Mate niekto skusenosti s DaNIX distribiciou???

Sekcia: Komunita 16.08.2006 | 12:47
Virus   Návštevník
Ahojte. Skusili ste niekto distro DaNIX a viete napisat svoje dojmy?
    • Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX distribiciou??? 13.02.2006 | 11:33
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      danix je live distro, takze ho staci iba vlozit do cdrom mechaniky, nastavit v biose bootovanie z cd mechaniky a dojmy zistis potom aj sam
      • Re: Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX distribicio 13.02.2006 | 12:11
        expanium   Návštevník
        Mal som ho nainštalované aj na HDD súčasne s win, a bolo pekne svižné. Jediný problém som mal keď som sa ho pokúsil aktualizovať alebo dopniť si iné programy, pretože vždy to potom skolabovalo. Ale doposiaľ ho ako LiveCD používam na viacerých počítačoch. Už len čakám na novšiu verziu. :)
        • Re: Re: Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX distrib 13.02.2006 | 20:47
          rooter   Návštevník
          bol to moj uplne prvy linux :) ale dojmy su velmi male, lebo vtedy som bol newbie (klik-klik) zaujali ma hlavne farebne vypisy pri spustani (dos je ciernobiely)
          • Re: Re: Re: Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX dis 04.03.2006 | 17:58
            ops   Návštevník
            ja som tiez zacinal s danixom ale nic moc
          • Re: Re: Re: Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX dis 04.03.2006 | 17:58
            ops   Návštevník
            ja som tiez zacinal s danixom ale nic moc
        • Re: Re: Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX distrib 04.03.2006 | 19:03
          niklas   Návštevník
          Novou verzi slibuji uz pres rok, ale nevim, kde to ztroskotalo, udajne to byl nestabilni instalator, ale kdo vi. Nova verze mela taky obsahovat nastroj na "vyrobu" live distribuci, jenze stale je aktualni ta z roku 2004. Spis nez zastaraly danix bych doporucil knoppix, nebo uz primo debian.
    • Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX distribiciou??? 14.02.2006 | 13:06
      petulik   Návštevník
      ja ho pouzivam ako Live distro, teda ked daco zblbne pod win alebo lin, dost mi pomoze. Raz som ho nainstalovane na hdd, ale nikdy viac :). Ale ako live je super.
      • Re: Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX distribicio 05.03.2006 | 12:50
        Mi_G   Návštevník
        Na HDD to nie je nic moc, ale ako live cd je docela dobre. akurat za mi zda uz dost zastarale
    • Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX distribiciou??? 16.08.2006 | 12:47
      makro   Návštevník
      www.danix maji nove stranky s verzi 2006-17beta a pry brzo bude dalsi verze
    • Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX distribiciou??? 16.08.2006 | 12:47
      makro   Návštevník
      www.danix maji nove stranky s verzi 2006-17beta a pry brzo bude dalsi verze
      • Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX distribiciou??? 03.07.2007 | 17:45
        Kex0   Návštevník
        neda sa nejak nastavit aby sa dalo kopirovat medzi hardiskami, lebo mi odisiel windows a chcel som si zazalohovat veci pred reinstalom ale danix mi iba zobrazil co na nich mam ale nedalo sa kopirovAT, PLS HELP
        • Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX distribiciou??? 03.07.2007 | 19:07
          ---   Návštevník
          neviem ako danix ,ale knoppix ma po spusteni ikony diskov na ploche, na nu staci kliknut pravym tlacitkom mysli a vybrat read/write.
          • Re: Mate niekto skusenosti s DaNIX distribiciou??? 03.07.2007 | 19:12
            ---   Návštevník
            oprava :-) tlacitkom mysi