Mandriva + p2p

Sekcia: Aplikácie & Desktop 27.10.2006 | 20:22
Avatar Dávid Sokol Ubuntu 7.04 Desktop/NB  Používateľ
Ahojte chcel by som sa spýtať Mandrivákov ako na p2p siete (a/eMUle,DC++ resp. Valknut) pretože keď som dobre pochopil tak Mandriva Team s princípu nepodporuje tieto vecičky ... a musím samozrejme poklopať ale na tom mojom NB konečne (okrem gentoo) ide nejaký Linux skoro úplne vpohode = MDK 2007, vopred vďaka za všetky rady :D
ta ... JA .. resp. moja maličkosť... ;)
    • Re: Mandriva p2p 27.10.2006 | 06:43
      Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
      a nieco ako ktorrent?
    • Re: Mandriva p2p 27.10.2006 | 10:03
      sugavara   Návštevník
      nainstaluj si LinuxDC++ .Stiahni si zdrojove kody a prekompiluj alebo ak mas doplnene zdroje softwarov podla navodu na http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=1339 , main, contrib, PLF free, PLF non free, tak staci napisat LinuxDC++ do instalatora balikov a mas vyhrane. Ide o vyzorovo takmer rovnaky DC++ ako je pod woknami.
      • Re: Re: Mandriva p2p 27.10.2006 | 10:07
        sugavara   Návštevník
        Co sa tyka torrentu, tak najnovsia opera (funguje aj pod linuxom) ma torrent klienta uz v "sebe". hned pri stiahnuti torrent suboru sa opyta ci ma zahajit stahovanie originalu.
        • Re: Re: Re: Mandriva p2p 27.10.2006 | 12:27
          Kapo   Návštevník
          Alebo mozes taktiez vyskusat amule ak mas rad edonkey ;)
          • Re: Re: Re: Re: Mandriva p2p 27.10.2006 | 14:50
            Avatar Dávid Sokol Ubuntu 7.04 Desktop/NB  Používateľ
            Dikse chalani ale ani jedno z toho mi nechce peipojit na servere na huby (Valknut, LinuxDC, aMule...) a Firewall mam vypnuty uplne ...
            ta ... JA .. resp. moja maličkosť... ;)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandriva p2p 27.10.2006 | 20:22
              Avatar Dávid Sokol Ubuntu 7.04 Desktop/NB  Používateľ
              Dikes chalani ... rozbehal som už Linux DC++ už to frčí ... je to fakt úplne rovnaký programík ako vo Winoch :D ešte raz vďaka zarady :D
              ta ... JA .. resp. moja maličkosť... ;)