Kubuntu na notebook

Sekcia: Konfigurácia 02.02.2007 | 23:06
Shade   Návštevník
Zdravim skúšal som kamosovi nahodiť na notebook Drappera kubuntu 6.06.. na boot screene som vybral Start and install a potom mi už iba napísalo, že kernel bol úspešne načítaný a tam to zamrzlo a nič to nerobilo.. skúšal som to isté aj s ubuntu 6.06 a spravilo to to samé..
neviete čím to môže byť?
    • Re: Kubuntu na notebook 02.02.2007 | 23:18
      Avatar fantomas Gentoo  Používateľ
      co je to za NB, aky typ processora, skus spustit s acpi=off niekedy moze sposobovat problemy
    • Re: Kubuntu na notebook 02.02.2007 | 23:35
      Elven   Návštevník
      dnes som daval na notebook distribuciu mint linux 2.2 beta. slapalo to genialne - myslim ze na notebook je to vyborna volba

      based on ubuntu edgy
      • Re: Kubuntu na notebook 02.02.2007 | 23:58
        luzr   Návštevník
        vycerpavajuci popis
      • Re: Kubuntu na notebook 03.02.2007 | 11:08
        Avatar Lubo FC8, Ubuntu, Solaris 10/u8  Používateľ
        Na NB je aj KUbuntu vyborna volba... ja som sa stym len nedavno trapil... btw preco si nestiahnes nove KUbuntu 6.10
        • Re: Kubuntu na notebook 03.02.2007 | 11:47
          Avatar LUcoRP Debian, *Ubuntu, Android  Administrátor
          ja som daval na asus a9t kubuntu, sice sa spustilo, no zhadzovalo vsetky programy. Na desktope slape genialne
          git blame | Muj Desvorc je vetsi nez tvuj!
          • Re: Kubuntu na notebook 03.02.2007 | 17:03
            Avatar Róbert Dúbravský PC Debian alebo Ubuntu - servery Debian  Používateľ
            Všeobecne Asus má na niektorých typoch problém s Linuxom. Preto nemám chuť zisťovať ktorý ide na 100%. Z lacných notebookov volím na ACER. Ide super a je to jedno na akom linuxe.