž tři, každá obsahuje jiné jazyky, češtinu ani slovenštinu ale nemá ani jedna z těch tří instalaček, pokud je tam tedy jen nevynechali schválně aby toho nebylo zbytečně mnoho. No, stáhnu to z prostředního výběru těch jazyků kde vidím třeba polšitinu. Angličtina tam bude určitě taky, pro jistotu :-) Zatím to tedy stáhnu a prolezu jim forum. Díky moc
                                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 15.10.2005 | 18:06
                                  transport   Návštevník
                                  Zase jedno z tych krasnych prispevkov, ale nevadi, aj to treba. Vidim, ze sa tu vystriedalo dost distier a gentoo vedie, no dufam, ze sa raz prepracujem aj k nemu. Nateraz mi staci Archlinux, fakt mi hrozne zacal imponovat tento linux a hodne sa na nom ucim, co je pre mna to, co som chcel. Inak pre vsetkych, co maju ubuntu-dobre distro, som zvedavy ake je to nove 5.10 a tiez pre vsetkych: v zivote mame moznost vyberu(kvanta distier linuxu, Unix, window, atd...), vyberte si.....
                                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 17.10.2005 | 12:39
                                    cHicKi   Návštevník
                                    ROFL Thomas uz nefetuj :-) Ak mash nieco dobre tak ponukni sak. BTW: CSko je dost navikove skus trosku pomenej hravat.. pripadne nejaky ban ak by si kcel staci povedat :o)
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 15.10.2005 | 18:02
      Avatar mskbb Mandriva LE 2006  Používateľ
      mandriva
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 15.10.2005 | 18:12
        :-)   Návštevník
        Suse 10.0 Fedora 4 debian
        • Re: Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najv 15.10.2005 | 20:35
          Avatar Martin Beastie  Používateľ
          Jo bzuk slovencina bude v novej verzii tak si pockaj este ak chces :) a cestina bude ked to niekto prelozi :)
          <br/> <br/>
          • Re: Re: Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate 16.10.2005 | 16:02
            Thomas   Návštevník
            Legion...v mnohych veciach ti davam zapravdu ako aj v mnohych nie :) ....ale v podstate mas pravdu...ko**ti su vsade (tym nemyslim teba;) a newiem preco ma to vytaca, ale som uz otraveny z tych kecov....akoze ty sa ale nemas co ruzculovat nad tym, co som ja napisal, lebo jak si si vsimol wela krat som uviedol "nie kazdy"...a ked vies o tom, ze nepatris do tej skupiny ludi, tak naco sa vobec nad tym pozastavujes ;) ...peace
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 16.10.2005 | 16:35
      Predator   Návštevník
      FreeBSD 5.4 STABLE - na serveri aj na desktopoch.
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 16.10.2005 | 18:01
      zelo   Návštevník
      Slackware 10.0 a Debian 3.1 sarge
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 16.10.2005 | 18:03
      zelo   Návštevník
      Slackware 10.0 a Debian 3.1 sarge
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 16.10.2005 | 23:10
        Hawkeye   Návštevník
        Ubuntu Knoppix
        • Re: Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najv 16.10.2005 | 23:27
          Avatar petan4   Používateľ
          Mandrake Ubuntu Chlopi! Ako si aktivujem heslo na Root-a v Ubuntu? Dik.
          • Re: Re: Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate 16.10.2005 | 23:28
            Avatar nardew debian  Používateľ
            ak si prihlaseny ako root, napis passwd a riad sa co ti to bude pisat
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouziv 16.10.2005 | 23:36
              Avatar petan4   Používateľ
              V tom je finta, pri inštalácií pýta iba meno používateľa a heslo.Root ostáva akoby neaktívny.Možno sa mýlim,ja som pravá lama.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Anketa: aku distribuciu po 16.10.2005 | 23:38
                Avatar nardew debian  Používateľ
                tak sa skus v koznole prihlasit ako root. podla toho co pises, nemalo by pytat ziadne heslo, lebo si ho nikde nezadaval... ak ta naozaj prihlasi ako root bez hesla, zadaj passwd.... ak bude pytat heslo, mas pruser :) potom len bootnut daku live distribuciu a ... uz to tu bolo rozoberane ako pokracovat
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 16.10.2005 | 23:27
      Avatar nardew debian  Používateľ
      mandriva ak si zaciatocnik gentoo ak vies co je to kernel, kompilacia apod. :)
    • Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 17.10.2005 | 10:19
      Avatar titanik mint  Používateľ
      Vysledky: ----------------------- |13 | gentoo ----------------------- |10 | mandr* ----------------------- | 9 | debian ----------------------- | 8 | fedora ----------------------- | 8 | *buntu ----------------------- | 7 | suse ----------------------- | 6 | slackware ----------------------- | 4 | knoppix ----------------------- | 1 | pc-bsd ----------------------- | 1 | RedHat ----------------------- | 1 | Archlinux ----------------------- | 1 | PCLinux ----------------------- | 1 | FreeBSD ----------------------- | 1 | basic - ZX Spectrum :) ----------------------- (radsej to ukoncujem)
      • Re: Re: Anketa: aku distribuciu pouzivate najviac? 17.10.2005 | 16:12
        Equinox   Návštevník
        SuSE