Freeware a Opensource na CD DVD

Sekcia: Komunita 23.07.2006 | 12:32
Ali   Návštevník
caf Napadlo ma ci by bol zaujem aby ste si na linuxos mohli obiednat okrem linuxu aj napalenie Freeware a Opensource na CD DVD. Nejaky (velky) zoznam na sposob internetoveho obchodu kde si do kosika dam soft. 700 mb (4.3gb) V zozname by mal byt NAZOV, VERZIA, JAZYK, TYP BALIKU, KRATKY POPIS, VELKOST a cena okolo 50,- / CD 80,- / DVD a 40,- / dobierka Ako hodnotite napad: 1= super ... 5= koko-ina na zaciatok napis hodotenie a ak mas navrhy na zlepsenie tak pripis
    • Re: Freeware a Opensource na CD DVD 22.07.2006 | 17:45
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      uz vidim ako stahuju 4.3 GB balikov :)
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Re: Freeware a Opensource na CD DVD 22.07.2006 | 18:13
        Ali   Návštevník
        im staci stiahnut 1x a nechat si na hdd pre dalsie napalenie. NIE ze ja napisem stiahnite mi www.xyz.com, ale oni si stiahnu najrozsirenejsi soft. a ponuknu ho na napalenie. Priklad: ako keby si si obiednal cd z tahaj.sk, oni to maju na serverovom hdd, takze ho nemusia stahovat, iba napalia, a poslu.
    • Re: Freeware a Opensource na CD DVD 22.07.2006 | 18:33
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      2 vadi mi na tom jedna vecicka... ak to bude softver? RPM balicky? DEB balicky? Source? e-buildy? ak bude source tak to pojde skoro kazdemu, ale... nie kazdemu sa chce kompilovat :) dalej mi vadi taka drobnost, ze coraz viac ludi ma vysokorychlostny net. takze zaujem bude rychlo klesat potom tie verzie... das medzi inymi programami napriklad firefox 1.5x, a zatial vyjde 2.0. co budes robit? vsetko menit???
      • Re: Re: Freeware a Opensource na CD DVD 23.07.2006 | 12:32
        Avatar ops   Používateľ
        aj tak by do toho museli dat viac , nez by zarobili