uubuntu suse fedora mandrake

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.10.2006 | 17:00
sergeJ   Návštevník
halooooooooooje tu niekto? chcem dat linux na jeden pocitac mal som kedysi mandrake 8 ale to bolo davno. aky tam mam dat ten pocitac je dost novy. dat tam ubuntu suse fedoramandrake? kde najdem nejake navody na kazdy a ako si mozem vybrat ?
    • Re: uubuntu suse fedora mandrake 15.10.2006 | 00:02
      thsomash   Návštevník
      suse 10.1
      • Re: Re: uubuntu suse fedora mandrake 15.10.2006 | 00:05
        sergeJ   Návštevník
        v com je dobry ?
        • Re: Re: Re: uubuntu suse fedora mandrake 15.10.2006 | 00:29
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          ja by som ti odporucal alebo mandrivu (je pre zaciatocnikov) alebo *ubuntu , ktore ma podla mna dobry support na forum.kubuntu.sk
          • Re: Re: Re: Re: uubuntu suse fedora mandrake 15.10.2006 | 00:42
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            z tohoto vyberu by som vyciarkol fedoru... a som vyrazne za ubuntu a veci tomu podobne :) takze podporujem emdiho nazor. a inak manual mas aj na tejto stranke kusocek vpravo :) prva spravicka :)
    • Re: uubuntu suse fedora mandrake 15.10.2006 | 00:29
      slackware   Návštevník
      z tohohle vyberu - ubuntu kvuli: zalozeny na debianu, balickovaci system podporujici zavislosti, tudis instalace balicku urcenych pro debian
    • Re: uubuntu suse fedora mandrake 15.10.2006 | 00:55
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      a z mandrake + connectiva je teraz mandriva :)
      • Re: Re: uubuntu suse fedora mandrake 15.10.2006 | 17:00
        Garcia   Návštevník
        neda sa moc hovorit o tom co je lepsie a co je horsie... kazde distro je v niecom dobre a v niecom zle... pre zaciatok by si mohol skusit *ubuntu alebo mandrivu... fedora neni moc pre zaciatocnikou a suse taktiez... ale najlepsie by bolo keby si si odskusal viac distribuci a vybral si tu ktora ti najviac sadne...