nefunguje su

Sekcia: Ostatné 21.10.2006 | 15:28
fizzy   Návštevník
neviem preco mi nefunguje prikaz su root ked ho zadam vypyta si heslo ale potom mi ho nedovoli zadat pouzivam fedora core 5
    • Re: nefunguje su 10.09.2006 | 20:00
      WlaSaTy   Návštevník
      pravdepodobne preto ze dany uzivatel nema opravnenie pouzit su. aku chybu to hlasi?
      • Re: Re: nefunguje su 10.09.2006 | 20:15
        fizzy   Návštevník
        chybu nehlasi len ked mam zadat heslo tak sa akoby zablokuje klavesnica a ja nemozem nic napisat
        • Re: Re: Re: nefunguje su 10.09.2006 | 20:42
          NMb   Návštevník
          mozno preto, ze heslo sa z bezpecnostnych dovodov pocas zadavania v shelli nezobrazuje (keby ti kukal niekto cez rameno apod. :) kludne ho po "su -" napis, a zmaackni entr . hopla, a si root
        • Re: Re: Re: nefunguje su 10.09.2006 | 20:44
          rooter   Návštevník
          chces povedat ze klavesy stlacas, a pismenka sa neobjavuju??? to je kvoli bezpecnosti predstav si ze sa objavuju a ked dopises stlac enter
          • Re: Re: Re: Re: nefunguje su 10.09.2006 | 20:46
            fizzy   Návštevník
            to ma mohlo napadnut dik uz to funguje
        • Re: Re: Re: nefunguje su 10.09.2006 | 20:57
          Avatar morpher Ubuntu  Používateľ
          jj, taketo dobre vtipky sa tu uz par krat vyskytli... skus len natukat to heslo a stlacit enter... ;-) ide o to, ze heslo pises, ale nevidis ho, kvoli bezpecnosti... :-)
          • Re: Re: Re: Re: nefunguje su 10.09.2006 | 20:59
            Avatar morpher Ubuntu  Používateľ
            asi som mal dat refresh pred odpovedou... ale co uz, aj to sa stava... :-)
    • Re: nefunguje su 21.10.2006 | 15:28
      fizzy   Návštevník
      po pol roku pouzivania to zacalo znova blbnut ked zadam heslo tak mi vypise ze nespravne heslo skusal som ho zadat uz vela krat kontroloval som aj klavesnicu okrem toho ked to skusim viac krat tak ked sa odhlasim tak zacne vypisovat chybu a vypisuje ju do zblbnutia