Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadnite/

Sekcia: Komunita 29.09.2006 | 19:53
Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
Moja prvá (a možno aj posledná) anketa sa sústredí na jedného aktívneho anketára, čoby užívateľ menom Hoferek. Čítal som pár jeho ankiet a otázka znie: Prečo zapĺňa Linux fórum toľkými anketami? 1.) Snaží sa byť najaktívnejší glosátor na fóre 2.) Nemá partnerku na "rozveselenie", cháp sex 3.) Je známy adminov Linuxos.sk (nezamkli mu fóra) 4.) Je to jednoducho Stano Hoferek 5.) 99% voľného času trávi za PC a nevníma okolie
    • Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadnite/ 29.09.2006 | 00:13
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      6.) Výťažok ide na charitu 7.) Snaží sa dostať k Mojsejovcom
      • Re: Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadnite/ 29.09.2006 | 00:46
        luzr   Návštevník
        Jednoznacne 4
    • Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadnite/ 29.09.2006 | 08:39
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      dost trapne... ale vyjadrim sa nech mas radost, a zobudis sa... 1) nesnazim sa byt najaktivnejsi, a ak si si vsimol tak som uz dost casto nic nepisal. ide mi o to, aby som sa nieco naucil ja a aby sa to naucili aj dalsi ludia. napriklad pytal som sa na rozlisenie. preco asi? napadlo ta napriklad to, ze ak sa niekedy robi nejaka stranka, tak sa hodi udaj ake rozlisenie pouziva tato komunita? keby kazdy pouzival 1600x1200 bez vinimky, tak by aj tato stranka mozno vyzerala inak... tiez som sa pytal napriklad na editory konfiguracnych suborov. napisal som tam, co som chcel napisat a ludia sa k tomu vyjadrili. a uz sa naslo napriklad nano, o ktorom som nic nevedel. takze ak je to skutocne dobry program, tak ho mozem niekomu odporucit. 2) partnerku nemam, a keby som ako ty stale do niekoho rypal, tak nikdy ziadnu "normalnu", tym chap s IQ nad 80, nenajdem 3) rad sa dohodnem s hocikym. ak chces pocet ludi ktory mi pomohli s tym alebo s hentym, tak to bude velke stado ludi. precitaj si tu anketu X a skus si precitat vsetky nazory. a pochopis 4) meno ako kazde ine 5) keby som nevnimal okolie, tak by som bol asi najvecsi odbornik uz neviem v com vsetkom. ale to mi nehrozi. normalne chodim do skoly, obcas von s nejakym dievcatom, ci cokolvek ine. a ak ta tie odpovede sklamaly, tak ta musim sklamat aj ja. s trapnymi deckami ktore si o sebe vela myslia sa nebavim - a respektujem viac ludi, od ktorych sa mozem nieco naucit, alebo oni od mna
      • Re: Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadnite/ 29.09.2006 | 09:54
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Dalo ti asi dosť námahy sklepať tak vyčerpávajúcu odpoveď, ale zjavne si nič nepochopil. Ale nedá mi na teba nereagovať. Je samozrejme tvoja vec čo píšeš, len som chcel spestriť toto fórum o reakciu na tvojich X ankiet. 1. Rozlíšenie ma netrápi, používam jednoducho to ktoré mi dovolí book. 2. Zjavne si ešte mladý típek. 3. Neviem prečo píšeš o dohode, anketa=názor. 4. Že tvoja identita. 5. Podľa všetkého si normálny :) Chlape nechápem, prečo ťa tak zobrala táto anketa. Patrím medzi tých ktorí radia v tom smere, čo majú vyskúšané. A bacha na "trápne decká", aby si ťa náhodou nenašli,,,
        • Re: Re: Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadn 29.09.2006 | 11:13
          Avatar nardew debian  Používateľ
          "A bacha na "trápne decká", aby si ťa náhodou nenašli,,," dake silne reci chlapcek ;)
          • Re: Re: Re: Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehl 29.09.2006 | 18:35
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
            Ďalší čo sa skrýva za kompom,,,
            • Re: Re: Re: Re: Re: Anketa vs. Anketa č. X /že nep 29.09.2006 | 19:34
              meno   Návštevník
              tato "anketa" by sa mala uzamknut. to uz si teda na tom pekne s inteligenciou ked sa vyhrazas nasilim, vrat sa do jaskyne. tiez niesom zastanca javu ako je sh ale nebudem ho verejne pre moj nazor napadat, a rozhodne mal viac guraze ked sa priamo identifikoval ako niekto kto sa vyhraza nejakou vysnenou bandou a oznaci sa ako dumaru, tebe hadam ani pocitac do ruky este nepatri
        • Re: Re: Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadn 29.09.2006 | 15:09
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          velmi vela namahy mi to nezabralo. naklepat svoj nazor je vzdy lepsie a jednoduchsie ako vymyslat jednu blbost za druhou :) 1) netrapi ta rozlisenie, netrapi ta to a netrapi ta hento... tak preco tie ankety jednoducho neignorujes? pomoze to tomu a pomoze to tomu, a ked je Ti to jedno, tak si zober vedierko a lopatku a najdi si pekne pieskovisko :-) 2) zjavne som student s otvorenou hlavou. nevidim v tom problem 3) pisem o nazore, a ak ma niekto dobry nazor tak to privitam ja a aj vsetci ostatny 4) kazdy ma nejaku identitu. kolko ludi, tolko identit. aky problem? 5) a? patrim medzi tych ludi, ktory sa neboja nieco spytat, a nasledne pomoct niekomu dalsiemu. a ozaj... co si ty urobil dobreho? schvalne, nech sa tu vsetci zasmejeme :-)
          • Re: Re: Re: Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehl 29.09.2006 | 18:33
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
            patrim medzi tych ludi, ktory sa neboja nieco spytat, a nasledne pomoct niekomu dalsiemu. a ozaj... co si ty urobil dobreho? schvalne, nech sa tu vsetci zasmejeme :-) Keď sa chceš tak veľmi pobaviť, skús si prezrieť fórum a zistíš, že rád pomôžem, tak sklapni a nepraskni náhodou od smiechu.
          • Re: Re: Re: Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehl 29.09.2006 | 19:53
            Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
            Dal som si tú námahu a prešiel som si tvoje otázky, rady a názory na tomto fóre a pár spomeniem: ...ani na 1500 pokusov sa mi nepodarilo na suse nahodit kodeky, aby prehravalo videa a mp3... Jednoduchý návod tu. ...ak bude tvoja distribucia obsahovat okrem ineho aj prehliadac Opera, tak si tvoje distro stiahnem... A čo tak Operu stiahnuť? ...windows vista je uplne iny soft ako "ikspecko"... Myslel som si že sme na fóre zameranom na Linux. A ešte pár zaujímavostí,,, Prehliadam si tvoj manuál o Ubuntu a je v ňom dosť nepresností, zase na druhej stránke chválim. Tiež som chcel riešiť stránku o Ubuntu a zhrnúť na ňu dôležité veci, ale akurát testujem iné distrá, môžem ti pár vecí poradiť. A že tiež viem poradiť ak viem: 01 02 03 04 05 06 07
    • Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadnite/ 29.09.2006 | 09:54
      glumm   Návštevník
      Ja si myslim, ze Hoferek aspon torchu ozivil LinuxOS.sk. Ankety su fajn a vidiet, ze sa zaujima o Linux. A to, ze je niekto aktivny co sa tika IT, neznamena, ze je pri compe 99%. A tento thread je bezvyznamny. Ja skor Hofereka chvalim (za jeho aktivity).
      • Re: Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadnite/ 29.09.2006 | 15:01
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        jeeej dakujem ;)
        • Re: Re: Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadn 29.09.2006 | 18:38
          Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
          Fanklub sa rozrastá, ani som nevedel že ti takto nahrám :)
    • Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadnite/ 29.09.2006 | 16:31
      workyb   Návštevník
      Hele prestan donho ripat a uvedom si ze to co sa pita niesu blbosti narozdiel od tej ankety od teba. Urcite tie anketi su nanieco dobre aspon lamaci si mozu pozriet aky soft je najviac podporovany komunitov co znamena ze mu odpovedia skor.
      • Re: Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadnite/ 29.09.2006 | 18:44
        Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
        Oki, každý máme nejaký názor, ale je rozdiel napísať anketu, ktorá niekam smeruje a je konštruktívna a napísať ankety zapĺňajúce fórum zbytočnými otázkami a potom sa preklikávať k otázkam užívateľov, ktorí vyžadujú naozaj pomoc.
    • Re: Anketa vs. Anketa č. X /že neprehliadnite/ 29.09.2006 | 16:54
      Avatar Oliver Kišš Ubuntu, Slax  Používateľ
      4+5