Linux v Trafačke 2021

Sekcia: Komunita 14.01 | 18:15
Avatar Livan Manjaro, Arch, všetko s XFCE  Používateľ

Rovnako, ako minulý rok, vytváram novú tému na tento rok, aby sa obmedzil počet príspevkov na únosnú mieru.

• RE: Linux v Trafačke 2021 14.01 | 19:15
      Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

Čím plníš domácu úlohu od vedúceho čo si ceníme :-)

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
      • RE: Linux v Trafačke 2021 14.01 | 19:52

Keďže som si úlohu od vedúceho splnil, tak mám kliknúť na tlačítko "Nastaviť vyriešené"? :)))

• RE: Linux v Trafačke 2021 14.01 | 20:02
          Avatar bedňa LegacyIce-antiX  Administrátor

Fakt som sa úprimne zasmial :) Nie rozsekal si ma :D

Táto správa neobsahuje vírus, pretože nepoužívam MS Windows. http://kernelultras.org
    • RE: Linux v Trafačke 2021 27.01 | 08:35
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

teraz spísať bojový plán na rok 2021 :)

• RE: Linux v Trafačke 2021 27.01 | 10:12
        Avatar distefano LinuxMint s XFCE  Používateľ

mne staci prist mesiac po 2.vakcine a nechat sa prekvapit, nam to vzdy slapalo aj pri improvizacii. Zname tvare, vsetkym nam pritomnym zaujimave temy, k tomu cap. pivko a iskry v ociach studentiek za pultom, hmmm...

Pri planovani by to bolo ako na tlac.besedach Krajciho, ked jej blbe novinarky hovoria - pan minister 28.12. ste tvrdili A,B a C a z toho ste nesplnili B a C, kedy sa vzdate min.postu? Hlavne, aby sme sa, najma my starsi, aj dozili tej 2.vakciny.

• RE: Linux v Trafačke 2021 27.01 | 10:15

samozrejme, ked MU novinarky hovoria.

• RE: Linux v Trafačke 2021 27.01 | 12:03

Nechápem, čo sa všetci tak spoliehate na tu vakcínu. Nie je vôbec jasné, ako dlho a či vôbec ta vakcína za podmienok neustále mutujúceho vírusu bude fungovať. Najme v situácii, keď je známe, že je možné sa vírusom nakaziť opakovane.

• RE: Linux v Trafačke 2021 27.01 | 19:02

Ako dlho? Pevne dúfam, že aspoň rok a potom pomaly prejdeme na systém každoročného očkovania proti chrípke a Covidu 2 v 1. K tomu prakticky permanentne ruska vonku a mašinky na filtráciu a úpravu vzduchu doma /ako v bohatších štátoch Ďalekého východu/. Uvidíme.

• RE: Linux v Trafačke 2021 27.01 | 11:47

Aký bojový plán, tu sa rieši všetko ad-hoc podľa potreby. Len nech už ten Covid skončí, nech sa môžeme stretávať osobne. Takto cez net to nie je ono.

• RE: Linux v Trafačke 2021 27.01 | 10:27
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ

Inak ste šikovníci že ste v Nitre niečo takéto dali dohromady. Bo by super, keby sa partička stretla aj v BA. Rád by som sa zúčastnil

• RE: Linux v Trafačke 2021 27.01 | 10:37

Uz ste to tam niektori raz, dvakrat skusali, ale ste asi malo vytrvali a lojalni k Linuxu a opensource. Alebo sa len zeniete za svetlym zajtrajskom a nebavi vas posedenie v panskych kluboch.

• RE: Linux v Trafačke 2021 27.01 | 12:59
          Avatar 7R7 Debian Stretch a Debian Sid  Používateľ

Hej dávnejšie som sa stretával v ružinove s Vxmery a s eMdim ale zakapalo to. A už sme to nedokázali oživiť.

• RE: Linux v Trafačke 2021 10.02 | 23:38
      Avatar trogar2 android  Používateľ

prechod na staršie . . .

• RE: Linux v Trafačke 2021 11.02 | 08:24
        Avatar Richard Antix  Používateľ

Ako dieťa som dostal knihu/výkladový slovník počítačových termínov, a práve takto tam bola vysvetlená nekonečná slučka:
        Nekonečná slučka: viď Slučka, nekonečná.
        Slučka, nekonečná: viď Nekonečná slučka.