Skype príchodzie video

Sekcia: Aplikácie & Desktop 02.06.2013 | 20:38
Avatar 7R7 Debian Stretch a Debian Sid  Používateľ
Ahojte, teraz som narazil na problém so skypem a to ten, že keď ja niekomu volám nevidím jeho video je tam len jeho avatara ale keď mi on zavolá tak vidím aj jeho video, mne kamera funguje v oboch prípadoch. Mám Debian Wheezy 64bit. Nieje to nejaká veľká chyba nakoľko ja moc cez skype nevolám len ma zaujíma či ste sa s tým nestretli?
    • RE: Skype príchodzie video 02.06.2013 | 21:18
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
      To bude v nastaveniach toho užívateľa ktorému voláš. Je tam nejaká voľba spustiť video automaticky, alebo tak nejak. No nedá mi pridať ako hajzlíci z MS jednajú so súkromím užívateľov a či má vôbec v dnešnej dobe opodstatnenie tento bordel používať!
      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: Skype príchodzie video 02.06.2013 | 21:46
        Avatar 7R7 Debian Stretch a Debian Sid  Používateľ
        Ale asi to nebude tým lebo s inými volajúcimi nemajú problém len so mnou, zaťiaľ mám len otestovaných dvoch užívateľov a obaja majú windows7. Máš pravdu ale som rád že naši používajú aspoň toto a neviem si predstaviť že by som ich učil na ďaľší program. Ja pomaly odsúvam hajzlíkov z MS do úzadia nakoľko som teraz fungujúci len na debiane aj CAD programom. A postupne idem dať do úzadia aj hajzlíkov v Googli.
        • RE: Skype príchodzie video 02.06.2013 | 21:55
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor
          MS nesklamal, ale k téme. Potom bude chyba u teba, zapni si voľbu, ktorá je default vypnutá v nastaveniach. Options -> Video devices, a odškrtni "Start my video automatally when I am in a call" a zvoľ voľbu v "Automatically receve video from..." anybody.

          Pokiaľ máš slovečinu bude to niečo ako Nastavenia->Video zariadenia "Spusti moje video automaticky ..." a to druhé bude "Automaticky spusti video pre ..." všetci.
          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • RE: Skype príchodzie video 02.06.2013 | 22:14
            Avatar 7R7 Debian Stretch a Debian Sid  Používateľ
            No mám zaškrtnuté aj Automaticky zahájiť video behom hovoru (čo funguje) aj Automaticky prijat video od kohokoľvek (toto funguje len keď niekto mne volá).