mandriva sa nespusti!

Sekcia: Ostatné 19.05.2007 | 22:42
task   Návštevník
nainstaloval som si mandriva linux 2007 a potom pri prihlaseni(localhost)som sa normalne prihlasil. ale pri spustani mi vyskocilo okno "COULD NOT START KSTARTUPCONFIG. CHECK YOUR INSTALLATION" potom kliknem na ok a znova si to pita prihlasenie. v com moze byt problem?
    • Re: mandriva sa nespusti! 21.05.2007 | 12:24
      Avatar nipo Ubuntu 9.04  Používateľ
      Poskodena instalacia ? CD ? Disk ?

      skus downloadowat 2007.1 ... je lepsia

      • Re: mandriva sa nespusti! 21.05.2007 | 14:59
        ian   Návštevník
        ja by som poradil celkom sa vybodnut na mandrivu ,podla recenzii (co som cital) ,tak to nestoji za vela.
        • Re: mandriva sa nespusti! 21.05.2007 | 22:04
          Petr   Návštevník
          Nejdrive ji vyzkousej a pak kritizuj.
          • Re: mandriva sa nespusti! 22.05.2007 | 10:27
            Avatar nipo Ubuntu 9.04  Používateľ
            Hej , ian, tiez si myslim, ze by si nemal kritizivat a uz vobec nie na zaklade recenzie. To je nazor toho, kto ju pise .. nikto ti nebrani a nezakazuje pouzivat co xes .. Mandriva je hodnotena dost vysoko i ked stale ma nedostatky .. napis mi disto, ktore ich nema .. Tak si to nabuduce radsej nechaj pre seba a zbytocne nepis, o com nie si presvedceny .. Ja pouzivam Mandrivu od verzie 6.1 a doteraz som na nic ine nepresiel, lebo som na to nemal dovot .. i ked som si stiaho a vyskusal aj Ubundu, aj SuSE atd. Dik...
    • Re: mandriva sa nespusti! 21.05.2007 | 16:31
      task   Návštevník
      som ja lama len som pri instalacii nevytvoril ziadneho pouzivatela (teda som si myslel ze som vytvoril ale neklikol som na akceptovat) :D
      takze vyriesene!