užívateľské kontá

Sekcia: Ostatné 26.05.2013 | 12:58
Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
trochu cistim DB, pokial mate neaktivovane konto (nedosiel email registracny), dajte mi prosim echo sem do fora, pripadne ak ste si uz zaregistrovali medzicasom dalsie konto a povodne nevyuzivate, tiez mi dajte prosim vediet sem, nech ho zmazem. vdaka
    • RE: užívateľské kontá 26.05.2013 | 14:15
      Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

      Osobne by som kontá vôbec nemazal. Pri vymazaní sa automaticky mažú aj cudzie kľúče, takže zmiznú všetky asociované objekty.

      • RE: užívateľské kontá 26.05.2013 | 16:28
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        hm. ok.
      • RE: užívateľské kontá 26.05.2013 | 17:14
        Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
        Ale pri užívateľoch čo sa len regli a nič nenapísali, by to nemal byť problém, či?
        Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: užívateľské kontá 26.05.2013 | 19:06
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

          To problém nebude, ale to má u mňa nízku prioritu. Možno niekedy premažem užívateľov ktorí majú pár rokov neaktívny účet a žiadne príspevky, ale zatiaľ mi počet užívateľov nijako nevadí.

          • RE: užívateľské kontá 26.05.2013 | 19:31
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            vsak to som zacal robit ja :) ale zmazat skoro 6000 uctov ... :) chcem totizto aktivovat ludi, co im nedosiel mail ...
            • RE: užívateľské kontá 26.05.2013 | 20:00
              Avatar WlaSaTy   Návštevník
              Veď tú zostavu môžeš zotriediť podľa vloženia vzostupne alebo zostupne.
    • RE: užívateľské kontá 26.05.2013 | 20:02
      Avatar qw11 ubuntu mate 22.04 HP 17-ca1006nc  Používateľ
      Mozem sa opytat o aky mail sa jedna? Mal by to byt novy mail alebo poslany uz davno pri registracii. Mam totiz problem ze my nechodia maily do schranky(stracaju sa) a mam preto problemy pri registracii. Nedalo by sa to vyriesit spravou v upozorneni?
      • RE: užívateľské kontá 26.05.2013 | 20:06
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        momentalne nechodia od nas maily vobec, to je problem.
        • RE: užívateľské kontá 26.05.2013 | 20:30
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

          Ešte nemám doriešený server na odchádzajúcu poštu a dokonca ani mx nie sú nasmerované. Tomáš nemá moc času, je ťažké ho vystriehnuť ho aspoň aby sme doriešili DNS-ka. Môžme dočasne odosielať z inej adresy ak máš nejaké poriadne SMTP. Mne akosi nefunguje poriadne firemné, googlacke sa na posielanie nedá použiť a telecom mi z nejakého dôvodu zrušil schránku, takže odtiaľ tiež posielať nemôžem.

          • RE: užívateľské kontá 28.05.2013 | 03:24
            Avatar miiisa   Návštevník
            http://www.jangosmtp.com/ ---> do 500 e-mailov to je zdarma,mozno pomoze...
        • RE: užívateľské kontá 26.05.2013 | 21:02
          Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

          Zmenil som zoraďovanie užívateľov, teraz by to malo ísť lepšie editovať. Mimochodom ak chceš roota na server pošli mi tvoje ~/.ssh/id_rsa.pub.

          • RE: užívateľské kontá 26.05.2013 | 21:10
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            nepotrebujem ho ... nemam dovod lozit na server ...