sound mixer

Sekcia: Ostatné 01.03.2005 | 09:47
bernard   Návštevník
ahoj, nefunguje mi v suse 9.2 (update z 9.1, tam to tiez nefungovalo) pouzitie viacerych zdrojov zvuku simultanne. nemozem mat napr. skype + xmms, alebo mplayer + amarok. inak vzdy ked vypnem amarok, tak musim kill-nut arts daemon, aby som mohol spustit xmms, alebo telefonovat v skype. nasiel som na stranke amaroku ako to riesit, ale ked som sa drzal navodu, tak sa mi to nepodarilo. mam ac'97 6-kanal. dik. este detail - kamosovi to hned po nainstalovani suse 9.1 fungovalo a mne hned po instalaci uz nie. netreba mat nahodou stale pusteni kamix?
    • Re: sound mixer 01.03.2005 | 01:04
      Avatar hramat Arch + Openbox  Používateľ
      ked chces aby ti clovek pomohol tak napis stranku podla ktorej si postupoval (stranku amaroku podla ktorej si postupoval) a co ti system vypisal za chybu. inac ti clovek nema sancu poradit
      • Re: Re: sound mixer 01.03.2005 | 09:03
        bernard   Návštevník
        takze navod bol tu
        • Re: Re: Re: sound mixer 01.03.2005 | 09:47
          bernard   Návštevník
          a toto je vypis v pripade, ze nastavenie dmix ulozim do /etc/asound.conf: Sound server fatal error: AudioSubSystem::handlelO: write failed len = 4096, can_write = 5512, errno = 17 (File exists) This might be a sound hardware/driver specific problem (see aRts FAQ) dik