Reklama na FireFox na LinuxOS

Sekcia: Komunita 29.12.2006 | 01:28
Ali   Návštevník
Tak som si po dlhsom case pozrel linuxos a hore bol priplacnuty banner propagujuci FF. Chvalim snahu, ale ja a aj mnozstvo inych ludi uz FF pouziva takze je zbytocne davat ju kazdemu navstevnikovy. Nebolo by lepsie pred prilepenim reklamy zistit aky brovser navstevnik www pouziva a ak to nieje FF tak az potom tam dat tu reklamku ??? Ide len o malu upravu PHP.
    • Re: Reklama na FireFox na LinuxOS 28.12.2006 | 20:57
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      dobry napad, ale ta "mala" uprava PHP je cca 300 riadkov :). Urcite ten napad zahrnieme do Shakala, dik za tip.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: Reklama na FireFox na LinuxOS 28.12.2006 | 21:39
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        stihnete to za tych par dni? alebo (prekvapivo :)) sa to zase posuva?
        Debian. apt-get into it…
      • Re: Re: Reklama na FireFox na LinuxOS 29.12.2006 | 01:28
        Avatar chembro   Používateľ
        a co tak to riesit na par riadkoch s java scriptom ? Zdrojaky na skript co detekuje prehliadac su volne dostupne...
    • Re: Reklama na FireFox na LinuxOS 28.12.2006 | 21:13
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      a co opera a ine browsery? myslis, ze niekto, kto nepouziva IE nepozna firefox?
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Re: Reklama na FireFox na LinuxOS 28.12.2006 | 21:25
        Ali   Návštevník
        Mne ide skor o to aby sa uzivatelon FF zbytocne nezobrazovala reklama na FF. Namiesto toho nech uzivatelok FF zobrazia reklamu na iny OpenSource.
        • Re: Re: Re: Reklama na FireFox na LinuxOS 28.12.2006 | 21:32
          Avatar uid0 Debian  Používateľ
          takze hovoris, ze ja mam cumet na nejaku sprostu reklamu na firefox, zatialco ty si budes pozerat nejaku skvelu a zaujimavu reklamu?!?! co som ja menejcenny, len pretoze nepouzivam firefox? ked som si zvolil iny browser, budete mi vymyvat hlavu reklamou na firefox? one-true-browser?! (neber to az tak vazne, ja si reklamy nevsimam vobec, ale je mi zbytocne zobrazovat - radsej keby setrili bandwidth a nukazovali mi nic. asi to nie je platena reklama...)
          Debian. apt-get into it…
          • Re: Re: Re: Re: Reklama na FireFox na LinuxOS 28.12.2006 | 21:55
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            To mozme rovno robit reklamu na Internet Explorer 7, ktory uz ma aj zalozky... :)