RAID WIN FAT convert

Sekcia: Hardware a Drivery 20.12.2006 | 10:04
trolino   Návštevník
Zdravicko, viem ze tato otazocka velmo nesuvisi s Linuxom , ale skusim to :) co to spravi ked spustim cez partion magic 8 konvert z fat32 na NTFS? urobi mi to konvert aj ma druhom disku? alebo sa mi to cele do.... dakujem ak mi niekto poradi, aj ked nie, tak zato ze som tu mohol slobodne vyjadrit svoj nazor :D
    • Re: RAID WIN FAT convert 19.12.2006 | 17:52
      WlaSaTy   Návštevník
      vyskusaj, ak ma PM podporu win fakeraid tak to zbehne - inac prijdes o vsetky data. ale nema nahodou priamo wir v sebe nastroj na konverziu disku z FAT na NTFS? myslim ze to este nevyhodili ...
      • Re: Re: RAID WIN FAT convert 19.12.2006 | 22:07
        Avatar trolo80 debian  Používateľ
        ty kokso, to myslis vazne ze pridem o data? co je to PM fakeraid? inak som to skusil a zbehlo, ale zaujima ma co je to ten PM fakeraid ak vravis pravdu tak som mal riadne stastie.... inak som prisiel na to ze partition magic som ani nemusel instalovat, na dalsich pc som to urobil cez convert c: /FS:NTFS a restartol PC, utilitka priamo vo widlach 2000.... ale zase na jednom nepomaha ani convert ani magic :(
        • Re: Re: Re: RAID WIN FAT convert 19.12.2006 | 22:38
          WlaSaTy   Návštevník
          PM je partition magic na ktory si sa pytal a fakeraid je ta blbost o ktorej vyrobcovia tvrdia ze je HW raid ale vsetko sa deje cez ovladace takze sa jedna o vykastrovany SW raid. teda o vec za ktoru si ludia radi priplatia, rovno ako za vodu v kosi. mimochodom, pokial si administrator tak vies ze sa zalohuju aplikacne data aj na klientskych staniciach a mas predpripravene image na reinstalaciu, takze si tolko neriskoval. alebo ano? a ten posledny mozes urobit presne tak ako by si robil fail-over. obnov data a nastavenia obnov zo zalohy.
          • Re: Re: Re: Re: RAID WIN FAT convert 20.12.2006 | 10:04
            troloo   Návštevník
            jasne ze mam zalohy ;) avsak nie image disku a cele reinstalovat na novo to by som si dal:(, ja som to tu len prebral nedavno a este som si to nestihol prerobit na obraz moj ;), aj tak sem chcem nasadit linux na servre a nie widle... len teraz surne som potreboval mat vsade ntfs, neviem naco tam bola fat32 :(