Návrat k torrentu po re-installe mintu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.08.2016 | 14:33
Avatar Parom84   Používateľ

Zdravim Vas! Je môžný návrat respektíve pokračovanie v sťahovani po re-installe linuxu k načatému torrentu? Ak som napr. stiahol 50% aby mi nezačal sťahovať nanovo?

Doteraz som neprišiel na to - samozrejme zadal som tú istu cestu k "načatému" súboru - ale aplikácia torrentu mi ukazuje O% (zatial download nezačal) - a skúšal som niekoľko aplikácii (deluge, qbittorrent, transmissions).

Vdaka za pomoc

    • RE: Návrat k torrentu po re-installe mintu 11.08.2016 | 15:04
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

      Transmission ma moznost dat overit (verify) torrent. Mne to pomohlo ked som nechtiac odpojil disk z kabla pri stahovani.

      Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
      • RE: Návrat k torrentu po re-installe mintu 11.08.2016 | 15:46
        Avatar Parom84   Používateľ

        verify mi nepomohlo. ja mam na mysli po reinstalacii linuxu ked mam "načaty" torrent download - či je možnosť pokračovať v sťahovani

        • RE: Návrat k torrentu po re-installe mintu 11.08.2016 | 16:09
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

          rozumiem, ja som dúfal že verify by mohlo nájsť rozsťahovaný ten súbor

          BTW používaš úplne ten istý .torrent subor s ktorým si začal ? 

          a je ten torrent taky velky ze sa ti oplati strácať čas hladaním riešenia namiesto staihnutia celho torrentu znovu ? pri dnešných rýchlostiach sťahovania

          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
    • RE: Návrat k torrentu po re-installe mintu 11.08.2016 | 16:11
      Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ
    • RE: Návrat k torrentu po re-installe mintu 11.08.2016 | 16:16
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

      V prvom rade, potrebuješ mať toho istého klienta v ktorom si sťahovanie začal, po druhé, potrebuješ mať uchovaný ten torrent súbor, nemyslím stiahnuté dáta, ale priamo ten torrent.

      Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: Návrat k torrentu po re-installe mintu 11.08.2016 | 18:44
        Avatar Parom84   Používateľ

        to je mi jasné oboje mám ale naposledy mi to qbittorent po re-installe vynuloval a zacal stahovat na novo - ja som mal toho isteho klienta, ten isty torrent, tu istu cestu, ale bohuzial nezosynchronizovalo sa to, preto som sa pytal ci s tym ma niekto i realnu skusenost

        • RE: Návrat k torrentu po re-installe mintu 11.08.2016 | 18:55
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

          Tak teraz si skús prikladať oceľové predmety na telo, pokiaľ budú držať, daj si demagnetizovať ruky :)

          Takto som to naozaj nikdy neskúšal, ale teoreticky by to fungovať malo, no prax asi bude iná.

          Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
        • RE: Návrat k torrentu po re-installe mintu 11.08.2016 | 19:00
          Avatar WlaSaTy   Návštevník

          Napríklad aj ja s tým mám pozitívnu skúsenosť. Ale nebola to sezóna HD seriálu, bolo to LiveDVD na pomalej linke. A podhadzoval som to programu keď bol ten program vypnutý, a nie len spal niekde pri hodinkách. Reinstall v tom nebol, prehadzoval som to na iný disk. Ale je pravda že to bolo keď káblovka mala pol megabitovú prípojku, a moje disky sa teoreticky zmestili na SD kartu čo teraz stojí menej ako jednodňový rodinný výlet do aquaparku.