Restart pri instalacii

Sekcia: Ostatné 16.05.2006 | 15:34
xxxxxx   Návštevník
Zdravim Pri instalacii Mandrake linuxu 9.2 sa mi samovolne restartuje PC vzdy ked sa zacne kopirovanie instalacnych suborov na disk. Robi mi to iste aj pri mandrake 10.2. Co to moze sposobit? Moja zostava amd k6-2, 160mb ram 80Hdd, 32 riva tnt 2.... Vopred vdaka :)
    • Re: Restart pri instalacii 15.05.2006 | 17:28
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Ramka je OK? doska? Disk?
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: Restart pri instalacii 16.05.2006 | 11:37
        xxxxxx   Návštevník
        vsetko je v poriadku bezi tam win 98 len linux sa mi tam nedari rozbehat
        • Re: Re: Re: Restart pri instalacii 16.05.2006 | 12:07
          Legion   Návštevník
          Az tak by som netvrdil ze je vsetko ok. Ja som zisitl ze mam posahany IDE kabel az ked som instaloval FreeBSD. Ked som ho vymenil islo vsetko v pohode. Tak isto mozes mat problem s mediom resp. s mechanikou. Skus spravit zopar testov na RAMku a tak isto na HDD.
          • Re: Re: Re: Re: Restart pri instalacii 16.05.2006 | 14:47
            xxxxxx   Návštevník
            ako sa ti spraval tvoj comp pri tej instalacii Free BSD?(tiez sa ti PC restartoval?)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Restart pri instalacii 16.05.2006 | 15:34
              Legion   Návštevník
              Nie nerestartoval sa. Uz si presne nepamatam, ale odmietol sa cez taky posahany kabel instalovat :) Islo mi naznacit to, ze chyb moze byt vela, ale pokial nespravis nejake testy nebudes si isty. To, ze tam bezi Win98 neznamena, ze je vsetko v poriadku.