Domino Style

Sekcia: Aplikácie & Desktop 27.08.2007 | 00:49
Acid   Návštevník
Hi. Poradte niekto pls. Mam Linux Mint KDE edition, je tam tema(style) domino, a pri instalacii je ten pruh, co zobrazuje, napriklad kolko percent je skopirovanych a tak, neviem ako sa to presne vola, pri instalacii to bolo zelene, teraz je to sive. Neviete niekto, kde by som to mohol zmenit na zelenu? PLS help. dik.
    • Re: Domino Style 27.08.2007 | 00:57
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      upravit temu? alebo zmenit na inu temu
      • Re: Domino Style 27.08.2007 | 01:09
        Acid   Návštevník
        A ako ju upravim?
        • Re: Domino Style 27.08.2007 | 01:11
          Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
          kcontrol => vzhlad => temy

          a hento sa vola progressbar
          • Re: Domino Style 27.08.2007 | 01:35
            Acid   Návštevník
            Lenze tam som sa uz pozeral, aj do style, aj do colors a nic som tam nenasiel ohladne progress bar-u.
            • Re: Domino Style 27.08.2007 | 01:58
              skywaker   Návštevník
              asi si si zmenil farbu temy. to znamena ze v KDE si mozes zmenit farbu pre tu istu temu ... nstavis to v K Desktop skus dat Defaults
              • Re: Domino Style 27.08.2007 | 02:09
                Acid   Návštevník
                tak to asi nepojde, lebo zelene to bolo ked som spustil live cd, lenze tam bol ten bug s ubiguity-kde, som ten balik odinstaloval a nainstaloval som to pre qt a odvtedy bol pri inst z livecd sivy progress bar, lenze to asi s tym nema nic spolocne, lebo som si teraz stiahol balik pre kubuntu a aj tam je progress bar sivy. len keby sa to dalo nejako zmenit.
                • Re: Domino Style 27.08.2007 | 02:17
                  Avatar borg Fedora  Administrátor
                  nezalezi na vzhlade, ale na funkcnosti.
              • Re: Domino Style 27.08.2007 | 02:11
                Acid   Návštevník
                nie, urcite som nezmenil farbu, ved tam v colors sa ani pre progress bar neda nastavit farba.