vystup photorecu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 07.05.2016 | 10:56

Caute vsetci,

Ocenim kazdu radu, ktora mi pomoze v rieseni mojho problemu. Zachranoval som data z hdd a medzi inymi boli aj filmy. Film ma napr. 1.5 GB a v prehravaci Videos ukazuje 2:24 min. Da sa z tohto suboru nejakym sposobom urobit cely film, za predpokladu, ze ta velkost je velkostou celeho filmu ?

• RE: vystup photorecu 07.05.2016 | 10:58

zabudol som povedat jedna sa o avi mp4 mkv subory.

• RE: vystup photorecu 07.05.2016 | 12:16
        Avatar bedňa antiX, Devuan, LegacyIce  Administrátor

Čo bolo prepísané je nenávratne preč.

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: vystup photorecu 07.05.2016 | 12:31

mozno sa nerozumieme: existuje program alebo postup ako dostat z toho 1.5.GB, ktory hlasi vo videoprehravaci nejaky maly cas, cely film ? Napr. mpeg ma tusim snimky I, P , a co ked su iba poprehadzovane ?

Dalsia vec na ktoru som si spomenul, a trochu ma aj zarazila, je ze pri avi suboroch som v properties videl container : avi; codec : mpeg4 . A pri avi suboroch mi ich volakedy nechcelo prehrat koli indexacii. Cize suma sumarum, da sa subor "rozobrat" a opravit, aby fungoval ako cely film ?

• RE: vystup photorecu 07.05.2016 | 15:43
            Avatar bedňa antiX, Devuan, LegacyIce  Administrátor

Skús Avidemux, alebo VLC.

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: vystup photorecu 07.05.2016 | 20:03
      Avatar Michal Gregorík Mint Mate 18.2 Xfce  Používateľ

Treba skúsiť použiť VLC. Ak je len poškodený index, VLC si ho vytvorí. Viackrát ma práve VLC zachránilo.

HP Compaq nx8220, Intel Pentium M 1,73GHz, 2GB RAM, 40GB HDD
    • RE: vystup photorecu 08.05.2016 | 13:01

Ten index môžeš rebuildnúť aj cez mencoder -oac copy -ovc copy vstup.avi -o výstup.avi. Ak toho máš viac, tak si vieś vytvoriť dávku a nemusíš to preklikávať po jednom.