Inštalácia

Sekcia: Ostatné 31.10.2005 | 22:20
Oliver   Návštevník
neviete niekto poradit ako sa inštaluje v linuxe ?? Vždy sa mi namiesto súboru otvorí poznámkový blok a neviem to dať do konzoly... Dik za odpoved...
    • Inštalácia 30.10.2005 | 21:18
      Oliver   Návštevník
      prosim odpovedzte potrebujem surne alebo ak poznate iny sposob inštalovania budem vďačny... :)
    • Re: Inštalácia 30.10.2005 | 21:20
      otrek   Návštevník
      otazka je, co chces instalovat, aky program, v akom je tvare, aku mas distribuciu. Toto si mal ale napisat uz vopred, nielen ze chces instalovat. Keby som mohol byt vulgarny tak ti napisem, ze si mas ****** oko. Ale ak napises viac tak budem aj ochotny ti poradit. otrek
      • Re: Re: Inštalácia 30.10.2005 | 22:50
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        otrek kluuud... sme ludia... a pokial ide o teba - skus mi napisat meno programu - mzono ti potom kazdy viac pomoze.
        • Re: Re: Re: Inštalácia 30.10.2005 | 23:57
          limbi   Návštevník
          lol, meno programu mi je fakt na rit palovu. ja potrebujem len distro, pripadne ci je to rpm, deb, zdrojak, archiv apod. pripadne nazov balicku, ked uz. naucte sa spravne formulovat otazky. k tomu patri strucny, ale presny opis problemu, konkretny (nic v zmysle: nejde mi nainstalovat program, kde je chyba?) a zakladna vec je uvedenie distribucie, bez toho mozme len hadat. alebo sa potom treba spytat merlina, jemu vela netreba, on proste vie :).
        • Re: Re: Re: InĹĄtalĂĄcia 31.10.2005 | 11:06
          Avatar otrek Mandriva, Gentoo  Používateľ
          neboj nic, ja len tak, uz bolo neskoro, ked som to pisal a trochu ma vytaca taka otazka. Niekedy mi to pripada, ze to ludia robia naschval. Asi by bolo treba mazat administratorom taketo prispevky, ktore su v podstate onicom. otrek
    • Re: Inštalácia 31.10.2005 | 20:07
      haluss   Návštevník
      Na com ficis? vies co je PC vobec? Zda sa mi ze ani moc nie. Pls napis co vlastne potrebujes. nie co ti to robi....
      • Re: Re: Inštalácia 31.10.2005 | 20:44
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        to bola otazka na mna toto? no neboj sa ja viem co je to PC... a ja som sa snazil reagovat na ten prispevok uplne hore
        • Re: Re: Re: Inštalácia 31.10.2005 | 22:20
          haluss   Návštevník
          Vies ako je polozena otazka taka bude odpoved. proti tebe samo nemam nic, ale ta otazka.... Oliver je kto?