POP3 server prestal rozpoznavat klinta

Sekcia: Konfigurácia 03.12.2006 | 13:37
Avatar kevin Slackware  Používateľ
Neviem kde moze byt problem. POP3 server mi prestal rozpoznavat 1 ucet. Doteraz ten ucet z POP3 v pohode stahoval. Zo vsetkych ostatnych uctov ide v pohode stiahnut posta cez POP3, ale pri jednom ucte pise, ze nesperavne meno alebo heslo. V hesle to nie je, ten uzivatel na servri urcite existuje aj heslo je OK. Cez IMAP ten "zly" ucet v pohdoe funguje. Kde moze byt problem? Dik
    • Re: POP3 server prestal rozpoznavat klinta 02.12.2006 | 17:03
      Martin   Návštevník
      Mám podobný problém. Sťahovanie pošty do KMailu mi funguje bezchybne, ale keď posielam na iné ako azet-ové adresy, tak to vyhodí chybové hlásenie, že server odmietol tú a tú adresu. Keď sa prihlásim priamo na azet.sk a pošlem odtiaľ poštu na inú ako azet-ovú adresu, tak príde prázdna správa. Písal som aj priamo na azet.sk a požiadal som ich o pomoc, vypýtali si print screeny (vysvetlili mi, že sa to robí pomocou F12), ale zatiaľ sa nič nepohlo, stále to nefunguje ako treba. Mám schránku aj na atlas.sk, z tej sa mi správy posielajú celkom v pohode. Je chyba v KMaile, alebo na azet.sk? Žeby zlá kompatibilita Linuxu a linuxového servera?
    • Re: POP3 server prestal rozpoznavat klinta 03.12.2006 | 13:37
      Avatar kevin Slackware  Používateľ
      Uz som to poriesil :) Nic rozumnejsie ako vymazat usera a znova vytvorit toho usera ma nenapadlo, ale pomohlo...