Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

Re: Ako s Hrami?? 12.03.2011 | 17:01
Zdendo   Návštevník
Skús getdeb.net
Máš tam aj návod čo pridať do repos a na stránke getdeb máš ďalšie geniálne apps a samozrejme hlavne kvalitné GAMES na úrovni Win (alebo teda ak chceš - takmer na úrovni win) - A VŠETKO ZADARMO!!! Vo win musíš všetko platiť, alebo KRADNÚŤ!!! Ale my sme tu dúfam slušní ľudia.
Bol som celé roky na Window$, potom asi rok na dualboote, a od februára 2010 ako som kúpil nový noťas - už som nemal chuť inštalovať ten bordel na toto nové železo. Len tak medzi nami - to ikspéčko som mal tiež legálne zakúpené, no i napriek tomu, že mám naň licenciu - nepoužívam ho.
Za linux nič nedáš. Nebudem tvrdiť, že nahradí Widle, no ak bude každý reagovať spôsobom - "V linuxe neni soft ktorý chcem používať" - nikdy soft pre linux nebude. Ale ty, ako zákazník - pán - si môžeš dupnúť a chcieť to pod linux! Ľudia, ak nás bude veľa, vývojári WinGAMES pochopia, že prichádzajú o prachy... A len tak medzi rečou, už sa toto zmenilo! Už začínajú robiť hry i pre Linux. Už nebude dlho trvať, a pohráte sa tu rovnako ako vo Widlách. Ja nejako nie som na hry, takže mne je to fuck :D
6 * 3 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB