Linux v Trafačke 2022

Sekcia: Komunita 10.01 | 08:07
Avatar distefano LinuxMint s XFCE  Používateľ

V stredu, 12.januara, od 16.00 je opat nas cas, Trafacka by mala byt uz otvorena /bez zaruky, ale podla platnych nariadeni ano/.

Ja som na Krahuliach, budu mi zapajat internet cez optokabel /teatro.eu/, takze pridem nabuduce. Asi.

• RE: Linux v Trafačke 2022 13.01 | 08:16
      Avatar Livan Manjaro s XFCE  Používateľ

Sorry ale včera sme vo firme oživovali gravimetriu a musel som sa celý deň venovať Nemcovi, ktorý nám to zapájal a oživoval. Po celodennom státi na nohách a komunikácii v angličtine som bol úplne grogy a nemal som už náladu niekam chodiť. Aj tak sme skončili niekedy okolo 17:30 a to by v Trafačke už asi okolo 18:00 nik nebol. Nedvíhal som preto ani telefóny, tým sa ospravedlňujem všetkým, ktorí sa mi v tej dobe pokúšali dovolať.

• RE: Linux v Trafačke 2022 13.01 | 08:35

Panstvo, vsak sa pridam, nie? Nikto v novom roku nebol smadny. alebo zvedavy, ci kamarati este ziju? Alebo, po lockdownoch maval Fero vzdy nejake specialne flaskove piva pred-po zaruke za 20 centov, bolo to treba vyuzit na degustaciu a stanovenie poradia v smaku, o mesiac bude neskoro.

Mne vcera zaviedli chlapci z Detvy internet cez optokabel, bral som najnizsi program za 9,90 € mesacne, prve meranie rychlosti 27/2,8 Mbps, ping 12 ms, asi mozem byt spokojny. Vlani ziskali Kremnicu a niekolko obci v okoli v sutazi EU programu, namiesto rozkopavok povolili obce tahat kable po svojich stlpoch, takze sa nam tam droty zahustuju. Vzdy je to vsak lepsie ako v USA a nova technologia preskocila doterajsiu WIFI siet z veze Orange na hornom konci. Dufam, ze to bude stabilne a spolahlive spojenie s www.

• RE: Linux v Trafačke 2022 13.01 | 08:40

Takto to vyzera, ked v polovicke prispevku ma prerusia manzelkine zelania a ked sa vratim, uz vypadam ako mierne spomaleny.

• staršie... 14.01 | 02:08
      Avatar trogar2 android  Používateľ

toto je pokračovanie predchádzajúceho topicu