A vsimli ste si?

Sekcia: Ostatné 19.07.2021 | 07:40
Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

Ze sa to tu cele tak pekne utisilo a umravnilo?

Pravdepodobne uz od stvrtka budeme cez vikend opat na Krahuliach, takze vazeni bikeri ci turisti-linuxaci, ktori to tam poznate, plati moja predchadzajuca ponuka.

    • RE: A vsimli ste si? 19.07.2021 | 08:27
      Avatar Richard Antix  Používateľ

      Je to tak.

      Teraz sa tomu tešíme, ale onedlho, až príde spomienkový optimizmus, nám príde za tými exotmi aj smutno :)

      • RE: A vsimli ste si? 19.07.2021 | 11:44
        Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

        No tak. Ked ti bude za nimi clivo, mozes si otvorit abclinuxu, tam ich vraj este toleruju "v ramci" slobody slova a inakosti /aj spravania/.

    • RE: A vsimli ste si? 08.10.2021 | 16:33
      Avatar distefano wattOS, Xubuntu minimal,  Používateľ

      No, dlho nam to nevydrzalo. Dnesne nespravne rozhodnutie admina o zablokovani vlakna, plneho vulgarizmov, urazok a ponizeni prinieslo len to, ze som nuteny, spolu s dalsimi, len bezmocne sledovat sprostosti, ktorymi nas tituloval nejaky kriklun. Keby v tom vlakne boli aspon aj nejake hodnotnejsie prvky a reakcie, ale takto? Preto si dam radsej ja dobrovolny ban na 1 tyzden. Dovi - dopo.

      • RE: A vsimli ste si? 08.10.2021 | 17:11
        Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor

        Asi mas pravdu, temu som preto po opatovnom zvazeni vymazal uplne. Pri mazani je to vzdy dvojsecna zbran, som zvedavy, ci zachvlu nevznikne dalsia tema kde sa do mna niekto bude navazat aky som fasista ze cenzurujem nazory inych. 

        git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
      • RE: A vsimli ste si? 08.10.2021 | 17:36
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

        Ja neznášam tupcov a ľudí, ktorí sa povyšujú nad iných. To sa musím tak kontrolovať potom v komente :-)

        • RE: A vsimli ste si? 08.10.2021 | 19:45
          Avatar Branislav Poldauf Manjaro, Debian stable  Používateľ

          takych ludi treba hlavne ignorovat, niekto taky mna nemoze urazit a neozaj nestoji za to nanho reagovat

          a uz to vôbec nestoji za rozculovanie sa

          Linux: the operating system with a CLUE... Command Line User Environment
          • RE: A vsimli ste si? 08.10.2021 | 22:45
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor

            Noo môj temperament mi nedovolí nevybuchnúť :-) Ale tak snažím sa, ako som písal neznášam keď sa niekto nad ostatných povyšuje alebo je blbec a robí sa majster sveta,,,