LinuxOS

Sekcia: Komunita 12.04.2013 | 15:32
Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
Čaute, zdravý vás Bedňa. Nemáme tu blogy, obšas si mažeme príspevky, pretože su offtopic, tak tu píšem jedného kandidáta na zmazanie.

Po prvé, treba život brať s nadhľadom, humorne a pozitívne príjmať kritiku čo vyzerá ako konštruktívna. Veľa vecí si tým v živote uľahčíte.

Mám tu pár priateľov kvôli ktorým tu chodím. Snažím sa byť objektívny, či už to bolo Stano kontra Edo a podobne. Ja osobne sa snažím na kritiku reagovať rozoberaním názoru, ako keď niekto napíše príspevok do bugzilly, proste na odbornej úrovni. Ja viem občas napíšem niečo, čo aj mňa na druhý deň mrzí, nikto nieje ideálny.

Obmedzovanie slobody názoru na linuxové fórum nepatrí a človek ktorí zmazal posledné komunitné vlákno si podľa mňa nezaslúži mať práva admina. Zmazať príspevok s komentárom "toto tu nepatrí" beriem, ale zmazať celé vlákno aby ľudia mali aj do budúcnosti informácie kto je kto je blbosť.

Fakt ma nechcite nasrať a čakám na ospravedlnenie, pretože na každú odpoveď som sa snažil odpovedať veta po vete. Smola je že viete že ma nenaserete. Tak možno nabudúce s úcty k ostaným nad tým porozmýšľajte.
Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: LinuxOS 12.04.2013 | 16:12
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      Zmazal som ho ja, ako autor postu som to predpokladám mohol urobiť. Ale jo, máš pravdu, už tu ani nepáchnem. Dovi.
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: LinuxOS 12.04.2013 | 16:21
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        o ktore vlakno sa kua jednalo?
        • Re: LinuxOS 12.04.2013 | 17:20
          Avatar default Debian  Používateľ
          Toto čo tu je nemá obdoby , alebo nejak tak sa to volalo
          R.K
        • Re: LinuxOS 12.04.2013 | 19:33
          WlaSaTy   Návštevník
          Niečo na štýl : každý deň jeden flame.

          Dúfam, že nepokračujeme.
      • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 00:31
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Vedel som, že si to spravil ty, kamaráde zamysli sa nad sebou a svojim životom. Nebudem ti tu nadávať pretože sme tento portál tvorili spolu, ale níč mi nebráni v tom kopnúť ťa do do gulí, tak sa na stretnutie so mnou moc neteš. Kde sú tie tvoje predsavzatia a plány, kurwa to fakt za vás usmrkancov máme robiť všetko? Skapte aj zo svojim pomýleným mázorom na svet, mne už je to jedno, ja mám najlepšie roky za sebou.
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 01:38
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          Vyrývať cez internet do niekoho, koho osobne nepoznáš sa nevypláca. Rovnako sa nevypláca vyhrážať sa násilím niekomu, kto trénuje bojové športy. Komu nadávaš usmrkanec? Na linuxovú komunitu na Slovensku seriem. Je vôbec ešte potrebná? Sú ľudia, ktorí sa snažia a roky som sa snažil aj ja, jediné čo človek dostane je nenávisť, ponižovanie alebo trieštenie komunity na ešte menšie frakcie. Ste smiešni.

          Vymazal som to, čo mi patrilo. Už som nechcel, aby tam môj príspevok bol a mal som právo ho zmazať. To, že na príspevok boli viazané vaše zcestné a primitívne reakcie ma absolútne nezaujíma, zmazalo sa to v dôsledku stromovej väzby.

          PS: Si bol piť v krčme ako každá sedlač v piatok večer a sadol za komp? No no no, blbá kombinácia.
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 12:27
            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
            Jako ja si z teba robím prdel, len som ti naznačil aby si sa už zobudil. Ukážeš sa tu raz za rok, napíšeš infantilný príspevok a zas zmizneš, prečo tu máš admin práva nechápem. Ešte napíš že to tak nieje, alebo mám tie infantility nalinkovať, je možné že si ich tiež zmazal. To je také chlapské.
            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
            • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 12:35
              Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
              uz nema prava admina ...
              • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 13:33
                Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                Ja sa len čudujem, čo sa s ním stalo? Poznal som ho ako výborného tunajšieho priateľa. Odkedy sa stratil, tak sa tu ukáže raz za pol roka, niečo zmaže, niečo zamkne, vyleje si srdiečko a zas zmizne.
                Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 13:58
                  WlaSaTy   Návštevník
                  S ním? Nič. On len reagoval na chovanie ľudí na tomto portále.

                  Ale, s týmto portálom sa stalo. Zopár indivíduám sa tu podarilo vyhnať dosť veľké percento slušných ľudí.

                  A čo Ty, ešte stále sa vyhrážaš fyzickým útokom, používaš urážky a staviaš sa do pózy ukrivdeného len aby si ukázal že ako rebel na to maš? Zaujímavé je že v jednej vete použiješ urážku a v ďalšej vete sa vyhrážaš že odídeš ak Ti niekto dokáže že si tú urážku použil. Linkovať to tu nemá význam, je to priamo v tejto téme.

                  Chováš sa ako malé decko. Rebel, ktorému krivdia. Rebel s plochým šiltom.
                  • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 14:02
                    Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                    Tá jeho reakcia bola úplne od veci. Teda až si pamätáš o čom písal. To čo som napísal, bolo ostrejšie, aby sa už zobudil, nebolo to myslené vážne, ale to som tu už písal, nebudem to linkovať je to priamo v tejto téme.
                    Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                    • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 14:39
                      WlaSaTy   Návštevník
                      Otvorene klameš.
                      • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 15:10
                        Avatar default Debian  Používateľ
                        Aspoň že je to open source.
                        R.K
                        • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 15:15
                          WlaSaTy   Návštevník
                          V tomto prípade je vhodnejšia aplikácia open mind. Ale tú miestni troli zásadne odmietajú.
                      • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 20:54
                        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                        A psovi včera keď ušiel som povedal, že ho zabijem, klamal som, žije. Asi klamem celý život, tak sa s tým zmier.
                        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                        • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 21:06
                          WlaSaTy   Návštevník
                          Nemám sa s čím zmieriť. Tvoje klamstvá ma nezaujímajú.

                          A pevne verím, že nerobíš rozdiely a chováš sa rovnako napríklad aj k daňovému úradu.
                          • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 21:16
                            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                            chováš sa rovnako napríklad aj k daňovému úradu.
                            Že to je iná mafia, na tých nemám.
                            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                            • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 21:21
                              Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
                              .. vy sa máte, ked máte z čoho platiť dane..!!
                              skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
                              • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 21:30
                                Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                                Neplatíš a idú po tebe, s tým moc nenarobíš.
                                Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                                • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 22:24
                                  Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
                                  V čl 32 Ustavy SR sa hovorí o tom, že ak štát neplní svoje ústavou dané funkcie, tak má občan právo sa brániť..
                                  Veľmi rád sa ku niečomu podobnému pripojím!!
                                  skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
      • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 00:43
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Ešte raz mi tu podobný inteligent zmaže príspevky, končím, hoci som bol posledným čo sa snažili pre tento portál niečo spraviť. Poprosím kompententých , prečo táto urazená holčina tu má stále práva? Je bohužiaľ momentálne zaostalý a namiesto vyjadrenia názoru maže diskusie. Záverom poviem nech ma nechce stretnúť osobne!
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • Re: LinuxOS 12.04.2013 | 20:06
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      osobne som názoru, že ak niekto začne vlákno len preto, aby inému ublížil, tak by sa to malo dať preč. jednoduché. Ak by som založil ja vlákno, kde by som tvrdil, že je niekto na hlavu, tak nech to ide von. Rovnaké práva pre každého a som za to, aby mohlo viac ľudí zamykať diskusie. Stačí vybrať takých, čo sú dostatočne neutrálny a dokážu zachovať chladnú hlavu.
      • Re: LinuxOS 12.04.2013 | 20:30
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        myslené samozrejme všeobecne a každý by mal mať možnosť zrušiť svoj príspevok.
      • Re: LinuxOS 12.04.2013 | 20:36
        WlaSaTy   Návštevník
        Ono by bohate stačilo aj tlačítko nahlásiť ktoré by vyžadovalo rozumné zdôvodnenie.

        Ale, na to je už neskoro. Keď som kedysi spomínal že oživovanie portálu pomocou flame wars má presne opačný efekt, tak zo mňa robili debyla tí ktorých sa to týkalo.

        Čo dodať ...
        • Re: LinuxOS 12.04.2013 | 20:41
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          keby sa dalo kliknúť +1 alebo Páči sa mi to, tak by som to napríklad na toto klikol. Lepší nápad na oživovanie by bol dáky super easy návod krok za krokom, alebo napríklad dáka súťaž, niečo ako boli všetky tie olympiády :D ale to už trochu preháňam :) nemusia byť veľké ceny (USB kľúč stačí) a raz za čas dáka nová úloha a hneď bude veselo a súťaživo.

          úloha číslo 1: Ktorá je najdlhšie vyvíjaná distribúcia? Malá rada, nedávno bol o nej článok na tomto webe.

          Atď :)
          • Re: LinuxOS 12.04.2013 | 21:10
            WlaSaTy   Návštevník
            Akurát by to ešte chcelo dozor na full time.

            Predsa len, keď zhrniem posledné pohromy, tak som znechutený.

            Prvá pohroma bola keď si chcel Edo pripomenúť výročie toho, ako Ťa znechutil od Greenie a na dlho odtiaľto vyštval. Keby mal reálnu otázku, tak použije priamu komunikáciu. Vedome tak neurobil.

            Druhá pohroma bola keď toto chovanie vadilo jednému z adminou a verejne sa na to spýtal. Namiesto rozumného vyjadrenia sa tu strhla mela. A on znechutene zmazal celú otázku.

            Tretia pohroma je teraz tu v tomto vlákne. Človek, čo v druhej pohrome tvrdil že prvá pohroma bola vlastne len nevinnou otázkou sa teraz v tretej pohrome oháňa cenzúrou a vyháňa službukonajúceho správcu.

            Takže, ako som už dávno hovoril :
            Pokiaľ sa tu budú vyskytovať takéto témy, tak to bude masovo odpudzovať užívateľov.

            Ale, jedno je pravda. Škoda že sa to pomazalo. Ja by som to zablokval aj s upozornením že za také chovanie bude banán.
            • Re: LinuxOS 12.04.2013 | 23:01
              Avatar default Debian  Používateľ
              Ja sa na to pozerám inak, v tom vlákne sme si to aspoň vyjasnili s bakosom , za čo som rád, a na dosť vecí som prišiel, mne prišla tá diskusia vhod.
              R.K
        • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 00:57
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
          Teba práve beriem medzi priateľov a rozoberaním dikusií do hĺbky som sa len presvedčil o tom že veľakrát máš k danej téme čo povedať, hoci bola protichodného charakteru. Toto si vždy vážim. Nevážim si ovšem čurákov čo napíšu toto je na hovno a keď mu to začnem vyvracať, tak to zmaže!
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 01:39
            Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
            Nezmazal som to kvôli kritike, prosto som sa rozhodol, že tu ten príspevok jednoducho nechcem mať.
            There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
            • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 10:46
              Avatar default Debian  Používateľ
              Ja si aj tak myslím, že tie rozhovory niečo vyriešili, ale to by si to musel celé prečítať, aby si to zistil aj ty. Práveže tým, že budeme všetci ticho sa nič nevyrieši. A tam boli celkom fajn myšlienky, nevravím, že všetko, ale fakt si mohol dať aspoň vedieť, že to ideš zmazať. To by chcelo dáku sekciu na tieto účeli, viem ako to majú na linux-mint-czech.cz , tam majú chat pekne, a tam sa všetci zídu a sa diskutuje, tam je úplne iný stav komunity, práve preto lebo sa rozprávajú a veci si vyjasnia. Bohužiaľ na jabber chat nikto nechodí, ale je tu možnosť rovnaká ako na linux-mint-czech, tam som im s tým svojho času trochu pomáhal, a jednu dobrú vec sme vymysleli: použitie jabberu aj online bez prihlásenia (registrácie), sú rôzne programy na to.
              R.K
              • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 11:35
                Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
                čítal som to celé
                There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 00:36
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Stano vieš že si ťa vážim, a čo kurňa má spoločné s tým že si dám tu námahu a diskutujem s niekym veta po veta a čurák mi to zmaže? Až máte dôkaz že som tam napísal jedinú urážku už na tomto portáli nenapíšem ani riadok!
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 01:18
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          nie som admin (či by som bol dobrým adminom, to nechám na niekoho iného), a tak nemôžem neutrálne posúdiť čo a ako. tak či tak, začala jedna téma, z nej sa prešlo do ďalšej a do ďalšej a boli tam rôzne témy. ak sa zmaže všetko, tak sa strácajú aj hodnotné myšlienky. Zmazať celé, ak viacerí súhlasia. Ale lepšie by bolo urobiť nejakú rozumnú zálohu.

          Ďalšia možnosť by bola, keby jeden admin niečo označil na zmazanie, za deň by sa to zmazalo a kto chce, môže si odzálohovať myšlienky či hodiť do nového vlákna. To by bolo... či ideálne, to neviem. Ale teoreticky fajn.
        • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 10:58
          WlaSaTy   Návštevník
          Dôkazom používania urážok je napríklad slovo čurák ktoré si použil adresne. Tak buď chlap, a dodrž svoje slová.

          A rozhodnutie či sa použije blokovanie alebo mazanie na tomto portáli je v rukách zodpovedných ludi. Ty s tým môžeš alebo nemusíš súhlasiť. To je všetko čo s tým narobíš.
    • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 01:47
      Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
      PPS:

      "Obmedzovanie slobody názoru na linuxové fórum nepatrí a človek ktorí zmazal posledné komunitné vlákno si podľa mňa nezaslúži mať práva admina."

      Nikoho som neobmedzoval ani necenzuroval, zmazal som to čo bolo moje, jednoducho, kvôli tomu, že som to tam už nechcel. To, že sa na to viazali stromovo vaše veci mi je jedno. Jednoducho som potreboval zmazať to, čo bolo moje.

      Ale o tom hovoriť nemusím, pretože kto chce biť, palicu si nájde alebo v linuxos.sk preklade, konkrétne pre Teba, nepoznal si dôvod mojho konania, ale potreboval si zaútočiť, tak si si niečo našiel. Nikto so mnou okrem emdiho doteraz nekomunikoval, prečo som to zmazal.
      There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
      • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 10:53
        Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
        ..(Dare_Devil) no a teraz sa pozri čo si spôsobil zmazaním vlákna..
        Pomohol si tým sebe alebo niekomu inému? Na každom fóre sa nájdu hádky pretože sme ľudia žijúci v rodinách a komunitách ovplyvňujúcimi naše názory. Ved aj moja manželka vie čo je pre mňa dobré skôr ako to poviem ja a dokonca napriek nesúhlasu sa s nou dohodnem na kompromise ved ked som to s nou vydržal (aj ona so mnou) už viac než štvrť storočia, tak si aj musíme občas "vymeniť" svoje názory.. Rodina je komunita, rovnako ako linuxos ale sem chodia aj tí ktorí začínajú s linuxom a potrebujú poradiť. Ja nemám vzdelanie v IT a to čo viem, mi stačí len na to aby som sa v tomto svete nestratil! Linux ako Operačný Systém je pre mňa vzrušujúci a zaujímavý, ale nebol by mi na nič, keby som sem nemohol prísť a nenašiel by som tu nikoho, kto by mi poradil. Napr. taký "wlasaty" je pre mňa takmer ikonou pretože je v znalostiach niekde, kam sa ja nikdy nedostanem a som rád že tu je takých viac. Som rád že tu je dodoedo, pretože sa stará o správy, v ktorych si aj ja nájdem čosi zaujímavé. Je dobré, že tu je S.Hof. pretože má svoje vízie a ak Miro Bendík dokončí svoju robotu, tak budem ešte radšej, pretože budú blogy a tam sa možno nájde väčší priestor pre vaše žabo-myšie vojny..
        skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
        • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 11:41
          WlaSaTy   Návštevník
          Začiatočníci sem už dávno nechodia. Všimni si, že ich otázky sa viac vyskytujú na zive.sk ako tu. A tam sú k sebe ľudia slušnejší.

          Takže, áno. Je to tu nadmieru zazmrdené. Naozaj, mimo rozsahu meradla. Neverím, že sa to tu zlepší bez definovania pravidiel a dozoru nad ich dodržiavaním.

          PS: Kedysi, keď som bol mladý a naivný, tak som bol za anarchiu. Teraz už dávno viem, že sto ľudí rozmýšľajúcich okolo rozumnej hladiny dokáže byť zmanipulovaných jedným provokatérom. Ako vravel Lenin: Dav je na úrovni štvorročného dieťaťa.

          Takže anarchia s samoreguláciou je rozumná cesta len pre skupinky okolo 5 až 10 ľudí. Teda toľko, čo sa zmestí za jeden stôl v krčme. A už dávno som proti anarchii a samoregulácii. Nie preto, že by som prestal chodiť do krčmy. Aj včera som bol, ale potom som nezapínal počítač. Nebolo by to rozumné.
          • Re: LinuxOS 13.04.2013 | 12:27
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            ste hrozní vy dvaja... chcel som sa k tomuto teraz vyjadriť, ale bolo by to opakovanie slov. Takže plný súhlas, Milboy a WlaSaTy. +1
            • Re: LinuxOS 16.04.2013 | 17:03
              jb   Návštevník
              Dostal som link na toto vlakno a mozem povedat ze ste lepsi ako moja oblubena komedia Fantozzi. Zavrite to tu a prestante robit linuxakom kambu.
              • Re: LinuxOS 16.04.2013 | 17:14
                jb   Návštevník
                Ako som napisal v zmazanom vlakne zakladam konkurencny web pre LinuxOS. Kedze ste prestaly splnit svoj ucel a zo vsetkych linuxakov ste spravili debilov. Mam na tom aj ja podiel samozrejme ale aspon takto vas jednak znicim a podruhe budem mat kopu zaciatocnikov, ktorym sa nevysmejem ani ich neposlem dopici ako tu.
                • Re: LinuxOS 16.04.2013 | 18:22
                  miso   Návštevník
                  Uprimne sa tesim, srandy nie je nikdy dost, dufam ze ti miestna mafia tvoje plany nezhati tak ako ine projekty ktore sa pre nepriazen osudu rozplynuli ako para nad hrncom. Zaroven dufam ze web bude aspon z polovice taka sranda ako tento pamatny thread http://forum.os2.cz/read.php?1,3910,page=1.
                  Inak vdaka za videa ktore tocis, toto http://www.youtube.com/watch?v=PBQoXDGKPGE&feature=player_embedded naozaj pobavilo, 15MB binarka napisana v delphi ktora akurat spusti mstsc /f /v:dev.jboslinux.org:3390 je fakt najlepsia metoda vyvoju. Ta baba je tiez super, ten zobak si trafil. Vsimol som si ale ze predmetny port na tom stroji uz nebezi, znamena to vyvoj uz skoncil alebo prebieha z localhostu?

                  • Re: LinuxOS 16.04.2013 | 18:45
                    jb   Návštevník
                    Pre tvoju informaciu vypada to uplne inak tam a toto je demonstrativne. Uz si niekedy dakomu vysvetloval ze co je mstsc ? Asi nie mal by si si uvedomit ze kopu projektov som popredaval a s toho predaja financujem oznadej a podobne. To ze ste nikdy nic nevideli neznamena ze to nikdy nebolo, vari si myslis ze Vam dam daco zadarmo ? Vsetky softwerove projekty robim pre to lebo bud:
                    a, niekto si to objednal
                    b, viem ze to predam
                    c, nudim sa

                    Co sa tyka os2.cz tem emulator mi priniesol akurat tak vyhrazenie od nemenovanej firmy nie len mne aj aj ostatnym programatorom. Tvoj mozocek nechape suvisloti. Mne je jedno ze si potrebujes riesit komplexy ale ak ma naserie tak si ta najdem a konecnce odskusam 9mm.
                    • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 11:40
                      miso   Návštevník
                      Pre tvoju informaciu vypada to uplne inak tam a toto je demonstrativne
                      A ako? Teraz tam je shakira?

                      Uz si niekedy dakomu vysvetloval ze co je mstsc ?
                      Ano, mas pravdu. Co je to mstsc beznemu vyvojarovi nevysvetlis..

                      Co sa tyka os2.cz tem emulator mi priniesol akurat tak vyhrazenie od nemenovanej firmy nie len mne aj aj ostatnym programatorom.
                      Zaujimave ten thread navodzoval dojem ze si to "naprogramoval" sam, a teraz sa dozvedam ze ti este pomahali snehulienka s jankom hraskom. Zvlastne ale je, ze sa zla macocha dozvedela ako mas riesenu alokaciu pamate este predtym ako si vobec zverejnil kod.
                • Re: LinuxOS 16.04.2013 | 20:40
                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                  Už sa teším :)
                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                • Re: LinuxOS 16.04.2013 | 21:23
                  Avatar default Debian  Používateľ
                  Máš aj link, kde tu dákeho začiatočníka posielame do Ṕčka? Alebo si z neho robíme srandu. Možno narazíš na niečo čo sa na to bude z 50km na to podobať, od wlasateho, ale on má pravdu, pretože je dobré keď si tí ľudia uvedomia, že oni sa hlavne musia snažiť ak chcú niečo dokázať, a nie prísť , povedať že mám problém a ako to on hovorí: "rozhadzovať ručičkami". Ale určite nikoho účelovo neznechucuje, aby napáchal linuxu škodu, myslím si, že aj tebe na tvojom portáli pôjdu pasívni začiatočníci na nervy. Ak by si si prešiel témy, tak zistíš, že sa tu riešia problémy, a neni to tu len na srandu, založiť dáku tému kde si budeme nadávať do blbcov. Už som myslel, že si dostal po tej poslednej téme rozum, ale bohužiaľ stále ti tam nedorazilo svetlo. A neber to ako provokáciu, inak sa to vyjadriť nedá, mám názor, tak sa prezentujem, slušnou formou (lepšie to neviem). Ale začínam veriť, že nemá zmyseľ ti niečo hovoriť.
                  R.K
                  • Re: LinuxOS 16.04.2013 | 21:42
                    Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                    Radovan ty si jeden z najhorsich, chces aby sa ludia vzdelavali. Tymto si tento portal uplne zabil a urobil z tunajsej linuxovej komity blbcov :D
                    Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                    • Re: LinuxOS 16.04.2013 | 22:54
                      Avatar default Debian  Používateľ
                      nevadí
                      R.K
                      • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 00:51
                        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                        Dúfam že si pochopil humorný podtext medzi riadkami.
                        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                • Re: LinuxOS 16.04.2013 | 23:05
                  Avatar chatpall   Používateľ
                  Ty kokos toto ma pobavilo!

                  Uplna parada jb! Drzim palce pri vsetko co robis, najviac pri pomoci druhym ludom.

                  Len sa tak trosku opytam tebe to dobre jb, co?
                  NERUSTE TENTO UCET!!!
                  • Re: LinuxOS 16.04.2013 | 23:40
                    Avatar milboy Ubuntu so znakom ElementaryOS  Používateľ
                    ...reakcia na jb
                    Hovorte si čo chcete, ale niekedy je tu viac srandy ako v silvestrovskej šou na joj-ke! Ja som ženatý 26 rokov, máme "talianske manželstvo" takže som zvyknutý na hádky, hlavný je výsledok a ten je vždy nejlepší. Ak ktokolvek a kdekolvek vyjadruje svoje názory v slušnej miere a bez vulgarizmov, tak je to znesiteľné ale ked si predstavím, že ty si sa sem prišiel potešiť z toho ako sa hádame a začneš tu používať svoje výrazy, tak to asi chaptall vyjadril viac než výstižne: "Len sa tak trosku opytam tebe to dobre jb, co?"
                    skusam vsetko....už stovka distribúcií za tie roky a vedomosti žiadne.. Prečo linux?
                    • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 00:57
                      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                      Kto si mylí že mu to j.b., tak nikdy nepredbehne j.b., on totiž nemá konkounciu ako písal j.b..
                      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                      • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 01:02
                        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                        Inak mi to pripomenulo ako nám profesor hovoril, nie že jb budete čítať ako jebe, ide o jalovú indukciu!
                        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                        • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 10:39
                          jb   Návštevník
                          Ste banda koko*** a celkom lutujem ze som tu kedisi patril. Len tu picujute ale nikoho ste nikedy nepodporili. Viditelny pripad Greenie on to aspon vydrzal. Ja som si povedal ze od mna uvidite kokot a tak to doteraz je. Zmenil som licencovanie programov takze uz nie su pod GNU/GPL a pridal poistku aby sa dali spustat len v OS, ktore som ja povolil. Zabudnite na to ze software na sledovanie oci vam pojde ( bacov kokot ) a to bol len priklad.

                          Inaksie dneska o 13:00 spacham DDOS utok na Vas a bude pokracovat az do vtedy kym mi vybije notas. Ipecka bude s dev.jboslinux.org

                          Mali by ste sa zamysliet nad tym ako sa tu k sebe spravate a nie odrazdovaz novacikov. Uz Vas mam v pici a sem uz ani nepachcem. A pokazde ked sa dozviem ze ma berete do huby tak tento portal zhodim.
                          • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 11:09
                            Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                            Keby si sa vzdelával v elektronike/elektrike, tak by ťa to nemohlo naštvať. Už sa teším na ten nový web :-D
                            Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                          • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 11:42
                            Avatar borg Fedora  Administrátor
                            dnes pojdem na obed skor aby som stihol ten ddos :) (len dufam ze si neseres do huby, lebo aj veceru budem muset kvoli tomu posunut).
                            • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 15:05
                              Avatar borg Fedora  Administrátor
                              asi skapala baterka :(
                          • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 11:49
                            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                            jozef, ako sa uz spamataj, trochu si utoky na seba spustil sam, za niektore veci mas odo mna uznanie, ale toto si uz prehnal ... a vy ostatni uz nanho kaslite a prestante podrypavat, radsej sa venujme zmysluplnejsim veciam. kopa ludi ma zacina v poslednej dobe lutovat za to, co tu musim trpiet ... ideme sami proti sebe ... na co sa clovek snazi nieco dosiahnut, ked to podaktori mavnutim prstov na klavesnici zboria ...
                            • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 13:03
                              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
                              Dnes sa mi deň nezačal najlepšie a mal som zlú náladu, ale po prečítaní pár posledných príspevkov som sa tak rozosmial, že mi dobrá nálada vydrží celý deň :) Len ma mrzí že nemá k notebooku nabíjačku a vybije sa mu batéria.

                              Ale no dobre už som ticho, teda aspoň budem sa snažiť, ale ešte stále sa trasiem od smiechu, tak za seba neručím :)
                              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                              • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 13:35
                                Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
                                pssst, lebo na teba spusti DDOS z IP live.jboslinux.org :D
                                git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
                          • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 12:51
                            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                            oné... jednu vec som sa naučil... vyhrážky nie sú tá najlepšia cesta a nadávky tak isto nie.

                            dôvod? minimum ľudí bude s tebou súhlasiť a veľa veľa ľudí zbytočne naštveš. Toť môj názor. Neviem, či s nim súhlasíš, ale hádam sa tu nájde niekto, kto s tým súhlasiť bude :)
                            • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 13:33
                              WlaSaTy   Návštevník
                              V jednom má ale pravdu. Vyskytne sa tu jeden troll s provokáciou a ostatní sa z pozície svojej ulity schovanej za nejakou poloanonymnou prípojkou pridajú a pridajú a pridajú. Týmto to tu upadá už roky rokúce.

                              Takže, aby som to zhrnul. Čo ani 20 párov rúk na voz nenaloží, to jeden pár z voza zhodí.

                              Takže, pokiaľ sa tu budú ľudia zbytočne chodiť hádať o malichernostiach len preto aby śi kompenzovali frustráciu, tak to tu bude vyzerať ako na smetisku. Alebo v parku pri stanici kam si chodia uľaviť cezpoľní a lietajú tam navyše igelitky.
                              Takže, KĽUD!
                          • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 15:03
                            miso   Návštevník
                            Stranka sa zatial drzi, asi musis rychlejsie klikat na refresh...
                            • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 15:06
                              Avatar borg Fedora  Administrátor
                              umrela baterka...
                              • Re: LinuxOS 17.04.2013 | 15:10
                                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                                v ramci zachovania poslednych kuskov kvality na tomto portali toto vlakno zamykam. uvitam zalozenie tem suvisiacich s napadmi pre kvalitnejsi portal linuxos.sk alebo s ponukami na spolupracu ...