problem s firefoxom po upgrade

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.02.2007 | 00:26
rado   Návštevník
upgradoval som firefox z 1.5 na najnovsiu verziu 2.0.0.1 a po upgrade mi neprehrava ziadny stream ako to robil pred tym. pri tom mam stale vsetko co som mal aj pred tym. pouzival som kaffeine a mozilla-kaffeine modul, ale skusal som teraz ja mplayer, totem a vlc. nic nejde a firefox stale pyta plugin.
neviete ako to treba dat do poriadku, eventualne vratit naspat verziu aku som tam mal pred tym? ak sa to ovsem da. diky za pomoc.
mam ubuntu 6.06
    • Re: problem s firefoxom po upgrade 03.02.2007 | 00:49
      david   Návštevník
      vratit spat sa to da : apt-get remove firefox,
      vymazat obsah /usr/share/firefox
      a potom najst na webe alebo v repozitaroch balik firefox1.5 a dpkg -i firefox1.5 tak by som to robil ja.
    • Re: problem s firefoxom po upgrade 03.02.2007 | 12:02
      123   Návštevník
      ako si urobil ten upgrade na 2.0 ?
      chod podla tohoto
      • Re: problem s firefoxom po upgrade 03.02.2007 | 15:51
        rado   Návštevník
        Robil som to podla tohto navodu: http://kb.mozillazine.org/Installing_Firefox#Linux
        uz sa mi to podarilo odinstalovat a vratit do povodneho stavu, ale vyskusam este raz podla navodu, co si mi poslal. diky
    • Re: problem s firefoxom po upgrade 06.02.2007 | 15:11
      Avatar ondrejandrej Kubuntu 11.04  Používateľ
      Ja mám doma Ubuntu 6.10, kde je už Firefox 2.0 a strašne ma jeduje, že vo Firefoxe 2.0 nefunguje tlačidlo Backspace na návrat na predchádzajúcu stránku. To isté som si všimol aj pod Windowsom, keď som upgradoval na Firefox 2.0. Pritom niekde na stránke Firefoxu som našiel zoznam klávesových skratiek a píšu, že Backspace by mal fungovať ako pred tým.
      • Re: problem s firefoxom po upgrade 06.02.2007 | 15:13
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        bude opraveny v dalsom RC
        • Re: problem s firefoxom po upgrade 06.02.2007 | 16:36
          123   Návštevník
          co chces opravovat?
          about:config
          browser.backspace_action
          Possible values and their effects

          0-Pressing [Backspace] will go back a page in the session history and [Shift]+[Backspace] will go forward. (Default in Windows)

          1-Pressing [Backspace] will scroll up a page in the current document and [Shift]+[Backspace] will scroll down. (Default in Linux builds before 2006-12-07)

          (Other)-Any other integer value will simply unmap the backspace key. In Linux builds after 2006-12-07, the default is 2.
          • Re: problem s firefoxom po upgrade 07.02.2007 | 02:36
            Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
            jaaaaaaj :)))
      • Re: problem s firefoxom po upgrade 07.02.2007 | 11:04
        Avatar ondrejandrej Kubuntu 11.04  Používateľ
        Tak to je super. To som netušil.