Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra???

Sekcia: Ostatné 12.01.2014 | 00:35
Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra???

Páni.

Pred chvíľkou som tu napísal tému so zdvorilou žiadosťou na adminov Fóra, aby podľa netikety skorigovali choromyseľné výpady a zosmiešnovanie zo strany neregistrovanej osoby s nickom WlaSaTy. Jednalo sa napríklad o <a href="http://linuxos.sk/forum/22264/#link_223129">tento konkrétny link</a> http://linuxos.sk/forum/22264/#link_223129 , ktorý je jeden z celej rady živelného trollovania osoby, skrývajúcej sa pod nickom WlaSaTy.

Po niekoľkých minútach som vlastnú tému už nenašiel. Takže opäť dôrazne žiadam administrátorov pre Fórum, aby naučeným postupom "zmazaly" tento troll-príspevok.

Všetci sme si tu rovní, a preto nemôžu byť tu niektorí rovnejší !!

G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 01:32
      Avatar miiisa   Návštevník

      nechcem sa miesat do tvojho rozporu s druhym uzivatelom,ale nestacilo by sa dohodnut,ze sa proste budete navzajom ignorovat?

      • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 11:32
        Avatar WlaSaTy   Návštevník

        Ja sa snažím hento indivíduum dlhodobo ignorovať, ale ono na mňa už niekoľko rokov priamo útočí. A keď mu klepnú po prstoch, tak sa hrá na urazené decko, tak ako teraz. Pričom ja som neni jeho prvá obeť. Sa hrozím pomyslenia ako dopadli jeho študenti na ktorých si zasadol keď ešte učil na vysokej škole.

    • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 08:32
      Avatar chatpall   Používateľ

      Ja som za okamžite vymazanie účtu dodaeda a aj s budúcim zákazom prístupu ku linuxos. Nevidím zmysel v jeho neustálom boji s človekom, ktorý reálne pomáha svojim pôsobením na linuxos.

      NERUSTE TENTO UCET!!!
    • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 11:47
      Avatar borg Fedora  Administrátor

      ahoj dodoedo, aby som vedel k Tvojej osobe zachovat spravne, prosim odpoved mi na tuto otazku: uvedomujes si svoje chovanie alebo nie? ak nie, budem ta tolerovat a nereagovat na teba, kedze sa to nemozes. ak hej, budem uz ja mazat tvoje nepristupne komentare a utoky. maj sa.

    • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 12:21
      Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

      Počúvajte chalani a starci.

      Ako je možné, že tu teraz na mna stále útočíte, prečítajte si ten príspevok, je pre toho blbca už tradícia, stále tam naráža na jedného trolla - a to mám byť ja akože :-). ja som sa práve rozhodol, že mu to už nebudem tolerovať, bez toho aby som tu dristal o tom, čo tu kto prinesie, podľa mňa on tu už dávno nič nepriniesol iba svoje kvázi-úvahy.

      ad/ príspevok wlasaty

      Ja sa snažím hento indivíduum dlhodobo ignorovať, ale ono na mňa už niekoľko rokov priamo útočí. A keď mu klepnú po prstoch, tak sa hrá na urazené decko, tak ako teraz. Pričom ja som neni jeho prvá obeť. Sa hrozím pomyslenia ako dopadli jeho študenti na ktorých si zasadol keď ešte učil na vysokej škole.

      teraz mi konkrétne nadáva a fabuluje môj život, ktorý predsa nepozná ...

      a čo vy na to ??!!

      ad/ chatpall

      Ja som za okamžite vymazanie účtu dodaeda a aj s budúcim zákazom prístupu ku linuxos. Nevidím zmysel v jeho neustálom boji s človekom, ktorý reálne pomáha svojim pôsobením na linuxos.

      no neviem, podľa mňa je to tak, že ak za jeho reálnu pomoc na linuxos.sk považuješ jeho neustále trollovanie proti osobám, ktorý sa neklaňajú jeho sčítaným vedomostiam ... kľudne, ja som napríklad za okamžité vymazanie tvojho účtu z linuxos.sk a to doživotne, :-D

      ad/ borcube

      Čau,

      ano uvedomujem si, teraz robím nepopulárne veci. skús pripustiť, že mám právo na to, že toho už môžem mať už aj dosť a po krk. Ten blbec si ma vybral ako svoj odraz svojho zlého JA. Niekedy sa nedá nereagovať, ja som ( o tom možno nevieš, pozri si moje komentáre) skúšal všetko možné, aj som ho dlho ignoroval, ale ten blbec mi začal komentovať moje komentáre, ale nie pomôcť ale robiť zo mňa zlého človeka. takže odteraz si nedám servítku pred ústa a bez milosti urobím všetko, čo budem považovať za relevantné.

      END

      G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
      • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 13:00
        Avatar chatpall   Používateľ

        tymto ziadam o vymazanie mojho uctu! ked to nejde po dobrom, tak sa musi po zlom. dodoedo - tento clovek nema v sebe kuska sebareflexie. wlasaty viacejkrat urobil ustupky voci tvojej osobe, napriek tomu proti nemu vystupujes a vytrhanim jeho prispevkov z kontextu a podsuvanim svojich divnych pohladov na jeho osobu. ja som sa s wlasatym nikdy nestretol, neviem o nom prakticky nic, ale jeho dlhorocna praca tu na linuxos, hovori za neho!!! na to aby pomahal nepotrebuje zvelebovanie svojej osobnosti, jeho rady su vzdy mierene z nadhladu nad vecou a ano obsahuju vela skusenosti spojeje s scitanostou. tvoje komunisticke mudrosti a agregacia sprav na urovni RSS zdroja vravia zase vela o tebe. emdi, mario nehnevajte sa ale toto takto nepojde dalej.

        NERUSTE TENTO UCET!!!
        • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 13:09
          Avatar WlaSaTy   Návštevník

          Neboj, raz sa mu to podarí a pochová celý tento portál. Robí na tom už dlho, a usilovne. Jeho novoročné predsavzatie už pozná každý, po novom roku pritvrdil s útokmi.

        • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 13:37
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

          Tak to tu po čase trochu zaiskrilo, môže to hocikto z adminov zmazať. Rozhodne to nieje na odchod. Väčšina obsahu portálu je dobrá.

          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 13:47
            Avatar WlaSaTy   Návštevník

            Prepáč, ale s definíciou Tak to tu po čase trochu zaiskrilo nesúhlasím. Ten chlap zas rozpútava zbytočné hádky a už som neni sám ktorému to dosť lezie na nervy.

        • faloš ... 12.01.2014 | 16:04
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

          ahojte admini, zmažte mu ten účet, lebo sa ešte aj rozplače a niečo sa mu stane ... :-)

          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
          • RE: faloš ... 12.01.2014 | 19:37
            Avatar less   Používateľ

            ked sa niekto iny stazuje na teba tak ho este vysmejes. Ked sa stazujes ty,tak tu vyplakavas ze ta nikto nepocuva a maze tvoje bezduche prispevky. Tolka sebareflexia.

            • RE: faloš ... 12.01.2014 | 21:07
              Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

              Nuž potom nerieš, nepoznáš ... :-)

              G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
              • RE: faloš ... 12.01.2014 | 21:46
                Avatar less   Používateľ

                neries ty a ja tiez prestanem

              • RE: faloš ... 12.01.2014 | 23:58
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

                viem, že toto je vlákno s diskusiou vás dvoch, ale... nedá mi to a áno, je to trochu priehľadné, no... kto ťa nepozná? totiž, priehľadnejšieho človeka je trochu ťažké predstaviť si :)

    • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 13:23
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

      ja uz nemam slov. miro bendik by mal naprogramovat funkciu "ignore" ... v tomto pripade by dotycny nevidel prispevky osoby, ktoru ma v ignore liste ... kedysi sme to mali na chate a fungovalo to.

      • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 15:13
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

        ignorácia je súčasť rôznych sociálnych sietí a neviem čoho všetkého možného a nemožného. ak sa spýtam ľudí v okolí, hocikto má niekoľko ľudí z ľubovoľných dôvodov v ignore liste (a áno, určite som niekde aj ja zapísaný)

        • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 15:31
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

          Na inom portály som túto funkciu využíval, ale časom mi došlo, že keď v reálnom živote si normálne vychádzam s ľudmi, prečo by to nešlo aj na nete a všetkým som dal slobodu :) Povedal by som, že mi to pridalo skúsenosť. Občas buchnem, ale nikdy to nekončí nenávisťou voči niektorému účastníkovi. Proste za chvíľu ma to prejde a som v pohode.

          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
          • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 17:16
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

            to hej, ale dnes je na nete fakt hocikto a s niektorými ľuďmi sa fakt nedá. už som si vypočul veľa rôznych osudov a miestami je to podarená komédia, no dosť často je to sodoma gomora feat. zlý vtip

            • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 19:43
              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

              V tom prípade nereagujem, raz po mne išiel jeden maník a to bol fakt psychopat, čo som napísal do toho pindal, moje nereagovanie ho časom odradilo.

              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
              • PRE: Mário, 'bedňa' 12.01.2014 | 21:12
                Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                Čau, ano uvedomujem si, teraz robím nepopulárne veci.

                Skús však pripustiť, že mám právo na to, že toho už môžem mať už aj dosť a fakt po krk. Ten blbec si ma vybral ako svoj odraz jeho zlého JA. Niekedy sa nedá nereagovať, ja som ( o tom možno nevieš, tak pozri si moje komentáre) skúšal všetko možné, aj som ho dlho ignoroval, ale ten blbec mi začal komentovať VŠETKY moje komentáre, ale nie pomôcť, ale robiť zo mňa zlého somára. Takže opakujem, odteraz si nedám servítku pred ústa a bez milosti urobím všetko, čo budem považovať za relevantné.

                G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 12.01.2014 | 22:11
                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                  Máš na to právo. Dávam ti aj za pravdu, že občasné Wlasošové podrípnutia vedia naštvať, ale treba to prehliadnuť, fakt sa snaží pomáhať a neexistuje človek čo má stále dobrú náladu. Rovnako beriem tvoje, alebo hocikoho iného nálady. Ste moji priatelia a nepáčia sa mi tieto hádky. Obaja ste tvrďasi a jediné čo to môže vyriešiť je že sa na tú vzájomnú nenávisť vykašlete a budete bojovať len na odbornej úrovni. V živote nemám rád vyhrotené situácie a rovnako mi to tu veľmi vadí.

                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                  • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 12.01.2014 | 22:40
                    Avatar WlaSaTy   Návštevník

                    Tými mojími podrýpnutiami myslíš to, že aj keď sa s ním nebavím tak mi chrstne do očí urážku tak ako to bolo aj v tomto vlákne? Takých príkladov je tu plný portál, za tie roky sa tu toho nazbieralo statočne. A vždy to začína bezdôvodným útokom, potom sa prejaví uplakánek ktorý si pýta ochranu u ostatných a tvrdí že jediný typ spravodlivosti je len keď on sám je nedotknuteľný. Tak ako teraz, minule, predtým a stále pri tých jeho zbytočných hádkach.

                    A teraz po novom roku sa jeho útoky zahusťujú.

                    • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 12:51
                      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                      Zrovna tento príklad som nemyslel. Za toto by si zaslúžil banán, ako spolupracovník LOS by mal ísť príkladom.

                      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                      • PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 13:15
                        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                        ... jediné čo to môže vyriešiť je že sa na tú vzájomnú nenávisť vykašlete a budete bojovať len na odbornej úrovni.

                        Ahoj.

                        Keď mi dá pokoj (a.k.a. nebude komentovať moje komentáre threadov a komentárov),

                        tak kľudne. Ja s ním jednoducho už nechcem mať nič spoločné, takže tak. On a jeho kumpáni sú mi po tom, čo sa tu teraz stalo, totálne ukradnutí.

                        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                        • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 13:30
                          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                          Edo keď niekoho naštveš musíš rátať, že ti to oplatí. Myslím aj na tebou odkazované vlákno a keď si zroluješ vyššie, tak tam píšeš o Lenonovi, mne bolo jasné ako to skončí. Myslím si že aj tebe, len ti to nedalo nenapísať. Pýtam sa prečo?

                          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                          • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 13:55
                            Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                            Buď trochu kauzálny, OK, Mário?

                            Ja som mu zo začiatku (snaha bola) nič neodpisoval a nereagoval, až sa začal tlačiť do komentov skoro každého môjho komentu. Ja som sa definitívne nasral až po určitej dobe, kedy Ti Trochu nižšie uvádzam ďalšie citácie jeho urážok z minulosti, čo ma fakt nasralo a ktoré sa ma dosť dotkli, čo po ich prečítaní určite uznáš. Z jeho strany to začalo už skôr, neustále narážky napríklad na moju neodbornosť :-( a podobné nezmysly, ako keď tu jeden jeho típek napísal teraz, že Správy sú okopirované a zozbierané komunistické RSS agregáty z I-netu, kedy sa chybne mýli zdroj správy s RSS záložkou a podobné kokotiny, ktoré sa ma opäť dotkli, lebo ja som ten komunizmus zažil na vlastnej koži ...

                            Ešte jedno jeho chrapúnstvo, na ktoré som mimoriadne citlivý a vie ma rozzúriť:

                            22.12.2013 | 11:47 WlaSaTy   Návštevník </span>

                            <div> <div>

                            Edo, Ty windowsák jeden. Tú propagandu za podporu closed source software si choď aspoň cez vianoce robiť na windowsácke stránky. On už v otázke upresnil že distribúcie založené na Ubuntu s tým notebookom nemajú problém. Takže tak, ty dobrovoľný promotér produktov z mikrosoftu.

                            </div> </div>

                            Takže tak a preto tak.

                            G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                            • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 19:08
                              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                              Pretože mal pocit, že ti musí niečo oplatiť a ty mu to zas oplatíš a tak dookola. Ber to akože je to tvoj kolega na pracovisku a podľa toho reaguj. Pred časom (v lete cca?) ste tu viedli aj krátky normálny rozhovor. V práci tiež občas riešim nezhody a som rád keď sa veci vyriešia.

                              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                            • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 19:13
                              Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                              Čo sa týka správičiek, tak tu som vždy našiel zaujímavé veci čo inde neboli. Aj teraz keď sa pozerám čo je aktuálne vo výpise až na jednu je to zaujímavé.

                              Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                              • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 20:58
                                Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                                No vidíš Mário, pozri sa nižšie na tie čerstvé komenty a uvidíš jeho "nezaujatosť" a "nezáujem" o moju osobu. A korunu tomu dodáva emdi s +1, no je to tu na grc ... fakt, takže čo by si urobil Ty, Mário na mojom mieste ???

                                G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                                • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 23:04
                                  Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

                                  Zabudol by som na to čo bolo a začal odznova. Z Wlasatým určite nebudeš od zajtra kamarát, ale čo nieje môže byť. Záleží to od teba. Nenávisť nikdy nikomu nepomohla. Tak napr. keď pustím niekoho z vedľajšej cesty hoci som na hlavnej, to ma poteší. Keď zoberiem stopára a poďakuje, poteší ma to. Keď v práci niekomu pomôžem, poteší ma to.

                                  Jedno viem z čoho nemám dobrý pocit, keď ma niekto stavia do úlohy rozhodcu na vyriešenie konfliktu. Nemám rád keď moji kamaráti, alebo kolegovia majú spori, to ma fakt mrzí a snažím sa to vyriešiť. Spravme svet lepším a začnime od seba.

                                  To nijak nebráni vyvracať názory druhého a snažiť sa ich oprieť o fakty, sme predsa na odbornom portály. A už je to pekne dávno čo som tu zažil ako reakciu na hate, humorný proti príspevok. Pýtam sa prečo, to všetkým už došiel humor a zmysel pre iróniu?

                                  Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
                      • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 18:38
                        Avatar WlaSaTy   Návštevník

                        Blbé je, že keby znova neplánoval provokovať, tak nezaloží tuná verejné flame. Ak mal naozaj otázku na správcov, tak sa mal obrátiť na správcov. A nie tu mútiť vodu.

                        Keď si odmyslím jeho jednostranne zaujaté komentáre voči mojej osobe, tak tu nič nepovedal. A dokonca ani pravdu nemá. Ja si s ním už dlho nemám čo povedať, aj keď nesúhlasím s jeho názorom. Diskusia s ním je ako hádzanie hrachu na stenu. A to tomuto portálu neprinesie pozitívnu publicitu. Teda, ani publicitu.

                        Čo dodať. Snáď uz iba toľko, že keď chcel vymaľovať reklamu tomuto portálu, tak to mal dať do blogu. Tam by sa mu dostalo rovnakej pozornosti ako vo vianočných či novoročných prianiach. Keby sa choval ako zodpovedný človek, tak mu niekto to prianie opetuje.

                        • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 19:11
                          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                          • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 19:31
                            Avatar WlaSaTy   Návštevník

                            Najhoršie na tom je to, že si chcel touto zbytočnou hádkou potvrdiť stav ktorý on nazýva spravodlivosť. Jednoducho potreboval dať znova verejne najavo, že je nedotknuteľný a že môže kohokoľvek urážať. Bezdôvodne a s použitím falošných argumentov.

                            Škoda že tu nie je možnosť like a dislike. Ak by boli kohokoľvek nevhodné komentáre vymínuskované na farbu pozadia, tak by videl ako ho majú ostatní radi. Či už moje komentáre, alebo jeho, alebo hocikoho iného. Bez výnimky.

                            • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 21:58
                              Avatar unix   Návštevník

                              No, ty si mi fakt cislo, ale iba na grcanie.

                              O tejto smutnej hadke som sa teraz docital az tu potialto, ja sa tomu dodoedo len trochu cudujem, ze ta este nekopol do rozkroku, pan majster sveta.

                              Ale musim sa na teba lepsie popytat chalanov z bratislavskeho a viedenskeho HP, neveril som tomu, ked mi o tvojom "osvetarskom posobeni na linuxos" dali info na jednej konfere. Vtedy som sa chystal go home a vital som kazde info o slovenske linuxové sajty.

                              Pozrel som si zbezne forum threads, tvoje excentricke pripevky a hovorim tu moj nazor: si obycajny hater-luhar. “Of Course” aj troll .

                              • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 22:10
                                Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                                +1

                                G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                                • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 22:26
                                  Avatar less   Používateľ

                                  lôl

                          • RE: PRE: Mário, 'bedňa' 13.01.2014 | 22:29
                            Avatar WlaSaTy   Návštevník

                            A navyše tu už prispieva aj anonymne aby si potom sám mohol dávať pluská. Tak zaspamované fórum tu už dlho nebolo.

                            No nič, tento portál začal umierať už dávno.

                            • Hmmm, wlasaty 14.01.2014 | 09:32
                              Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                              Počúvaj, ten príspevok ma prekvapil rovnako ako druhých, ja s tým nemám nič spoločné, hádam okrem toho že som začal nepopulárne veci (pre mňa ako admina správ veľmi nepopulárne). Kvôli tomuto portálu je zbytočné uvoľnovať si deštruktívnu energiu. Jednoducho povedané, nebudeme si navzájom prekážať a písať dehenestujúce poznámky na druhú osobu. Teraz vidím, že je to v záujme tejto komunity a prichádzajúcich členov.

                              Je toto riešenie pre teba prijateľné?

                              Prípadne navrhni iné.

                              Edo

                              G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                              • RE: Hmmm, wlasaty 14.01.2014 | 09:43
                                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                                • RE: Hmmm, wlasaty 14.01.2014 | 09:52
                                  Avatar WlaSaTy   Návštevník

                                  Riešenia som navrhoval niekoľko krát, aj v diskusii s tým zjavom čo na mňa zas útočí. Chvíľku to vydržalo, ale teraz po novom roku sa to z jeho strany znova priostrilo. Už k tomuto provokovaniu naozaj nemám čo dodať. Dlhodobo som si ho nevšímal, a znova začal na mňa útočiť a vysvetluje to ako záujem portálu. To je skutočne dehonestujúce. Znova, stále a opakovane.

                                  A v súvislosti s vyhlásením že za predchádzajúci útok mal dostať banán a nedostal je jasné že si naozaj výslovne potrebuje potvrdiť jeho nedotknuteľnosť ktorú nesprávne nazýva spravodlivosťou. Pre mňa týmto prehlásením prestáva ten zjav existovať.

                                  • RE: Hmmm, wlasaty 14.01.2014 | 10:19
                                    Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

                                    Je to riešenie pre teba prijateľné?

                                    Prípadne navrhni iné.

                                    Edo

                                    G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
                                    • RE: Hmmm, wlasaty 14.01.2014 | 10:32
                                      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

                                      ignorujte sa navzajom, vynechajte osobne antipatie a rieste spolocne a konstruktivne len to, na co je zamerany tento portal - Open Source, Linux a technicke riesenia a pomoc inym uzivatelom. Neutocenie vitam od vsetkych, nielen od ucastnikov konfliktu. tymto temu uzatvaram a zaroven prehlasujem, ze podobne utoky v buducnosti uz nemienim tolerovat, lebo som z toho vskutku smutny a budu sa riesit tvrdsimi opatreniami bez ohladu na to, ake postavenie ma dotycny na portali. Povazujte to za vyjadrenie vedenia a redakcie portalu LinuxOS.sk LOCK.

      • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 20:00
        Avatar Miroslav Bendík Gentoo  Administrátor

        Ignore nie je moc aplikovateľná na neregistrovaných.

        • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 20:21
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor

          ale dajme tomu, ze niekto bude ten nick pouzivat pravidelne ... pripadne na cookie ... hm?

          • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 20:57
            Avatar WlaSaTy   Návštevník

            Skôr like a dislike pri komentároch. Počet dislike môže byť reprezentovaný odtieňom písma. To by odbúralo cenzúru. A implementácia to bude oveľa jednoduchšia.

            • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 13.01.2014 | 00:00
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

              na smečku či kde to bolo... zobrazí všetky komenty, ktoré sú dobré, priemerné a jemne podpriemerné, pričom je bordelizmus zakrytý a otvorí si to len ten, kto chce (a kedy chce). bolo by fajn mať tu niečo takô

    • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 13:27
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      Vymazal som ju ja. Nebudem tolerovať zbytočné témy kde sa preberajú osobné nezhody. Tejto tiež moc nechýbalo, ale nechcel som spustiť lavínu obdobných tém.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 15:11
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

      na zamyslenie - ak je na stránke 50 konfliktov a v 50tich sa vyskytuje stále to isté meno, tak kde je chyba? a jedna pekná myšlienka z technickej podpory jednej nemenovanej hry: veľmi často sa sťažujú tí, čo najviac porušujú pravidlá...

    • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 21:54
      Avatar tatarix   Návštevník

      dodoedo, minule si to len tak bezdovodne nazval wlasateho blbcom a nech ti boza rit :) (prispevok zmazany), opakujem uplne bezdovodne a mimo temu a ty sa este stazujes, ja sa osbone sa divim Wlasatemu, ze tu este prispieva, pred par rokmi som tu bol aj ja aktivny a obcas dobehnem pozriet, ale tento portal je aj vdaka takym ludom asko si ty dodoedo uz davno mrtvy...

      • .. a ty (dodoedo) sa este stazujes ... 13.01.2014 | 13:35
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ

        Buď trochu objektívny, OK?

        Prepáč mi, ale čítal si ale napríklad aj toto ? 

        http://linuxos.sk/forum/22228/#link_222716

        Ako, nič v zlom. V poslednej dobe nemám chuť sa zapájať do diskusií kam sa nominuješ. Ale, dokážeš niečím podložiť Tvoje tvrdenie Je "odladený" na používanie s Windows 8, a nie s Linuxom, to si hovoril o sebe alebo o tom notebooku?

        alebo toto?

        http://linuxos.sk/forum/22264/#link_223129

        snažil som sa Ťa nasmerovať k riešeniu keďže dôvodov prečo sa zrovna ten jeden systém dhodobo chová nevyspytateľne môže byť dosť veľa. Ale, pokiaľ si lepšie rozumieš s miestnym trolom ktorý tu už viac rokov bezdôvodne uráža ľudí, tak rozumiem prečo si nechcel dodať informácie potrebné k rozboru problému.

        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
        • RE: .. a ty (dodoedo) sa este stazujes ... 13.01.2014 | 21:56
          Avatar tatarix   Návštevník

          ja nepotrebujem byt objektivny.. ja som ti napisal ako vnimam ja SUBJEKTIVNE tvoju postavicku na linuxos, a tie texty co si sem okopiroval... no comment... nebudem sa dalej zucastnovat tejto disksie, ty asi skutocne veris, ze tebe je ublizovane, ale to co vystrajas ty zjavne nevidis...

      • a ja sa stéle sťažujem, keď on vypisuje toto 13.01.2014 | 13:40
        Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
        <div> <div> RE: sabayon live 20.12.2013 | 23:53 </div> WlaSaTy   Návštevník </span> </div> <div> <div>

        Ja s ním nesúhlasím, a nie je v tom nič osobné. Aj keď by som mal za tie roky na to fyzický nárok.

        Ako obvykle si vypítal produktovú špecifikáciu na základe ktorej riešenie nenájde. Totižto, produktová špecifikácia sa pri každom jednom výrobcovi mení bez ohľadu na typové označenie modelu. Jednoducho stačí aj sa novo uvoľnené železo chová podľa garantovaných vlastností pôvodného železa, a zároveň je výroba nového železa úspornejšia. Tak si výrobca zabezpečí zisk, dodávateľ nič nevšimne a spotrebiteľ dostane čo si objednal.

        To je pochopiteľne dôvod prečo kompatibilitu s určitým OS nemôžeš určovať ak tú kompatibilitu nezaručuje výrobca. Ak chce človek použiť iný ako dodaný OS, tak sa tým pádom nemôže opierať o takéto neúplné katalógové informácie ale musí si pozrieť čo je naozaj v tom železe.

        Snažil som sa mu vysvetliť iž pred rokmi že získanie katalógových informácií a letmý pohľad na výsledky z google su mú na nič a tento nesprávny spôsob riešenia problému nie je vhodný zaklincovať tým že sa zvalí vina na niečo náhodne vybrané ako napríklad že ten stroj nie je kompatibilný s (vyber akékoľvek slovo). Ale, znova je tu výsledok. Zhodou okolností som mal v ruke dosť kusov železa od daného výrobcu ktoré sa predávalo bez Linuxu, ale Linux na nich fungoval lepšie ako pôvodne dodanú OS.

        </div> </div>
        G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
    • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 12.01.2014 | 22:09
      Avatar johni   Návštevník

      Navrhujem zalozit nasledovnu anketu: Chcete aby bol pouzivatelovi dodoedo zmazany ucet? Nechajte aspon raz slobodne rozhodnut komunitu.

      • RE: Kto vymazal tému, určenú adminom tohoto Fóra??? 13.01.2014 | 00:03
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

        urobí sa nový účet a potom čo? ale hlavne ide o to, že aj tí najväčší neprajníci musia uznať, že robí správičky, ktoré to tu nejako udržujú. je síce pravda, že ich nečítam (teda väčšinu z nich), no myslím, že naozaj značná časť ich číta pravidelne. Kto bude písať namiesto neho?

        anketu ti samozrejme nikto nemôže zakázať, no neviem či by to niečomu pomohlo a bola by to len ďalšia hádka v komunite. Najlepšie je povedať si "toho a toho nejdem riešiť a idem radšej von, na pivo či strieľať T a CT v CS s AK47 alebo M4A1 :D)

        • PRE: už som odpovedal "to bedňa" vyššie 13.01.2014 | 13:18
          Avatar dodoedo Fedora Linux  Používateľ
          G. Orwell: "Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více bude nenávidět ty, kteří ji říkají."
          • RE: PRE: už som odpovedal "to bedňa" vyššie 14.01.2014 | 10:27
            Avatar MARTIN Linux Mint 17.3 KDE  Používateľ

            osobne by som nechcel aby bol ktokoľvek zmazaný. Ľudí ktorí sú ochotní pomôcť pri riešení problémov nie je až tak veľa. A keď sa niekto z týchto dvoch pánov objaví v mojej téme tak viem, že sa mi skôr či neskôr podarí pohnúť sa z miesta. Ochrancovia zvierat a počítačoví odborníci sú špeciálna kasta ľudí, s ktorými sa vo všeobecnosti dosť komplikovane komunikuje. Bežný človek niekedy rozumie len predložky a spojky. Ale napriek tomu, za pár rokov čo sem chodím som sa vždy dočkal pomoci od mnohých, a samozrejme aj od oboch spomínaných pánov.