Pridať komentár

Príspevok, na ktorý odpovedáte

RE: Zobrazovanie stránok 19.07.2013 | 09:28
WlaSaTy   Návštevník
Ono, okrem nižšie spomenutej chyby s DNS (ktorú sa priznám som ešte nevidel v reálnom živote) to môže byť aj starým routerom ktorému vyschli kondíky (i keď môj Asus WL-500GPv2 má už zopár rokov za sebou a nerobí to) a doska mu jednodycho štrajkuje, alebo to môže byť aj kolísaním napájania v elektrickej zásuvke pre router. Notebooku môže byť napájanie u pr... keďže sa zdroje robia kombinované pre 110 / 230 V, v reále 100 až 250V bez potreby prepínania. Ale starší router robí potom takúto duchárinu.

Skús byť chvíľu cez kábel na tom pripojení či sa to zopakuje. Bez vynechávania jednotlivých článkov reťaze nenájdeš ktorý je vadný. Teda, možno nájdeš iba približný zdroj keď toho prehodíš viac.

PS: nepredpokladám, že by to bolo tým DNS. FB nie je sližba ktorú si človek pozrie raz za deň. Takže hlavné servre sú pri výpadku už určite v pamäti a nie je ich treba zisťovať zakaždým. Na DNS problém by poukazovalo napríklad známe mrznutie YouTube s ktorým si pred pár rokmi užilo zopár zákazníkov Magio alebo Chello keď si dali poskytovatelia agresívnejšie cachovanie ako mohli a odpálili tým zákazníkom niektoré služby.
14 - 5 plus tisíc (číslom)

Maximálna veľkosť je: 2,0 MB